
Туреччина безкоштовно передасть Україні "Байрактар", на який збирала гроші Литва
Туреччина прийняла рішення безкоштовно передати Україні ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотник "Байрактар". На нього збирала кошти Литва.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення міністра оборони Литви Арвідас Анушаускас в Twitter.
"Це неймовірно, але Туреччина тільки що погодилася віддати" Байрактар", на який Литва збирала гроші, безкоштовно. Це приголомшливо!", – написав він.
За його словами, зібрані гроші підуть на покупку боєприпасів для "Байрактара", а решта грошей також підуть на підтримку України.
Нагадаємо, збір коштів на купівлю бойового безпілотника "Байрактар" турецького виробництва для України в Литві розпочався 25 травня – з ініціативи литовського журналіста Андрюса Тапінаса.
За три дні громадяни Литви зібрали 5 млн євро для покупки безпілотника.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 1641 |
Додати коментар: