Останнє оновлення: 10:56 вівторок, 7 грудня
Безпека
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Виїхав з поля - очисть колеса від ґрунту
Виїхав з поля - очисть колеса від ґрунту

Виїхав з поля - очисть колеса від ґрунту

В області активно йде кампанія зі збору врожаю та підготовка до посівної озимих культур. Зафіксовані непоодинокі факти виносу ґрунту на проїзну частину автодоріг сільськогосподарською спецтехнікою та великоваговими транспортними засобами при вивезенні з полів агропродукції.

Одна зі скарг, отримана Службою автомобільних доріг у Чернігівській області щодо забруднення дороги надійшла від жителя Бахмацької ОТГ: «На автодорозі Т-25-14 Ніжин — Бахмач — Дмитрівка між селами Тиниця та Григорівка сільгосптехніка навозила грязюки на дорожнє полотно, що створює небезпеку коли їдеш по даному відрізку дороги. Прохання вжити заходів».

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області просить агропідприємства та одноосібні селянські господарства бути відповідальними. Адже забруднення асфальтобетонного покриття загрожує безпечним умовам дорожнього руху та може спричинити ДТП, травмування та загибель людей. В місцях виїздів з полів має бути забезпечена робота з очищення коліс від ґрунту. Не допускайте вивезення бруду на дорожнє покриття з ваших земельних ділянок.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Поліція уточнила деталі ДТП на Чернігівщині: загинуло 11 осіб, ще 8 - травмовано

SVOBODA.FM