Останнє оновлення: 18:21 понеділок, 3 серпня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Відео затримання російського танкеру
Відео затримання російського танкеру

Відео затримання російського танкеру

Служба безпеки України оприлюднила відео із затримання російського танкера “NEYMA”, який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці 25 листопада 2018 року

На відеозапису видно, зокрема, як працівники Служби безпеки України та військової прокуратури розмовляють з капітаном корабля та перевіряють документи судна.
За інформацією українських прикордонників, у порт Ізмаїл під прапором РФ зайшов танкер “NIKA SPIRIT”, який за номером ІМО – 8895528, згідно даних міжнародної інформаційної системи EQUASIS ідентифіковано як вже відомий танкер “NEYMA”, що був використаний для перекриття Керченської протоки.
Окрім танкеру “NEYMA” в блокуванні переходу через Керченську протоку також брало участь три цивільних буксири – “Родшер” (колишня назва “Ельтіген” MMSI: 273372920), “БЫСТРЫЙ” (IMO 8858635) та “Гандвик” (IMO: 8881618)
Буксири “Родшер” та “Гандвик” на момент блокування переходу українських кораблів перебували у власності ТОВ «Ювас-Транс», буксир “Быстрый” – Товариства з обмеженою відповідальністю “Морские Инженерные Сооружения” (російською ООО “Морские Инженерные Сооружения”).
Сам танкер NEYMA ( IMO: 8895528) перебував у власності Товариства з обмеженою відповідальністю “Метида” (російською ООО “Метида”).
У відповідь на затримання українськими правоохоронцями російського танкеру уповноважений з прав людини в Росії Тетяна Москалькова звернулася до української колеги Людмилі Денісової з проханням з’ясувати обставини затримання в порту Ізмаїла російського танкера і долю моряків.
Глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов назвав затримання танкеру “провокацією”. - повідомляє Український мілітарний портал.
 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор