Останнє оновлення: 21:31 понеділок, 10 серпня
Шахер-махер
Ви знаходитесь: Політика / Україна / «Іменем Гобліна» будує у Києві держкорпорація «Укрбуд»
«Іменем Гобліна» будує у Києві держкорпорація «Укрбуд»

«Іменем Гобліна» будує у Києві держкорпорація «Укрбуд»

Дві скандальні забудови державної корпорації «Укрбуд» у Києві базуються на рішеннях Господарського суду м. Севастополя, винесеного після анексії Криму.

Рішення винесені одним суддею, приховуються забудовниками та не внесені у реєстр судових рішень. Документи на підставі цих рішень зареєстровані з різницею у 16 хвилин одним держреєстратором.

Про це йдеться в сюжеті Аліни Стрижак для програми «Наші гроші» (ЗІК).

Так, забудову на підставі рішення (919/299/14) Господарського суду м. Севастополя від 24 березня 2014 року, структури «Укрбуду» ведуть у Києві на вулиці Крамського, 10. Раніше там був санаторій “Перемога”, призначення землі – рекреаційне. Будувати житлові комплекси там заборонено.

У 2000-му Київрада передала ділянку ПП «Виробничо-комерційна фірма “Дівос”» для експлуатації та обслуговування санаторію-профілакторію. В 2012 році депутат Олександр Бригинець повідомив, що на території санаторію незаконно рубають сторічні сосни та риють котлован під будівництво житлового комплексу. По документах майбутня новобудова проходила як “реконструкція з розширенням санаторію-профілакторію з комплексним благоустроєм прилеглої території”.

Житловому комплексу дали назву "Святоград". Будувати його мала фірма “Київсоцбуд”, якою керував нинішній президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась. Замовниками були фірми “Дівос” та “Будівельні мережі”. Останньою керував Сергій Якусевич – один із нинішніх начальників «Укрбуду», а володів Юрій Пелих – нинішній голова ради директорів компанії «Укрбуд».

Через розголос у 2012 році будівництво прикрили. Однак 6 листопада 2015 року фірма “Будівельні мережі” заклала ЖК в іпотеку фірмі “ФК “Житло-капітал” (входить до корпорації “Укрбуд”). В реєстрі речових прав забудова на Крамського, 10 проходить як “багатофункціональний комплекс з вбудованими в рельєф гаражами манежного та боксового типу”.

В реєстрі речових прав на вул. Крамського, 10 береться два витяги. Один засвідчує право оренди земельної ділянки фірмою “Дівос”. І в підставах виникнення речового права, зокрема, вказана копія рішення Господарського суду м. Севастополя.

Другий витяг засвідчує, що за цією адресою фірма “Будівельні мережі” заклала в іпотеку фірмі зі структури «Укрбуду» “ФК “Житло-капітал” житловий комплекс.

Також рішення Госпсуду Севастополя фігурує у будівництві ЖК “Переможець” на Воскресенській, 2а. Цільове призначення землі під будинком – для обслуговування виробничої бази. А, отже, зводити житлові комплекси тут заборонено. Бо Київрада цільового призначення землі не змінювала. Однак забудовники посилаються на рішення Господарського суду м. Севастополя від 24 березня 2014 року, яке начебто і змінило цільове призначення землі.

Саме рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутнє, повідомила Державна судова адміністрація України. На будівельному майданчику ЖК “Переможець” його теж показувати відмовилися.

Рішення має серію та номер 919/293/14, де 919 – код судді, 293 – номер справи, 14 – рік ухвалення рішення. Записи по обох адресах – Воскресенська, 2-а та Крамського, 10 у Києві – вносилися одним і тим же столичним реєстратором Оксаною Коровайко 2 жовтня 2015 року з інтервалом у 16 хв.

окург206

Коментарі (3)

кукловод | 2016-05-19 16:26

БПП МИКИТАСЬ,РАДИКАЛЫ БЛАУШ,БАТЬКИВЩИНА ВЛАСЕНКО,УКРОП ГИРИЧ,КОВАЛЕНКО - НАЛИВАЙЧЕНКО.....Кто еще будет сниматься в цирке под названием "Крававый завтрак Микитася"))))))

антон | 2016-05-16 16:11

 микитась виграе вибори 100 проц . плевал он на вас иваше мнение

Алина | 2016-05-16 11:43

Микитась разрушит город, если выиграет на выборах в ВР от 206 округа! Если ему такое в Киеве сходит с рук, то в Чернигове, где его будет всячески крышевать Атрошенко, он вообще не перед чем не остановится (((
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор