Последнее обновление: 11:02 понедельник, 19 апреля
Загрузка...
Найкращі тести
Атрошенко говорит, что голосовал
Вы находитесь: Політика / Україна / Атрошенко говорит, что голосовал за признание России агрессором - обновлено
Атрошенко говорит, что голосовал за признание России агрессором - обновлено

Атрошенко говорит, что голосовал за признание России агрессором - обновлено

Технической ошибкой назвал не свое голосование за признание России агрессором народный депутат Украины Владислав Атрошенко.

«Случилась техническая ошибка. Уже вскоре на сайте Верховной Рады появится исправленная информация по голосованию» - сказал Владислав Атрошенко.

Он также отметил, что весь день находился в сессионном зале и голосовал за все законы. «Относительно признания России агрессором, у меня даже не возникало никаких сомнений по этому поводу: конечно, она агрессор», - отметил народный депутат.

Между тем, на сайте ВРУ никаких изменений относительно вроде бы "технической ошибки" не состоялось - Атрошенко не голосовал за признание России агрессором.

Высокий Вал сегодня сообщил о том, что Атрошенко вместе с группой внефракционных депутатов, представителей «Оппозиционного блока» и «Радикальной партии», не проголосовал за соответствующее постановление Верховной Рады.

UPD (18:45): Только что на сайте ВРУ появилось уточнение: "К Председателю Верховной Рады Украины поступило заявление народного депутата Украины Атрошенко В. А. с просьбой считать результатом его голосование - "За".

Надеемся, что в будущем никакие технические ошибки опять не помешают народному депутату Владиславу Атрошенко исполнять свои обязанности.

Комментарии (21)

чернігівець | 2015-01-28 20:53

чернігівецьА чому мова лише про Атрошенко? А де повний список тих хто не голосував? Чому відсутні призвища РадіКалів?А як проголосували інші депутати від Чернігівщини? Як що стаття не піар проти конкурента то потрібно оприлюднити всіх хто як голосував і всіх хто є російськими наймитами ставити питання про припинення повноважень народного дупутата, а краще а АТО, нехай доведуть із зброєю в руках свою любов до Вітчизни.
чернігівцю
Оприлюдніть результати голосування і все буде ясно - хто зрадник, а хто патріот

чернігівцю | 2015-01-28 16:13

чернігівецьА чому мова лише про Атрошенко? А де повний список тих хто не голосував? Чому відсутні призвища РадіКалів?А як проголосували інші депутати від Чернігівщини? Як що стаття не піар проти конкурента то потрібно оприлюднити всіх хто як голосував і всіх хто є російськими наймитами ставити питання про припинення повноважень народного дупутата, а краще а АТО, нехай доведуть із зброєю в руках свою любов до Вітчизни.
В статті ідеться про депутатів - чернігівців. Чернігівські члени фракції РПЛ - Купрієнко та Амельченко проголосували.

чернігівець | 2015-01-28 14:08

А чому мова лише про Атрошенко? А де повний список тих хто не голосував? Чому відсутні призвища РадіКалів?А як проголосували інші депутати від Чернігівщини? Як що стаття не піар проти конкурента то потрібно оприлюднити всіх хто як голосував і всіх хто є російськими наймитами ставити питання про припинення повноважень народного дупутата, а краще а АТО, нехай доведуть із зброєю в руках свою любов до Вітчизни.

Семен Палій | 2015-01-28 11:59

Більшість коментаторів, напевне жителі славного м, Чернігів. Минулого року, перед парламентськими виборами, на всіх заходах в центрі міста, хадили з плакатами "Атрошенку люстрацію". То на кого ви тепер нарікуаєте? Ви ж його обрали то й радійте.

Українська душа | 2015-01-28 11:18

Це зараз, при "земному житті" можно лобіювати, ухилятися від своїх дій, надавати якісь неправдиви докази, але хай не забуває кожен такий "хитрий рудий лис", як Атрошенко, що при переході в інше життя він стане перед Богом з відповіддю за той шлях, який він сам для себе малює. Ось саме тоді будуть оцінюватися не його статки і дії, які принесли для простого люду стільки горя, сліз і крові, а його гнила і нікчемна душа і совість. Але в кожного, поки він живий, є ще шанс покаятися і почати лікувати свою душу і совість, є шанс на зміни. Друге питання - чи все це розуміє Атрошенко і такі як він, чи вони хочуть змін? Ось в чому питання...

