Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
офіційні коментарі
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/society/277075.html
Станом на 7:45 ранку Зеленбуд не лишив шансів ожеледиці у парках і скверах Чернігова

Станом на 7:45 ранку "Зеленбуд" не лишив шансів ожеледиці у парках і скверах Чернігова

Станом на 7:45 ранку Комунальне підприємство "Зеленбуд" повністю відпрацювало свою територію у питанні подолання ожеледиці у пішохідних зонах парків і скверів Чернігова.

Про це пише підприємство на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Як це працює?

2:00 - черговий комунального підприємства вчасно оцінив метеоролічну ситуацію і зателефонував головному інженеру;
3:00 - головний інженер зателефонував керівнику і звітував про вихід техніки в місто;
4:00 - на місце виконання робіт виїжджає керівник, City Ranger посипає піщано-сольовою сумішшю основні проходи парків і скверів.

Паралельно техніка підприємства АТП-2528 з 2-ї години ночі посипала основні дороги і магістралі міста, після чого перейшли до тротуарів.

- Нам багато ставлять запитань, чи посипаємо ми тротуари. Ми посипаємо лише ту частину, яка за нами закріплена. А це пішохідна зона парків та скверів нашого міста. Станом на 7:45 ми відпрацювали усю закріплену за нами територію. Щодо тротуарів міста, то це питання відпрацьовує Комунальне підприємство АТП-2528. Звісно, що одномоментно ми не зможемо посипати одразу усі дороги. Першочергова задача комунальників - опрацювати основні транспортні артерії міста для безперешкодного пересування комунального транспорту, швидкої допомоги і екстрених служб. І лише після цього АТП-2528 плавно переходить до тротуарів. Але свої зони ми відпрацювали і я цим задоволений, - зазначив Артем Стах.

Керівник підприємства додав, що внутрішньодворові проїзди - це зона відповідальності ЖЕКів, обслуговуючих компаній і ОСББ.

- Комунальні підприємства міста одне одному допомагають технікою і робочою силою у разі екстрених ситуацій, якщо керівники підприємств просять про відповідну допомогу. Ми в робочому режимі відпрацьовуємо усі подібні питання, - уточнив керівник КП "Зеленбуд" Артем Стах. закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM