Останнє оновлення: 15:32 вівторок, 26 січня
COVID-19 / обрані
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / У клініці в Києві підтвердили вакцинацію від коронавірусу віп-клієнтів
У клініці в Києві підтвердили вакцинацію від коронавірусу віп-клієнтів

У клініці в Києві підтвердили вакцинацію від коронавірусу віп-клієнтів

Співробітниця київської клініки Mediland підтвердила, що на базі закладу проводять підпільну вакцинацію від коронавірусу для віп-клієнтів.

Про це працівниця Mediland сказала журналістці промосковського онлайн-видання "Страна", яка спілкувалася з нею під виглядом клієнтки.

Заявляється, що вакцинацією займається окрема фірма, яка орендує в клініці приміщення.

"Дійсно, у нас роблять вакцину від коронавірусу. Але цим займаються інші лікарі, які сюди приходять саме для вакцинації. Це не просто лікарі, це ціла фірма, яка займається вакцинами", – розповіли журналістам у Mediland.

Співробітниця також запевнила, що від клієнтів, які отримали щеплення, скарг не надходило, а вакцинованих було вже "дуже багато".

"Дуже багато людей уже були на вакцинації і з ними все нормально. Всі пішли живі, здорові та в гарному настрої. Нічого поганого не чула. Інакше все б уже про це знали всі. Можете не турбуватися. Тут все нормально. У плані побічних проявів ніхто нічого не виявив. Це 100%", – сказала жінка.

Водночас, по телефону адміністратори на прямі запитання про можливість вакцинації не відповідають. Співробітники клініки стверджують, що про це їм нічого не відомо.

Раніше Михайло Бродський зробив скандальну заяву про початок підпільної вакцинації нелегально ввезеними до країни європейськими вакцинами, а президент України вже дав доручення СБУ негайно перевірити цю інформацію.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Виставку «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір» презентували у Чернігові

SVOBODA.FM