В Чернігові виявлений механізм фальсифікації виборів?
У Чернігові 30 жовтня, увечері члени кількох дільничних виборчих комісій заявили про те, що їм у спішному порядку на підпис підсунули порожні ПІСУМКОВІ протоколи засідання виборчих комісій.
Вони їх підписали, а тільки потім схаменулися, ЩО саме зробили. Зокрема, це відбулося на виборчій дільниці № 25 (міський округ №11), яка розміщується за адресою: вул Доценка, 29 в приміщенні школи-гімназії №31.
Цей факт було озвучено на зісіданні міської виборчої комісії близко 21 години. Міська комісія зробила перерву, щоб знайти голову дільничної виборчої комісії ( представниця Партії регіонів), але та зникла з Чернігова і відключила мобільний телефон.
На члена вказаної дільничної комісії (представниця Фронту змін), яка приїхала у міську виборчу комісію особисто, почав чинитися тиск по телефону. Їй погрожували.
Члени інших дільничних виборчих комісій склали письмові заяви за аналогічними фактами.
У той же час до 23:20 кандидату в депутати міської ради Дмитру Зініну на руки не було видано рішення про зняття його з виборів, яке оголосили близько 20:00. Нагадаємо, на прес-конференції 29 жовтня в приміщенні обкому КПУ Зінін попереджав, про його можливе зняття саме перед вибрами, щоб не мав часу на оскарження рішення комісії.
В разі одержання рішення Зініну практично не вистачить часу оскаржити рішення в суді і міської комісії аби та виконала рішення суду до 24:00.
http://www.youtube.com/watch?v=CsLK1XDr3pQ
| Версия для печати Отправить по e-mail Обсудить на форуме |
| Просмотров : 8408 |























Комментарии (19)
el | 2010-11-02 15:57
SHURIK | 2010-11-02 10:01
123 | 2010-11-01 09:49
Нате ВАМ протокол!
http://frontzmin.org/ua/media/video/none/1166-porushennja-na-viborchij-dilnitsi-v-mariupoli.html
Алекс | 2010-11-01 09:05
Ось вам i чеснi вибори.
Живой | 2010-10-31 21:02
- а кого выбераем???
- депутатов...
- а из кого из депутатов...
- но, зачем???
- ЭТОТ ПРОЦЕС ИХ ЗАБАВЛЯЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!
кира | 2010-10-31 15:23
— Ну какие взятки? Максимум конфеты и коньяк... пустяки!
— Значит, четыре вагона «Хэннеси» и 15% акций концерна «Свиточ» — это, по вашему, пустяки?!!
leon | 2010-10-31 15:06
стах | 2010-10-31 12:25
почему ни соколов, ни партия регионов не сняты с выборов? почему ни вихров, ни шеремет не понесли наказания?
Чернігівець | 2010-10-31 12:08
Це система по всій області, і по всій країні...
На жаль сьогодні у нас така влада :(((
Владислав Савенок | 2010-10-31 12:06
--- Гульчатай, відкрий личко, я тобі віддам всі зароблені "у.е" за мою позицію :)) Розбагатіі-і-і-іє-є-є-є-є-є-ш :))
виборець | 2010-10-31 10:21
Олександр Насачевский | 2010-10-31 10:09
Сергій Соломаха | 2010-10-31 09:11
Створюється напруга, дефіцит часу ... і швиденько, швиденько, швиденько.
Забомбулені члени ДВК підписують усе що завгодно, хоча це треба робити лише по факту підчас підведення підсумків чи при підрахунку голосів, в т.ч. і підписання конвертів з бюлетенями, предметами тощо.
Головне для організаторі фальсифікакції мати свого голову(секретаря) ДВК з печаткою.
Ось чому так ретельно підбирають організатори фальсифікацій кадри, ТВК тижнями "міняє"(читай фальсифікує) членів ДВК і особливо їх керівний склад.
Всі знають про це, але кожні вибори це чомусь повторюється.
Добре,що про це заговорили не після виборів, а напередодні.
Хоч якійсь прогрес... Хоча можливо вже запізно!
У ДВК в Чернігові дуже багато молоді!
Остання надія на них!
Колись треба зупинити цей бардак!
Цікаво, що Тетяна не згадала нічого про закон !!!!????
Нагадаю ККУ ст.159 підробка виборчої документації за змовою членів виборчих комісії - карається до 3-х років позбавлення волі.
Але членам ДВК про це поки що нічого не каже, навіть ті хто їх туди направив.
1 | 2010-10-31 09:10
Валерій | 2010-10-31 07:53
Тепер весь світ ще раз зможе переконатись як Регіонали плюють на вибір українців та самі себе
"вибирають" до влади. Огидно.
избиратель | 2010-10-31 07:48
11 | 2010-10-31 07:45
Гоша | 2010-10-31 02:38
такое | 2010-10-31 00:23
чесных выборов не будет!