Стас | 2015-01-28 09:41

АлексаедрДа это чмо не голосовало!!! Блин до каких пор это х..ло будет Черниговчанам ездить поушам???!!!!
Оно в блоке у гаранта - такая же хрень!!!!!!!!!!!!!!!!
правда-матка
дак ты и на рынках в чернигове не покупай ниче )))))этому нечеловеку принадлежит треть города(((((((((((((((((((((((((((((((

хохол | 2015-01-28 09:14

цей дядько сам по собі помилка. впевнений, що чернігівчани до наступних виборів нарешті розберуться, за кого вони проголосували. нажаль, в законах немає чіткого визначення понять "совість", "мораль", "честь". от і у депутатів їх нема.

МСТИТЕЛЬ | 2015-01-28 00:20

У него постоянные ошибки начиная с 16 января 2014 года! Может хватит обманывать людей Владик?

правда-матка | 2015-01-28 00:01

АлексаедрДа это чмо не голосовало!!! Блин до каких пор это х..ло будет Черниговчанам ездить поушам???!!!!
Оно в блоке у гаранта - такая же хрень!!!!!!!!!!!!!!!!
до тех пор будет ездить, пока вы кушаете в его ресторанах!

Знающий | 2015-01-27 23:40

Я ДУМАЮ, ЧТО С ЭТИМ ПЕРСОНАЖЕМ НАДО ЗАКАНЧИВАТЬ!!! ОН МНЕ ВРАГ!! А ВРАГ МОЕГО ВРАГА- МОЙДРУ!!! ТУТ И СОКОЛОВА К ЭТОМУ МОЖНО ПОДКЛЮЧАТЬ, ОН ТОЖЕ ЕГО НЕНАВИДИТ!! ДАВАЙТЕ КООРДИНИРОВАТЬСЯ!!

Алексаедр | 2015-01-27 23:34

Да это чмо не голосовало!!! Блин до каких пор это х..ло будет Черниговчанам ездить поушам???!!!!
Оно в блоке у гаранта - такая же хрень!!!!!!!!!!!!!!!!

Бонд | 2015-01-27 22:54

Дик, він і за 16 січня заяву подавав!!!
Пороблено, чи що?!? :)

М.Боюра | 2015-01-27 22:40

 Щоб стільки і так відверто плювати в обличчя чернігівцям? - це наднахабство.
 Але скільки терпітимо такого ... ?

гость | 2015-01-27 21:51

№482
СУПЕР !!!

№482 | 2015-01-27 21:49

Слизька типу хитра ***!!! Його б підвісити за фаберже а потім заявити про "технічну" помилку. Мовляв хотіли підвісити тільки не за фаберже.

карпов | 2015-01-27 21:24

гнати в шию цих скотів.і не допустити призначення Атрошенка на посаду губернатора Чернігівщини

Горожанин | 2015-01-27 19:22

Он явно т***:)

Alexander | 2015-01-27 19:18

1. Голосував РУКАМИ 16 січня, потім сказав, що не голосував
2. Не голосував за ряд антиолігархічних законів (зокрема про публічний реєстр прав нерухомості та про збільшення ренти для олігархів, що качають з країни нафту та газ) - громада не помітила
3. Не голосував за звільнення Надії Савченко - сказав, що з \"тех причин\"
4. Не підписав звернення про відставку Яреми
5. Не голосував за визнання Росії агресором - сказав, шо помилився і не ту кнопку натиснув...
  У когось ще є питання???

Alexander | 2015-01-27 19:15

1. Голосував РУКАМИ 16 січня, потім сказав, що не голосував
2. Не голосував за ряд антиолігархічних законів (зокрема про публічний реєстр прав нерухомості та про збільшення ренти для олігархів, що качають з країни нафту та газ) - громада не помітила
3. Не голосував за звільнення Надії Савченко - сказав, що з "тех причин"
4. Не підписав звернення про відставку Яреми
5. Не голосував за визнання Росії агресором - сказав, шо помилився і не ту кнопку натиснув...
  У когось ще є питання???

Юрий | 2015-01-27 18:22

Ну, тогда расстрел отменяется -честь и хвала!

Олексій Пій | 2015-01-27 18:22

Ця Гніда ще має совість таке казати??? 16 січня воно сказало шо то теж техніфчна помилка... Отже - зізванюємося - і робимо флеш-моб
закрыть