Останнє оновлення: 09:23 вівторок, 20 серпня
медицина / Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / NAN Supreme: навіщо грудничку пробіотики
NAN Supreme: навіщо грудничку пробіотики

NAN Supreme: навіщо грудничку пробіотики

Кожна мама бажає своєму малюку здорового і щасливого дитинства, що не затьмарене болями в животику. Фахівці легендарного швейцарського бренду дитячого харчування Nestle Baby розповіли, яку роль в перші роки життя дитини відіграють пребіотики і пробіотики, а також пояснили, як поповнювати ними раціон малюка, щоб підтримувати становлення мікрофлори кишечника.

Які мікроорганізми важливі для травлення

Джерело корисних лактобактерій і біфідобактерій для дитини - материне молоко. Згідно з дослідженнями, 40% бактеріальної флори дитина отримує в перший місяць життя саме з грудним молоком. Однак незрілість кишечника і період формування флори чинить малюкові дискомфорт. Мами добре знають ці симптоми:

  • метеоризм;
  • дратівливість і гучний плач;
  • пронос або закреп.

Такий стан дитини - різновид дисбактеріозу, що спричинений не отруєнням або інфекцією, а нестабільністю кишкової флори.

Щоб стабілізувати травлення малюка, педіатри зазвичай призначають препарати з живими бактеріями і пребіотиками. В призначення входять і спеціальні суміші для догодовування або повноцінного харчування дитини відповідно до віку.

Так, суха молочна суміш NAN Supreme містить живі культури лактобактерій реутері, які витісняють гнильні бактерії і підтримують баланс біфідобактерій, яких в кишковій флорі в нормі до 90%.

“Фактично пребіотики - живильне середовище для пробіотиків, лактобактерій, що формують здорову мікрофлору кишечника. Тому так важливо, щоб у дитячому харчуванні вони йшли тандемом," - пояснили в Nestle Baby.

Як використовувати в раціоні дитини пробіотичну суміш

Основна порада щодо харчування дітей до року - максимально тривала лактація плюс здоровий поступовий прикорм, про який можна детальніше дізнатися на сайті Nestle Baby.

"Не намагайтеся відразу переводити дитину на фруктові і овочеві пюре, щойно вона погодиться їх спробувати. До року і деякий час після кишечник і імунітет немовляти все ще формуються, і за маминим молочком тут - головна роль,” - підкреслили експерти і додали: найбільшої шкоди дитині завдають необгрунтовані експерименти з харчуванням, коли малюка переводять з винятково грудного вигодовування на пюре і соки, потім назад, а потім вирішують догодовувати сумішшю.

“Такі зміни неухильно руйнують крихку дитячу мікрофлору і призводять до харчових розладів. Будь-які зміни в раціоні повинні бути поступовими і продуманими,” - підбили підсумок спеціалісти.

Дбайте про здоров’я дитини з перших днів його життя, використовуйте суміші з добавками пребіотиків і пробіотиків, щоб захистити кишковий імунітет малюка. Адже малюк вам довіряє!


Фотоновини

  Шевченківці вшанували...

SVOBODA.FM