Последнее обновление: 09:51 вторник, 4 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
Коррупция
Постоянная ссылка: http://newvv.net/politics/ukraine/200033.html

Луценко рассказал что милицейских коррупционеров не карают

Из 163 должностных лиц МВД Украины, которые признаны судом коррумпированными, лишь 60 освобождены, а десятки из них вообще не привлечены к криминальной ответственности.

Об этом сообщил Министр внутренних дел Юрий Луценко в Хмельницком на заседании выездной коллегии МВД Украины.

Основную часть своей вступительной речи на заседании коллегии Юрий Луценко посвятил теме исполнительной дисциплины и поведения работников органов внутренних дел.

 

- Кроме внешней борьбы, которую мы ведем с преступностью, мы не обращаем внимания на наши внутренние проблемы, - отметил Министр.

Поэтому Юрий Луценко настаивает на росте персональной ответственности работников кадровых аппаратов за такое состояние дел.

- Да, у нас нет рентгена на то, с чем молодые ребята идут к нам на службу, - сказал Министр, - но кадровый аппарат должен работать лучше.

Как доказательство недостаточной работы по отбору кадров на службу в органы внутренних дел Министр привел негативные примеры, которые имели место в разных регионах Украины. Министр подчеркнул, что именно «безнаказанность порождает повторение  таких нарушений».

- Мы должны защищать людей, а не нарушать Закон, - резюмировал Юрий Луценко, указав на недостатки в работе в первую очередь руководителям.

Как сообщил руководитель Министерства внутренних дел, с первого сентября начинается период очистки милиции.

Комментарии (8)

Апофигист | 2009-09-01 19:01

Неужели у кого-то еще осталось желание комментировать очередную бредятину, которую опять выдал этот дебил! С перепоя его несло, что ли?

!!! | 2009-09-01 18:38

Бла-бла-бла. Из "163 посадовців МВС України, які визнані судом корумпованими", більшість притягнута до відповідальності за п.Г ст. 5 Закону "ПРо корупцію" - "Державний службовець або інша особа, уповноважена на
виконання функцій держави, не має права:
г) відмовляти фізичним та юридичним особам в інформації,
надання якої передбачено правовими актами, умисно затримувати її,
надавати недостовірну чи неповну інформацію."
На практиці - підписав слідчий облікову картку з помилками або керівник статистичний звіт з помилками (може й свідомими, але ж не для грошей, а для підвищеня вимагаемих показників" - прокуратура зачіпилася, а часто-густо геть безпідставно, вже для свого показника "по викриттю корупціонерів в ОВС" - отримуйте чергового корупціонера. Панове, та це ж бредотина, це вади системи, побудованої на ПОКАЗНИКАХ, що для ментів, що для прокурорських. Де ж тут реальні факти корупції??? А цих бедолах, хто потрапив в компанію позвільняють - й що зміниться???? Рейтинг???

иван | 2009-09-01 16:25

Віктор БорківськийНе виганяють з органів МВС лише тих шахраїв, яких особисто "кришує" Міністр Луценко, узаконючи шажрайським шляхом грубе порушення своїми підлеглими наказу Міністра внутсправ - це лиха біда. 14.11.06р трапилося ДТП за участю помічника судді Луценка Васильченко, при цьому постраждав Луценко. Від васильченко несло перегаром, але міліціянти, замість обовязкової доставки її до нарколога для обовязкового обстеження технічними засобами на предмет спяніння, допомогають їй втекти з місця ДТП. І пішла-поїхала суцільна фальсифікація процесуальних документів. І ось, що пише Міністр Луценко на звернення нардепа України з вимогою провести перевірку факту порушення наказу МВС щодо обовязковості мед обстеження. Міністр пише, що Васильченко було госпіталізовано, у той час як вона сама дає свідчення у протокол допиту, що її знайома Н. Лаврук, яка прибула на виклик Васильченко, домовилася із міліцією щоб ті відпустили Васильченко. Надалі ще дивніше. Міністр пише, що згідно наказу, який підписаний трьома Міністрами, зацікавлкена особа можа сам пройти медобстеження, тому Васильченко згодом пройшла його з власної ініціативи, а значить його підлеглі вслід за Лозинським мають отримати ордени від Луценка.Це було б смішно, якби не торкалося долі людини, яку міліція готовить відповідати за Васильчненко, яку Президент призначив суддею, і від нього приховали, що є кримінальна справа, яко не доведена до кінця.Васильченко пройшла медогляд не технічними засобами шляхом забору, калу, мочі, крові, слини, слизу з губ, поту з обличчя і рук, як це вимагаї Наказ, а шляхом принюхування до неї нарколога. Так Міністр Луценко намагається перевести грубе порушення закону його підлеглими на якийсь дрібязок. З кримінальної справи слідчі вкрали оригінали як електронних носіїв фотографій з місця ДТП, так і самих фотографій та відеозйомки, авле Міністр бреше, що це таємниця. Якби я завчасно не викупив фотографій і копії електронних носіїв - пройшли б експертизи на підставі сфальшованих слідчим ретушуванням фотографіях. Мало того, Васильченко пише у згадуваному протоколі допиту, що її автомобіль правим переднім кутом врізався у лівий передній кут зустрічного автомобіля, що прямо вказує на її вину. Тому слідчий пише експертам завдання на проведення експертизи, у якому бреше, що Васильченко зіткнулася переднім лівим кутом з переднім лівим кутом зустрічного автомобіля. Так на світ появляються фальшиві експертні висновки, але Міністр Луценко неначе не чує про це. Хто ж тоді Міністр внутсправ України Луценко?
  
