Останнє оновлення: 09:21 неділя, 18 квітня
мови / Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Як покращити рівень володіння англійською мовою?
Як покращити рівень володіння англійською мовою?

Як покращити рівень володіння англійською мовою?

Все більше сучасних професій просто таки вимагає володіння англійською мовою, а тому важливо не просто мати базові знання, але і вміло ними користуватися.

Для того, щоб правильно спланувати своє навчання необхідно на першому етапі скласти тест на рівень англійської, який з точністю покаже ваш поточний рівень знать. Окрім того, результати тесту стануть у пригоді в період пошуку нової роботи, оскільки в резюме та на співбесіді доволі часто запитують про рівень знань, і звичайна відповідь “середній” мало кого насправді влаштує.
Отже, ви вже знаєте свій рівень і постає закономірне питання, як його покращити. Як би банально не звучало, але все залежить від ваших цілей і стартового рівня, розберемо детально на конкретних прикладах. Так, рівень А1 та А2 - явно потребує репетиторства, оскільки це базовий рівень і самостійно скласти для себе програму та розібратися у складнощах англійської мови досить складно. Тому, якщо ви не впевнені у своїх організаторських можливостях та самодисципліні краще звернутися за реальною допомогою спеціалістів.
Рівень В1 та В2 - дійсно вважається середнім, і з таким рівнем людина може доволі вільно спілкуватися та на гарному рівні володіє як граматикою, так і словниковим запасом. В такому випадку все залежить від слабких місць. Одним з направлень може бути розмовна англійська мова, якщо є проблеми, то вирішити їх можна комплексно.
В першу чергу можна звернутися до групових занять, де в рамках вивчення англійської буде багато спілкування в групі одного рівня.
Окрім того, для додаткової практики можна записатися до розмовних клубів, де люди разом переглядають фільми англійською з субтитрами, а потім разом обговорюють матеріал.
Так, всі будуть точно володіти однією темою для розмови і не буде проблем з тим про що поспілкуватися.
Чудовою практикою може бути і самостійний перегляд фільмів, це може натренувати розуміння мови на слух, але для розмовної практики такого звісно буде замало.
Для отримання спеціалізованого сертифікату з рівня англійської мови необхідно займатися індивідуально з викладачем.
В такому випадку, по-перше, треба дізнатися чи готує викладач до таких екзаменів, це важливо, бо програма може відрізнятись і викладач може не впоратись з поставленою задачею.
А по-друге, регулярно проходити тестування, заради того, щоб слідкувати за тенденцією та розвитком своїх результатів, по мірі проходження курсу.
 

 

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM