Останнє оновлення: 18:10 вівторок, 26 січня
офіційно
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Державі повернули земельні ділянки

Державі повернули земельні ділянки

Завдяки принциповій позиції відомства, Варвинський районний суд області задовольнив позов прокурора, зобов’язавши повернути у державну власність земельну ділянку сільськогосподарського призначення оціночною вартістю 960 тисяч гривень.

Так, Чернігівською обласною прокуратурою встановлено, що мешканець  області, в порушення вимог земельного законодавства, двічі скористався правом на безоплатне отримання у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Невдовзі після отримання землі на території Харківської області, повторне звернення громадянина надійшло до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, яке не установило факт використання громадянином свого права на безоплатну приватизацію в іншій області.

Ще один позов прокуратури, заявлений з аналогічних підстав, задоволено Прилуцьким міськрайонним судом області. Відповідача зобов’язано повернути у державну власність земельну ділянку площею 2 гектари, розташовану на території Удайцівської сільської ради Прилуцького району.

Після набрання вищевказаних рішень законної сили, прокурорами забезпечено їх реальне виконання та скасування державної реєстрації права власності за фізичними особами, які їх незаконно отримали.

Таким чином, землі сільськогосподарського призначення площею 4 гектари повернуто у державну власність, повідомляє Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Виставку «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір» презентували у Чернігові

SVOBODA.FM