"Многа букав"! В Китай... !

Віктор Борківський | 2009-09-01 15:52

Не виганяють з органів МВС лише тих шахраїв, яких особисто "кришує" Міністр Луценко, узаконючи шажрайським шляхом грубе порушення своїми підлеглими наказу Міністра внутсправ - це лиха біда. 14.11.06р трапилося ДТП за участю помічника судді Луценка Васильченко, при цьому постраждав Луценко. Від васильченко несло перегаром, але міліціянти, замість обовязкової доставки її до нарколога для обовязкового обстеження технічними засобами на предмет спяніння, допомогають їй втекти з місця ДТП. І пішла-поїхала суцільна фальсифікація процесуальних документів. І ось, що пише Міністр Луценко на звернення нардепа України з вимогою провести перевірку факту порушення наказу МВС щодо обовязковості мед обстеження. Міністр пише, що Васильченко було госпіталізовано, у той час як вона сама дає свідчення у протокол допиту, що її знайома Н. Лаврук, яка прибула на виклик Васильченко, домовилася із міліцією щоб ті відпустили Васильченко. Надалі ще дивніше. Міністр пише, що згідно наказу, який підписаний трьома Міністрами, зацікавлкена особа можа сам пройти медобстеження, тому Васильченко згодом пройшла його з власної ініціативи, а значить його підлеглі вслід за Лозинським мають отримати ордени від Луценка.Це було б смішно, якби не торкалося долі людини, яку міліція готовить відповідати за Васильчненко, яку Президент призначив суддею, і від нього приховали, що є кримінальна справа, яко не доведена до кінця.Васильченко пройшла медогляд не технічними засобами шляхом забору, калу, мочі, крові, слини, слизу з губ, поту з обличчя і рук, як це вимагаї Наказ, а шляхом принюхування до неї нарколога. Так Міністр Луценко намагається перевести грубе порушення закону його підлеглими на якийсь дрібязок. З кримінальної справи слідчі вкрали оригінали як електронних носіїв фотографій з місця ДТП, так і самих фотографій та відеозйомки, авле Міністр бреше, що це таємниця. Якби я завчасно не викупив фотографій і копії електронних носіїв - пройшли б експертизи на підставі сфальшованих слідчим ретушуванням фотографіях. Мало того, Васильченко пише у згадуваному протоколі допиту, що її автомобіль правим переднім кутом врізався у лівий передній кут зустрічного автомобіля, що прямо вказує на її вину. Тому слідчий пише експертам завдання на проведення експертизи, у якому бреше, що Васильченко зіткнулася переднім лівим кутом з переднім лівим кутом зустрічного автомобіля. Так на світ появляються фальшиві експертні висновки, але Міністр Луценко неначе не чує про це. Хто ж тоді Міністр внутсправ України Луценко?
  

иван | 2009-09-01 15:44

Эх..! Китай... ! В Китай бы Вас всех.. !

Вася | 2009-09-01 14:52

"Луценко розповів що міліцейських корупціонерів не карають"
  А не міліцейських корупціонерів карають? За останні роки хто чув, щоби когось з влади, вчорашіх бандитів-нині олігархів покарали? Для того, щоби карати за законом корупціонерів, потрібні люди у правоохоронних органах , не корупціонери. А хіба таких у нинішніх владних і правоохоронних структурах знайдеш, якщо перші особи держави такими не являються?

1207 | 2009-09-01 14:33

Так це що , з 1 вересня головний керівник піде в відставку? "Період очищення?"

??? | 2009-09-01 14:30

Наконец-то Юра Луценко решил с коррупцией в органах посражаться. Уважаемый, да ты эту битву уже проиграл... Проиграл давно, как только тебя министром назначили. А все твои пламенные речи на коллегиях-это пустой звук и не более. Ну начнете сержантов да младших офицеров за коррупцию гноить, на большее не то что ума, желания просто нет. За что ты свою самооборону финансировать будешь, если в МВД без взяток и откатов? Сколько у тебя за должность да генеральское звание отстегивать надо из карманов мелкого и среднего бизнеса? А ежемесячно какой у тебя оброк в твердой валюте с каждой области? "Полевой командир Майдана" - это вроде как террорист-любитель...


































































































































закрыть