Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Внутрішня окупація / Проба на міцність
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Бидло у формі і цивільному організувало антиукраїнський злочин в Українському домі. ФОТО, ВІДЕО
Бидло у формі і цивільному організувало антиукраїнський злочин в Українському домі. ФОТО, ВІДЕО

Бидло у формі і цивільному організувало антиукраїнський злочин в Українському домі. ФОТО, ВІДЕО

«Арєстованний на основанії доносов украінцев і убітий сотруднікамі НКВД» - підписи подібного ґатунку можна побачити на відкритій сьогодні виставці профашистського спрямування в Українському домі.

Українофобську виставку, яка має промовисту назву «Польські та єврейські жертви ОУН-УПА», організувала так звана ВГО "Русскоязичная Украіна", очолювана «людиною з імунітетом» - нардепом від Партії Регіонів Вадимом Колесніченком.

Відомі журналісти і представники партії «Свобода», які нагадали організаторам про кримінальну відповідальність згідно ст. 161 КК України, були виштовхані з виставкової зали і затримані міліцією. За словами присутніх на т.зв. «презентації», бидло, що стягувало людей сходами Українського дому (див. відео) головою вниз, було насправді перевдягненим у цивільне «Беркутом».

Застосовуючи брутальну фізичну силу, представники правоохоронних органів видворили із зали, де відбувалася прес-конференція, кількох відомих українських журналістів та затримали заступника голови ВО "Свобода" Андрія Мохника, голову Сумської обласної організації, члена Політради ВО "Свобода", відомого журналіста Ігоря Мірошниченка, заступника голови Київської міської організації ВО "Свобода" Руслана Андрійка, члена ВО "Свобода" Юрія Ноєвого, голову Голосіївської районної організації ВО "Свобода" Олександра Колесніченка, голову ГО "Люстрація" Олега Осуховського.

Тим часом, затримані повідомили, що представники МВС почали змушувати затриманих підписати протокол про злісну непокору працівникам міліції. Звинувачення є брехливим, адже люди, які затримували журналістів під час прес-конференції, були у цивільному, не представлялися та не робили жодних попереджень. Усі затримані відмовилися підписувати протокол.

У свою чергу Центр громадських зв‘язків МВС у своїх офіційних коментарях зазначив, що націоналісти «увірвалися в демонстраційний зал і стали знищувати експонати», хоча «увірватися» до виставкової зали неможливо було чисто фізично, оскільки вільний вхід був заборонений. До експозиції допускали виключно людей із посвідченнями журналістів.

Як повідомила у своєму блозі журналіст Олена Білозерська, шістьох затриманих повністю виправдав Шевченківський суд «за відсутністю складу правопорушення».

Відео до теми: Міліція на варті українофобів.

За інф. блогу Олени Білозерської,
ДЗГ МВС і прес-служби партії ВО "Свобода"


Збільшити

Поляк, убитий НКВДистами через доноси українців. Як вам це розпалювання міжетнічної ворожнечі?


Збільшити

Скульптура-відмазка -


Збільшити

Ця жінка казала з екрану, як їй хотілося б, щоб Польша межувала з якоюсь нормальною демократичною країною, а не з Україною, де з монстрів роблять героїв. Ну, якщо Україна впаде, то межуватиме Польща з


Збільшити

Той, що вищий, - це, за словами

Коментарі (17)

александр | 2010-04-13 19:46

вы дэндеры гребаные!рты свои е...........ные закройте.МЫ ВАС КОРМИМ А ВЫ НАС ХАИТЕ. ДА ЕСЛИБ НЕ ДОНБАСС ВЫ БЫ ПОДОХЛИ СГОЛОДУ......

Пакуль | 2010-04-09 22:53

Чекаємо з радістю,цю гнидну виставку!Придеться згадати молодість.Руки сверблять...

революціонер | 2010-04-09 22:31

революціонер
росич
Ставитись з зневагою до інших. мабуть це всі здобутки Вас та Вашого лідера, і перестаньте картавити, бо виженуть з партії, чи вже і "не етнічних" стали приймати в "Свободу" ?

