Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / На відновлення електромереж Чернігівщини витратили понад 57 мільйонів гривень
На відновлення електромереж Чернігівщини витратили понад 57 мільйонів гривень

На відновлення електромереж Чернігівщини витратили понад 57 мільйонів гривень

На відновлення електромереж Чернігівської області у 2022 році витратили понад 57 мільйонів гривень. Про це повідомляє АТ "Чернігівобленерго" у своєму Telegram-каналі.

Щодо зруйнованих і пошкоджених росіянами об’єктів електропостачання, то після обстеження на Чернігівщині їх нарахували близько тисячі:

 - Чернігівське РЕМ — 372 об'єкти;

 - Чернігівське МЕМ – 329 об'єктів;

 - Корюківське РЕМ – 53 об'єкти;

 - Бахмацьке РЕМ – 36 об'єктів;

 - Електричні мережі 35-110 кВ — 54 об’єкти.

На підсумковій річній нараді у "Чернігівобленерго" дійшли висновку, що для приведення пошкоджених об’єктів у відповідність до вимог нормативних документів на 2023 рік необхідні не менш ніж 765 мільйонів гривень.

"У теперішніх реаліях перед нами стоять зовсім інші завдання – знайти внутрішні резерви, внутрішні можливості, щоб і надалі відновлювати пошкоджені мережі й забезпечити своїх споживачів якісним і дуже хотілося б, щоб ще й безперебійним електропостачанням. Маємо деякі запаси матеріалів, які дісталися товариству як гуманітарна допомога від міжнародних партнерів, їх ми й маємо використати по максимуму, щоб пережити цей складний період", – говорить технічний директор АТ "Чернігівобленерго" Сергій Фелик.

Щодо індексу середньої тривалості відключення електропостачання для кожного споживача Чернігівщини, який скорочено називають SAIDI, то його показники у 2022 році покращилися у порівнянні з 2021 роком.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM