Останнє оновлення: 10:32 п'ятниця, 20 червня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / КАПІТУЛЯЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ГУБЕРНАТОРА… перед 5-м замом?

КАПІТУЛЯЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ГУБЕРНАТОРА… перед 5-м замом?

Сергій КНУРЕНКО„Високий Вал” одержав заяву чернігівського губернатора Владислава Атрошенка. Вона надзвичайно цікава в руслі розвитку  останніх політичних подій, які розгорнулися навколо керівництва області. Тому вміщуємо її без скорочень.

ЗАЯВА
Голови Чернігівської облдержадміністрації Владислава Атрошенка

19 жовтня 2005 року

У зв`язку з численними листами з критикою роботи облдержадміністрації та безпосередньо на мою, як голови ОДА, адресу, повідомляю, що 19 жовтня мною проведена зустріч з С.В. Кнуренком, як головою громадської організації  Чернігівської обласної Агенції регіонального розвитку „Вектор” та головою обласної організації „За Україну! За Ющенка!”.

На цій зустрічі я повідомив Сергія Кнуренка про те, що мною особисто були зроблені кроки до співпраці і підтримані всі проекти, запропоновані громадськими організаціями ЧОАРР „Вектор” та „За Україну! За Ющенка!”

Зокрема, ще в березні за моєю пропозицією з виконавчим директором ЧОАРР „Вектор” та головою правління обласної організації „За Україну! За Ющенка!” Н.Б. Пономаренко було укладено трудовий договір, за яким вона стала співробітником ОДА з метою налагодження роботи щодо організаційного забезпечення та розробки стратегії виконання заходів проекту „Кластерна модель розвитку туризму як інноваційний механізм використання наявних ресурсів для розв’язання проблем регіону”. У цьому напрямку зроблено перші кроки.

Зауваження сьогодні щодо неякісної роботи в напрямку розвитку туризму та інших запропонованих програм є, як мінімум, нашою спільною відповідальністю.

У ході розмови С.В.Кнуренко зазначив, що до жовтня цього року був впевнений у тому, що йому нема необхідності йти у владу, бачив свою подальшу реалізацію у секторі громадської діяльності.

Сьогодні, проаналізувавши ситуацію, він заявив про своє бажання нести особисту відповідальність за окремі напрямки розвитку регіону в якості заступника голови ОДА з питань євроінтеграції  та туризму.

У зв’язку з цим повідомляю, що Чернігівською облдержадміністрацією складено лист-клопотання до Кабінету Міністрів України щодо введення посади 5-го заступника з питань євроінтеграції та туризму.

Крім того, я, як голова ОДА, вже сьогодні запропонував Кнуренку С.В. посаду радника голови облдержадміністрації на постійній основі з питань євроінтеграції та туризму (призначення на цю посаду є прямою і виключною компетенцією голови ОДА).

 

Текст заяви складено у присутності С.В. Кнуренка.


На знімку: Сергій Кнуренко влітку на конференції
„Народного Союзу „Наша Україна”.
Фото. В.Савенка

Коментарі (14)

Сенатор | 2005-11-08 16:34

Господа! Всё ведь к это и шло. Ну никак два бизнесмена не могут поделить между собой поле внияния. Нужен "радел по понятиям". А теперь такой "пакт Атроши и Кнура" поможет им "навести порядок". Да уж... дела...

Alex | 2005-10-21 02:46

Мне нечего сказать...

Макс.Боюра | 2005-10-20 22:37

пані Василь,не дуріть нам голову,не тримайте всих за дурнів.Вставили кластер губернатору й тіштеся тим,та знайте,що швайку в мішку не втаїти.Чекайте!

Володимир | 2005-10-20 18:47

Все пояснюється просто. Загальнодержавна деградація сягнула рідних лісів Чернігівщини. Просто Владік намагається скопіювати дії свого начальника - президента Ющенка. Меморандум Атрошенка - Кнурена, як вам? Тільки хто з них Янукович? А от роль Тимошенко, схоже відводиться першому заступнику... Цікаво, як губернатор буде пояснювати своє наступне рішення. У Чернігові зараз цікавіше, ніж у Києві. Північна столиця, однако...

Василь | 2005-10-20 18:41

Про відкриття і закриття кримінальних справ, про міфічну мафію тощо – це вже стара пісня, і нікому не цікаво. Всі знають і так, що то було насправді. А хто не знає, почитайте, що писав 5 жовтня сайт “МАЙДАН”:



“Корупційні скандали у вищих ешелонах влади, відставка чільних посадовців та спроби навести лад в країні, схоже, дістались тепер і Чернігова. Одним з перших проблисків позитивних змін на Чернігівщині стало відкриття Генеральною прокуратурою України за заявою громадського об”єднання “За Україну! За Ющенка!” кримінальної справи № 49-1716 за фактами перевищення службових повноважень працівниками податкової міліції ДПІ у м. Чернігові.



