Останнє оновлення: 18:08 п'ятниця, 25 вересня
«Кіно і німці» ©
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Микитась розповідає про фільм. Запитаємо і про вибори! Відео LIVE
Микитась розповідає про фільм. Запитаємо і про вибори! Відео  LIVE

Микитась розповідає про фільм. Запитаємо і про вибори! Відео LIVE

У громадському прес-центрі "Ініціатива" триває прес-конференція, присвячена фільму про ЧАЕС, який найближчим часом українці презентують на Каннському фестивалі.

Картину представить ініціатор проекту, керівник компанії «Укрбуд» Максим Микитась. Так, той самий вірогідний (для порядку сказано) кандидат по 206 виборчому округу.

Повідомлення від кандидата… тобто, даруйте, ініціатора створення фільму, подано нижче. Як бачимо. кандидат… тобто керівник «УкрБуду» намагається хоч якось позиціонувати себе пов’язаним з Чернігівщиною. Ну хоча б через «малу батьківщину» дружини.

«У Чернігові відбулася прес-конференція, на якій презентували унікальний фільм: «Чорнобиль. Зона майбутнього», автором ідеї, ведучим і продюсером якого є голова державної будівельної компанії «Укрбуд» Максим Микитась.
Це документальна стрічка, в якій детально розповідається про причини аварії на ЧАЕС, героїв-ліквідаторів, будівництво проекту «Укриття», та про те, чи зможе стати зона відчуження «оазисом» альтернативної екологічної енергетики в майбутньому.
– Цей фільм – спроба розповісти правду про трагедію, про долі людей та про те, як нам сьогодні вирішити проблему ядерної загрози. У цьому проекті немає жодної комерційної складової, є тільки бажання розповісти людям правду про те, що сьогодні відбувається на станції, які там ведуться роботи, що, як і для чого ми там будуємо. Власне, з цією метою, ми покажемо наш фільм на Канському кінофестивалі з 13 по 16 травня, ну, і звісно, продемонструємо картину жителям Чернігівщини, - розповів ініціатор створення документальної стрічки Максим Микитась.
Максим Мнкитась привіз свій кінофільм на Чернігівщину, тому що вважає наш край своєю другою батьківщиною.
– Моя дружина Наталія народилася в селі Голубичі Ріпкичського району. Чорнобильська трагедія забрала в мене рідний дім, але після свого одруження я віднайшов його тут, на Чернігівщині, де живуть добрі, чесні, працьовиті і порядні люди. Тому, для мене важливо, щоб в Чернігові побачили наш фільм одними з перших, – пояснив Максим Микитась. 
Особливу увагу у фільмі «Чорнобиль. Зона майбутнього» приділено складному будівельному процесу. Ці роботи виконує компанія «Укрбуд», єдина українська будівельна компанія, яку ЄБРР вибрав своїм генпідрядником. Для того щоб працювати в зоні, потрібно відповідати всім вимогам наших європейських партнерів: бути фінансова прозорим, досвідченим, надійним партнером. 
– Я гордий тіш, що компанія «Укрбуд» відповідає цим високим вимогам. За останніх 8 років ми реалізували на ЧАЕС 12 проектів. «Укрбуд» виконує найскладніші будівельні роботи, аналогів яким немає в усьому світі. Так кажуть наші європейські партери. Ми працюємо безпосередньо в 4 енергоблоці і сьогодні будуємо каркас, на який будуть насувати захисну арку. На ЧАЕС працюють 1200 співробітників компанії «Укрбуд», багато з яких є жителями Чернігівщини, – наголосив Максим Микитась.
Вже наступного тижня цей фільм зможуть переглянути усі бажаючі. Прем'єрні покази для мешканців нашого міста відбудуться в Драмтеатрі. Також глядачі зможуть переглянути стрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього» на чернігівських телеканалах».

Коментарі (3)

Валерий | 2016-05-17 18:33

Фильм этот - мерзость , когда понимаешь сколько там самопиара , это ж каким упырем надо быть чтоб на таком горе пиариться , хотя то как они протестующих в киеве калечили - ничего странного

Кори | 2016-05-12 19:03

Operator.
Я думаю, что наличкой. Человек все-таки состоятельный, да и по наитию своего патрона - Атрошенко - может пойти проверенной дорогой по 300 грн и готово..

Operator. | 2016-05-12 16:22

Гречку вже закупив? Чи буде давати готівкою?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО