Останнє оновлення: 20:16 п'ятниця, 26 лютого
армія
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Ветерани війни мають можливість надіслати свої творчі роботи у літературний альманах
Ветерани війни мають можливість надіслати свої творчі роботи у літературний альманах

Ветерани війни мають можливість надіслати свої творчі роботи у літературний альманах

Соціально-психологічний центр міста Славутич за підтримки профспілкової організації Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» планує видати літературний альманах творів учасників АТО/ООС з усіх куточків України. Кожен ветеран війни на Сході України може стати співавтором збірника, зокрема це можуть бути вірші, оповідання, пісні, нариси, есе тощо.

-  З січня по квітень цього року ми будемо збирати матеріал до цього Альманаху. Кожен ветеран, що має певні здібності може долучитися і надати нам свої твори. Для багатьох це можливо буде старт аби видати в подальшому і свій особистий збірник. Декілька авторів вже надіслали свої такі досить потужні твори. Це поезія, замальовки, есе. Обсяг збірника - близько 200 сторінок з кольоровими ілюстраціями. Кожний твір буде мати також коротку інформація про автора. Фінансова підтримка буде надаватися державним підприємством «Енергоатом», - розповіла практичний психолог Соціально-психологічного центру міста Славутича Ірина Фадєєва.

Як зазначають організатори, це є певною соціалізацією воїнів у суспільстві через творчість, де вони можуть заявити про себе, як люди творчі та обдаровані. І головне – це патріотичне виховання молоді через таку творчість.

В подальшому організатори планують презентувати збірник суспільству аби кожен охочий дізнався більше про війну на Сході України очима українських захисників. Усі автори зможуть отримати примірник такого збірника абсолютно безкоштовно. Видання альманаху планується на літо 2021 року.

Тож представники Центру закликають усіх бажаючих учасників бойових дій на Сході України, що мають хист до творчої діяльності, надсилати свої роботи українською мовою в електронному вигляді на електронну адресу spc2016@ukr.net із зазначенням прізвища, ім’я, місця проживання та свого контактного телефону або отримати будь-яку інформацію за телефоном 099-318-66-08.

Ігор Березинський,
спеціальний кореспондент
Інформагентства МО України АрміяInform
 

Фото: Віктора Одиниці

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM