Останнє оновлення: 21:22 вівторок, 7 лютого
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / На фронті загинув поет Артем Довгополий
На фронті загинув поет Артем Довгополий

На фронті загинув поет Артем Довгополий

На фронті на Донеччині загинув 28-річний поет і військовий Артем Довгополий. Про це повідомляє філолог і науковець Сергій П’ятаченко у Facebook.

Артем народився у місті Конотоп, що на Сумщині, у 1994 році. Випускник Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Григорія Гуляницького. Після закінчення 9 класу вступив до Конотопського інституту Сумського державного університету на спеціальність «Залізничне та колійне обладнання». Згодом закінчив Український державний університет залізничного транспорту в Харкові.

Після закінчення університету до 13 лютого проходив службу за контрактом у Державній прикордонній службі України в місті Краснопілля. За 11 днів до повномасштабного вторгнення російських військ на територію України в Артема закінчився контракт, проте він пішов добровольцем у 58 бригаду на Сході України. 

Має публікації у колективних збірках «Конотоп молодий» (2009), «Джерел натхненна сила» (2013). 

«Артем був чудовим поетом, лауреатом численних конкурсів, відвідував конотопську літстудію «Джерела». У 2015 році він став одним із переможців обласного конкурсу молодих літераторів, і я із задоволенням включив його вірші до збірки “Орфей-2015”», — написав П’ятаченко. 

Нагадаємо, що під час протистояння окупантам загинув військовослужбовець і поет Гліб Бабіч.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  До сліз про тих, кого нема

SVOBODA.FM