Більше семи місяців активісти обласного об”єднання “За Україну! За Ющенка!” та його лідер Сергій Кнуренко намагались привернути увагу до протиправних дій податківців на Чернігівщині. Лише після того, як було розпочато розслідування по фактах корупційних дій вищих українських посадовців і 15 вересня пішов у відставку уряд, 19 вересня Генеральною прокуратурою України таки було порушено вищезгадану кримінальну справу. Дана подія знакова ще й тим, що за останній рік щодо протиправних дій посадових осіб державної податкової служби кримінальних справ не порушувалось” /.........../





/.........../ За словами учасників прес-конференції, тиск, який чинився на них останнім часом, має політичний характер. На їх переконання, все це відбувалося з метою штучної дискредитації С.Кнуренка в очах громадськості. Задля цього навіть було спробувано протизаконно сфабрикувати дві справи на посадових осіб ЗАТ “Новий Чернігів” по обвинуваченню в “ухилянні від сплати податків”, тоді як за довідкою самої ж ДПІ у м. Чернігові станом на 25 травня 2005 р. це підприємство не мало жодної заборгованості зі сплати податків та зборів. Аби відвернути увагу від політичної складової справи, на зовні конфлікт тоді було зміщено на рівень “з”ясування стосунків між акціонерами”, завдяки чому справжні замовники лишались так би мовити “осторонь”./.........../



/.........../ Намагаючись винайти своїм діям виправдання, на посадових осіб ЗАТ “Новий Чернігів” було протизаконно сфабрикувано дві справи, проте безпідставність і надуманість таких обвинувачень були настільки очевидними, що, як не намагались хоч за щось зачепитись, жодного реального доказу винайдено так і не було. А тому “за відсутністю факту злочину” справи таки довелося закрити, хоч сталось це лише 22.06.05 та 29.06.05 р.



Щодо цих штучно сфабрикованих справ, то учасники прес-конференції пояснили, що в жодному разі вони не стосувались персонально С.Кнуренка, хоч податкова через ЗМІ безпідставно і настійливо намагалась навісити вигадане тавро “злочинця” саме на нього, що лише в черговий раз свідчить про замовний політичний характер справи. /.........../



Кому цікаво знати більш детально, дивіться “МАЙДАН”:

http://maidan.org.ua/static/news/1128586096.html



Також: http://www.civicua.org/news/view.html?q=707718





аноним | 2005-10-20 18:34

Все, кто хочет на посаду - флаг в руки и под администрацию!

Ділові жінки | 2005-10-20 17:25

І ми також хочемо у зами. Нехай 6-ті - 7-мі. Де займати чергу? Бо дуже хочеться, не менше, ніж Кнуренку!

Невже мафія кнуренків непереможна?

Andrew | 2005-10-20 17:11

Та чого там дивуватись, наїхав голова ЗУЗЮ Петро Ющенко на бідного Атрошенка, от той з переляку і призначив заступником Кнуренка. Про стосунки Кнуренка з Петром Ющенком ЗМІ вже не раз писали.

Кок | 2005-10-20 16:43

Да Кнуренку надо замом не по евроинтеграции и туризму, а по евроинтеграции и ТЕРОРИЗМУ!

Ишь какой терорист- или власть ему да повыше или всех порешит!

сергей | 2005-10-20 15:54

Хм, дивина, але знову погоджуюся з Місцевим патріотом.

Та хто такий цей кнуренко щоби вирішувати, що він таке велике цабе!!! ..., який не платив податки! Цікаво, кримінальну справу вже закрили? Одже, перфразовуючи Діккенса - якщо ти вкрав мішок з просом - то до тюрми на довгі роки, а якщо несплачував податки на сотні тисяч та прихватизував народне майно - то будь ласка: у керівне крісло обладміністрації. Цирк!!!! Ну що ж - яке їхало таке й здибало.

Юрий | 2005-10-20 14:56

Толерантностью коментирующихся не налюбуешься.

И воюют плохо, и миряться, идя на переговоры - плохо.

И кому выгодны все последние события? Варианты?

Політичний кіллер | 2005-10-20 14:44

Для психічнохворих керівників області нагадую: адреса лікарні: м. Чернігів, вул.Щорса, 3.

Але діагноз і так відомий - паронормально шизофренія!!!

Місцевий патріот | 2005-10-20 14:35

Мабуть, у голови ОДА дах поїхав... Більшого маразму придумати важко !

Бандитизм на великій дорозі якійсь, а не управління державою: наїхав кнур - отримав свіноматку для порядку.

Дійсно йому треба негайно у відставку.

Ай, да Кнуренко, ай да ...

Макс.Боюра | 2005-10-20 14:25

Ганьба! повністю капітулював перед... та всі знають цих людей.

 А може він їх спільник?
закрити