росич | 2010-04-09 15:24

революціонер
шановний (коли я так пишу, то пишу із зневагою) ґеволюціонер, не перекручуйте інформацію. повязали керівництво ВО "Свобода" на рівні заступників Тягнибока і як показує відео, зривали виставку свободівці. те, що громадські організації приєдналися засвідчує лише той факт, що перша виставка (а там були виключно члени свободи) була успішно зірвана. Хотілось би побачити вас в дії, коли до нас приїде ця ганьба. Чи ви вмієте тільки сємечки плювати на акціях правих та по клавіатурі справно клацати?

революціонер | 2010-04-09 14:50

дуже приємні звістки з Київа, не дали націоналісти пафосно провести українофобські заходи. так тримати... і дуже неприємний блюзнірсько-пафосний коментар "свободянцев" !!!!, наскільки свідчать фото, в акції брали участь УНА-УНСО, УНП та КУН, простіше будьте до свого ЕГО, позбавтесь свого галицького егоізму, тільки разом можемо будувати Україну. а до адміна звертаюсь з пропозицією - писати свої обєктивні тексти, а не передруковувати сайтові матеріали. можливо тоді, один до одного більш будемо мати поваги

П**цький | 2010-04-09 12:06

А**цький
За словами Колеснікова дешевий клоун - містер Табачник))).

росич | 2010-04-09 11:39

А**цький
А от ні Вермахт, ні НКВД так чомусь не думали. спробуйте притиснути патріотів. Наші ряди стануть ще міцнішими...

А**цький | 2010-04-09 11:13

Щоб ви не робили, як би ви не сіпались зайці та шмаркачі, а бандера та шухевич є **********. А всі ваші дії смішні та потішні як і ви самі найнята клоунада!

Дощ | 2010-04-09 09:10

От і перші кроки влади...Хотіли - отримали, ідіоти, вибачте..., а що ж Ви шановні думали???
Хочеться плюнути, "харькнуть" по-вашому, в кожне обличчя, хто віддав свій голос на виборах проти України, гайда в масковію!!!

ЮВТ | 2010-04-09 08:43

Адмін на сайті ВВ відверто підтримує ВО свободу. Він ігнорує мої коментарі, де міститься вся правда про во свободу. Так, вони брутальною мовою писані, але не гіршою ніж початок назваи цієї статті.

автоном | 2010-04-09 08:31

Свобода - молодці. Нахабно і зверхньо - як має бути у власній державі вчергове зірвли виставку українофобів. Готуймося до оборони! Колісніченко пообіцяв такі виставки по всіх великих містах.

Прилуки | 2010-04-09 07:00

То що, товариство? Ще довго будемо терпіти надругу над Україною і Українцями??? Ще не всі зрозуміли, хто прийшов до влади? Цей випадок стосується кожного Українця! Сьгодня вони випробують нас на міцність, а завтра підуть арештовувати по домівках по одинці, як що ми не зрозуміємо, що кожна українофобська провокація повинна мати більш ніж адекватну відповідь! СТАВАЙ ДО ЛАВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОПОЗИЦІЇ! СЛАВА УКРАЇНІ!!! Підтримайте ВО "Свобода"!

Донецкому быдлу | 2010-04-09 00:51

Как вам события в Киргизии? Вы же так долго и мучительно к власти шли.

М.Боюра | 2010-04-08 23:37

І це на двадцятому році Незалежної Української Держави? Бідний Левко Григорович, а все тому, що у жовтні 1991року на нашій Красній Площі він проголосив: "Покладемо край тому, що приходили красние і вішали білих,- приходили білі і розстрілювали красних". Красние ще тільки на поріг стали, а вже викручують руки і тягнуть до буцугарні, а що буде далі?

V$V | 2010-04-08 23:30

Колісніченко та Табачнік - позор для України. Слава Україні!

НАТАЛІЯ | 2010-04-08 21:33

ГОСПОДИ, МОЯ СЕРДЕШНА УКРАЇНО!
ТЕБЕ Й СВОЇ НЕ ВПІЗНАЮТЬ.....
ЛЮДИ З УКРАЇНСЬКИМИ ПРІЗВИЩАМИ, СХАМЕНІТЬСЯ, ВИ УКРАЇНЦІ...
.

не ПАТРІОТ | 2010-04-08 20:59

Слава Богу. повертається золотий час. Українського народу. будемо сподіватися можна буде віддати шану Крутянам, без зайвого пафосу.
закрити