Останнє оновлення: 20:34 понеділок, 25 жовтня
Україна-Білорусь / кордон
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / На кордоні з Білоруссю прикордонники активно стежать за рухом суден закордонного прямування
На кордоні з Білоруссю прикордонники активно стежать за рухом суден закордонного прямування

На кордоні з Білоруссю прикордонники активно стежать за рухом суден закордонного прямування

Державна прикордонна служба України продовжує забезпечувати посилені заходи охорони кордону з Республікою Білорусь, зокрема і по річкових ділянках.

Водночас із впровадженими заходами для забезпечення дотримання правил режиму в контрольованих прикордонних районах також здійснюється відстеження руху іноземних суден, що перетинають кордон України з Білоруссю по річках Прип’ять та Дніпро.

Судна супроводжуються патрульними катерами прикордонного відомства та контролюються прикордонними нарядами, в тому числі з місць тривалого несення служби.

Захід суден на територію України відбувається як для транзитного переходу територією нашої держави, так і для руху в українські порти.

Зустрівши іноземне судно прикордонники Житомирського та Чернігівського загонів забезпечують постійне стеження за його рухом та супровід. Крім того, до заходів контролю долучаються і сили 10-го окремого загону оперативного реагування «ДОЗОР», які знаходяться на посиленні цієї ділянки кордону.

Окремо відмітимо, що, у разі зупинки судна на ночівлю, прикордонники здійснюються заходи по підтримання прикордонного режиму в межах зони його стоянки.

Для контролю за рухом суден прикордонники також активно застосовують безпілотну авіацію.

Додамо, що причалювання суден по маршруту транзиту не допускається, як і виконання дій з навантаження чи розвантаження.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM