Останнє оновлення: 19:42 четвер, 28 жовтня
мистецтво
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / У Чернігові відзначили цьогорічних лауреатів премії Коцюбинського
У Чернігові відзначили цьогорічних лауреатів премії Коцюбинського

У Чернігові відзначили цьогорічних лауреатів премії Коцюбинського

У Музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулося вручення обласної премії імені Михайла Коцюбинського.

Отже, лауреатами обласної літературно–мистецької премії ім. М.М. Коцюбинського цього року стали:

«Поезія» – Ольга Пилипчук, поетеса, член Національної спілки журналістів України. Висунута відділом культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради за книги «Борзнянським шляхом», «Ангели в бронежилетах», «Іду в Мотронівку», «Куліш в Мотронівці», «Роздуми Ганни Барвінок».

«Проза» – Віталій Корж, письменник, журналіст, член Чернігівського земляцтва. Висунутий ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» за книгу «Еківоки».

«Народознавство» – Ірина Ральченко, дослідниця, член Національної спілки краєзнавців. Висунута правлінням Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України за книгу «Олександр Савченко–Більський. Чернігівський слід на паризькому Монпарнасі».

«Декоративне та образотворче мистецтво» – Андрій Колошин, майстер з художньої обробки дерева. Висунутий Чернігівським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України за великий внесок у відродження і розвиток чернігівського традиційного народного різьбярства.

– Цьогоріч на конкурс обласної премії подавались літератори, діячі культури і мистецтв не лише з Чернігівщини, а й з Київщини та Сумщини. Тому можна з впевненістю говорити, що премія є престижною та авторитетною і за межами нашої області, – підкреслила заступниця голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш.

Довідково. Обласна літературно–мистецька премія ім. М.М. Коцюбинського заснована з метою вшанування пам'яті видатного українського літератора Михайла Коцюбинського, який тривалий час жив, працював і похований у Чернігові. Починаючи з 2003 року вона фінансується з обласного бюджету.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM