Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
20 років Незалежності
Ви знаходитесь: Політика / Україна / «Золото партїї» випливло в Чернігові… з Леніним.ФОТО
«Золото партїї» випливло в Чернігові… з Леніним.ФОТО

«Золото партїї» випливло в Чернігові… з Леніним.ФОТО

У Чернігові сьогодні, 20 вересня, о 13 годині лідер українських комуністів і за сумісництвом найбагатший комуніст України та найвправніший лівий стрибун у гречку Петро Симоненко відкриє пам’ятник коханцю Інеси Армад, який іще відомий під псевдо "Лєнін".

Уже сьогодні вранці терміново біля пам’ятника автору червоного терору у 1918 році на території Росії і України висаджували квіти.

Це нагадувало, що при комунізмі можна все! За ранок можуть вирости будь-які квіти – були б тільки на це гроші.

Десятки тисяч громадян Чернігова 20 років сподівалися, що пам’ятник німецькому шпигуну завалиться. Адже саме Лєніна у 1917 році у закритому німецькому вагоні від охороною окупантів з групкою більшовиків доставили на фінляндський вокзал для здійснення перевороту з грошима на потреби революції.

Саме Ленін залучив до партії кримінальних злочинців: Сталіна, Тер-Ованесяна (Камо) та інших, які займалися пограбуваннями і рекетом.

Їх розшукував Інтерпол і поліція всієї Європи після пограбувань, тобто кримінальних злочинів.

Зараз лідер українських комуністів відкриє оновлений пам’ятник Лєніну, щоб він стояв іще десятки років.

Напис на пам’ятнику «на кошти Компартії України і внески чернігівців». Жодна людина, у якої на місті клепки в голові і є сім’я, на сьогодні не може собі дозволити дати кошти на те, щоб цей пам’ятник стояв у Чернігові. Відстояв він уже своє.

Ремонт пам’ятника – це забаганка жируючих комуністів, які паразитують на ідеї рівності і справедливості. Вони – верхівка комуністів – сміються над нами так, як і сміялися 20 років тому, коли народ жив у злиднях.

Зверніть увагу на червону «Ладу» - це цілодобова охорона, яка прикріплена міліцією до Леніна.

О останнє про верхівку комуністів:

«Щоб мати ліву партію, треба, щоб представники цієї партії жили так, як ліві в Європі. Подивіться на найлівішого українського представника — Петра Симоненка. Він мешкає у фешенебельному будинку за кілька мільйонів доларів. Ну який він лівий?»

Коментарі (26)

революціонер | 2011-09-22 00:00

Патриот
Бандера пишеться через літеру "А", а на рахунок грошей, Ви праві, мій знайомий грошей заробив на цій справі, втюхав лохам матеріалів з 500% накрутки, а ідоли нікому непотрібні, якщо до них ніхто не ходить, вони безслідно зникають, в той час, коли по телику показують "мило", цей чернігівський істукан розпався б так само на шматки , як його менша копія на Шерстянці

Патриот | 2011-09-20 18:16

Что блин малолетки чистота и порядок в глаза колет. Надо разбить, разломать, намусорить. По хрен чей памятник стоить. Пускай "Свобода" насобирает деньги и памятник Бендеры поставит. Но именно памятник, а не какое то дешевое уродливое сотворение. Я только буду - за. Ну собрали или своровали коммунисты деньги, отремонтировали - радуйтесь, что деньги осели в том городе, где живете.

Поліщук | 2011-09-20 17:09

Цей бронзове ідолище - просто ганьба для нашого міста. Ця людина ніколи не була не те що в Чернігові, але й взагалі в Україні. Однак завдяки її "старанням" Україна понесла числені втрати населення й досі не може вирватись із напівколоніального стану.
І не треба розповідати про те що "це наша історія". Це не наша історія!

Чернігівчанин | 2011-09-20 13:24

Я вважаю,що на цому місці варто було б спорудити місце скорботи за людьми,котрі (хто обдурений,хто продавшись,а хто ще з якихось причин)прислужували катам,загарбникам,бандитам,Зрадивши людей,країну та власні душі.На жаль,в Україні багато зрадників!

ЮРИЙ | 2011-09-20 13:13

Плохо будем жить до тех пор,пока не искореним в себе раба,но он настолько въелся в нас,что мы остаемся рабами даже мертвого душегуба!А самые опущенные рабы за него и подраться могут.Давно знаю Соколова,но что делает с человеком власть.Пропал человек!

турист | 2011-09-20 12:23

Цікаво буде пояснювати комісії ЮНЕСКО про приїзд якої мріє темними ночами наша адміністрація в далекій перспективі, при заявці на вступ...чому історична частина міста занедбана до жаху, стан туалетів наближений до могильників для відходів, елементарний сервіс для туристів не зроблений! Зате оновлений пам'ятник одному з найбільших сподвижників ідей прирівняних до фашизму в Європі красується в центрі міста...І тут не питання в тому хто дав гроші, а в самому підході до справи...сумно...

Ю.В. | 2011-09-20 12:06

"По нашим даним, якщо будівництво не на*бнеться зараз, воно обов’язково на*бнеться в наступному кварталі.
А шо буде, нічого не буде, п***ець буде...." Лесь П.)
  

