Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Скільки наберуть партії на дострокових виборах (соцопитування)

Скільки наберуть партії на дострокових виборах (соцопитування)

34% громадян України готові підтримати Партію регіонів на дострокових парламентських виборах.

Про це свідчать оприлюднені вчора на прес-конференції в УНІАН результати дослідження, проведеного соціологічною службою “Український барометр”.

Водночас за Блок Юлії Тимошенко готові проголосувати 20,3% опитаних, за партію "Народний Союз Наша Україна" - 11%.

4,8% українців підтримують блок “Народна самооборона”, 3,9% опитаних готові проголосувати за Комуністичну партію України.

Усі інші партії та блоки не долають тривідсотковий бар’єр, зокрема, Прогресивна соціалістична партія України набирає 2,7% голосів виборців, Соціалістична партія України – 2%. Народну партію та блок “Рух - Українська правиця” готові підтримати 1,7% та 1% виборців відповідно.

Проти всіх проголосували б 4,4% респондентів, не визначились – 11,7%.

Опитування проводилось соціологічною службою “Український барометр” з 19 по 28 травня, було опитано 2009 респондентів в усіх регіонах України, похибка вибірки становить 2,5%.

Коментарі (15)

Володимир | 2007-07-03 09:44

Перемога на перевиборах Регіоналів - кінець державі, а життя перетвориться в скажений бандитизм та рекет, засновником і батьком якого є Леонід Кравчук!

Сергей | 2007-06-28 18:15

Какой из регионов и комуняк "Разумный парламент"? ведь они все законы под себя принимают!!!!!!! Неужели у нас глупый народ?????? Жаль(((

Олег | 2007-06-25 03:37

Скажите мне кто нибудь,что хорошего сделали регионы за весь свои срок правления до момента объявления досрочных выборов?По моему БЮТза 3 месяца сделала для людей больше .Или хотя бы пыталась что-то сделать для людей.

DEN | 2007-06-19 11:16

Мороз п...р! Вон п...расов

Петру | 2007-06-19 11:02

Юле еще один шанс??? Упаси Боже Украину от этого!!! Тогда уж лучше придурку Луценко дай шанс...

Но разумнее всех пока ведут себя именно Регионы и Коммунисты... Если мы хотим РАЗУМНЫЙ парламент - это они. Если нам хочется смотреть на наш парламент, как на сборище грызущихся друг с другом шакалов, то давайте голосовать за "БЮТ" и "Нашу Украину"... Жить станет хуже, но ВЕСЕЛЕЕ!!!

Петро | 2007-06-19 05:20

Народ розувірився в усіх.

Мороз - інтриган, повинен піти в минуле.

Скільки може дурити персіонерів Симоненко? Теж пора за двері.

Потрібні нові молоді політики. Але це в майбутньому.

Давайте все ж дамо ще один шанс Юлі.

ldena | 2007-06-19 00:54

cacepoti,pr nabere ne bilshe 25.pobachete.

Петро | 2007-06-18 12:51

Не радійте, нічого ваші регіони не наберуть. Ганьба бандитам! Геть з уряду регіоналів

Петро | 2007-06-18 11:06

МАрині! Так, нечисть це регіони! Жаль. що дурні проголосують за них знову. Але ситуація буде іншою, слава Україні

HIM | 2007-06-18 10:09

34 % граждан с люмпенизированным мышленим,разговаривающих матом!

Марина | 2007-06-17 16:31

Пошла ваша цензура в зад!

Марина | 2007-06-17 16:30

Нечисть уйдёт. Регионы победят. Народ с ними.

алексей | 2007-06-17 09:41

А мне кажется регионы наберут 40 процентов нечего скромничать так и будет

Frendly | 2007-06-16 21:00

Валллерий быллл тупппой, тупппой,туппой как дрова!

Сверху большими буквами 34%!

валерій | 2007-06-16 11:39

Можливо це ы УНІАН, а можливо хтось інший, аде скажить будь ласка - Партія Регіонів теж не подолає бар єр???? Дуже цікаво....
закрити