місцевий) | 2011-09-20 11:49

«КАМ'ЯНИЙ ДОВБОЙОБ»...все по класику)

Игорь | 2011-09-20 11:44

Одним ставят памятник, что бы люди помнили, что такой человек жил... Другим, чтобы люди знали, что человек уже умер... Выбираем? )))

Николай | 2011-09-20 11:19

Игорь
ПРавда
Кстати, насчет автомобилей. Дело расследуется? Обвинение предъявлено? Или все закончилось пшиком из-за того, что ПеРдуны не в состоянии отличить скорую помощь от санитарного автомобиля? Да, кстати, "видного" рыгианала В.Хоменко почему не садят? В ВАЗ соотечественника можно положить в багажник?)))
"28 легкових автомобілів ВАЗ-21070 отримали сьогодні сільські заклади охорони здоров’я на виконання обласної Програми забезпечення санітарним автотранспортом центральних районних лікарень та закладів охорони здоров’я сільської місцевості на 2008-2010 роки. В урочистій церемонії вручення ключів від автомобілів взяли участь голова облдержадміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Наталія Романова.
Як зазначив керівник області, придбання санітарних автомобілів – це ще один крок до створення належних умов для надання своєчасної допомоги населенню області, особливо тим людям, які живуть у віддалених селах. Він подякував депутатському корпусу обласної ради за підтримку цієї програми і висловив впевненість у подальшій плідній співпраці."

Николай | 2011-09-20 11:01

Игорь
ПРавдаИ не бойся ты так Партию Регионов! Нормальные, порядочные люди там. Бойся хаоса, безответственности, безнаказанности, идиотских решений при управлении страной!!! простой пример - как можно купить за бешеные деньги "скорые помощи" для наших соотечественников в которых нельзя лежать? Это только цветочки! А какие ягодки ой ой ой!!!
Тупые донецкие гопники и примкнувшее к ним местное ворье - "нормальные, порядочные люди"? Смеялся от души!

5 коп. | 2011-09-20 10:59

Игорь
ПРавда
Игорь
Правда
Ну сколько можно уже затасканное елозить? Как нормальный хлебороб трудяга, а не красномордый пидрило и бездельник, так обязательно полицаем надо назвать!
Ваш славный и почетный Герард вообще в войну так некисло сотрудничал, как Студенова пишет? Суд то он с ней не выиграл, но деткам по библиотекам теперь байки травит, очевидно сменив в свое время одним покровителей на хозяев с Лубянки. Ничего, время полечит.

Игорь | 2011-09-20 10:41

не прикрывайся правдой. Мой дед воевал за родину, имеет орден Красной звезды и медаль "За взятие Берлина".Но он ненавидел красный террор большевиков против своего народа.

Правда | 2011-09-20 10:31

Игорь
ПРавда
Игорь
Небось полицаем был? Что воспитал такое потомство или ты просто мстишь за деда через памятники!!!

ПРавда | 2011-09-20 10:27

Игорь
И не бойся ты так Партию Регионов! Нормальные, порядочные люди там. Бойся хаоса, безответственности, безнаказанности, идиотских решений при управлении страной!!! простой пример - как можно купить за бешеные деньги "скорые помощи" для наших соотечественников в которых нельзя лежать? Это только цветочки! А какие ягодки ой ой ой!!!

Игорь | 2011-09-20 10:24

Игорь
ПРавда
В Соснице. Моего прадеда и деда- хлеборобов большевики бросили в тюрьму во время красного террора, а петлюровцы освободили и дед воевал позже в Отечественную и был ранен.

пенсіонер | 2011-09-20 10:24

ненавидів комуняк завжди, нічого путнього за 70 років не зробили, одні тільки пам"ятники в голові, краще за ці гроші ліків купили для ветеранів,

ПРавда | 2011-09-20 10:19

Игорь
Ты где родился? Где выросли твои предки?

Игорь | 2011-09-20 10:17

ПРавда - це правда Партії регіонів, а це не наша правда, не правда нашого народу, не Українська правда - pravda.com.ua

берія | 2011-09-20 10:14

а я б зробив би алею історії, з памятників леніну, сталіну, залізному феліксу, горбачову, імператорам всієї русі. як розвивалася історія керіництва держави.

ПРавда | 2011-09-20 10:12

Молодцы! Памятники это память, пока человек помнит он живет. И нет ничего плохого в том что стоит памятник целой эпохи, какая она б не была - для кого правильная, для кого нет. Так что не нервничайте господа бандеровцы и т.д.!!!

Дмитро Дорошенко | 2011-09-20 10:02

Страшно?
Сумно, що чужих бандитів,шпигунів і нелюдів, які організовували червоний терор, пруть в герої України і ставлять на постаменти

Игорь | 2011-09-20 09:58

Історія розвивається по спіралі , майже через століття до влади знов приходять кримінальні.

Страшно? | 2011-09-20 09:57

Видать сильным человеком был Ленин, если его памятник даже сейчас внушает страх "псевдопатриотам".
Не боись Дорошенко - он же памятник!

русич | 2011-09-20 09:52

говнюки в мисьради,говнюк мэр,говнюки их ж*** кукловоды!....но почему черниговняне молчат?...

Леся | 2011-09-20 09:40

 Молодці ,відновили те ,що забуто владою ,котра лише площі для магазинів відновлює ,а потім собі привласнює!!! А Симоненка поважаю ,тай не треба навіть близько рівняти статки Симоненка з елітою БЮТа ,П Р та Свободи.
закрити