Останнє оновлення: 16:18 п'ятниця, 5 березня
поглиблення політичної кризи
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/277396.html
Європейська Солідарність заявила про ігнорування більшістю Чернігівоблради закликів до діалогу

"Європейська Солідарність" заявила про ігнорування більшістю Чернігівоблради закликів до діалогу

“Слуга народу”, Рідний дім і радикали Ляшка поглиблюють політичну кризу у Чернігівській обласній раді.

Про це заявила на своєму сайті Чернігівська територіальна організація "Європейської Солідарності".

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко сьогодні, 4-го січня 2021 року, ініціювала зустріч керівників усіх політичних сил, які представлені у Чернігівській обласній раді для того, щоб розблокувати роботу ради.

Нагадаємо, що пленарне засідання другої позачергової сесії обласної ради не змогло відбутися вже двічі. У порядку денному важливі обласні програми і бюджет на 2021-й рік.

Але сьогоднішня зустріч у голови Чернігівської ОДА не відбулася через відсутність керівників фракцій “Рідний дім”, “Слуга народу” і Радикальної партії, йдеться у повідомленні.

– Позиція партії “Європейська Солідарність” залишається незмінною: ми маємо дотримуватися принципів законності. А Закон і Регламент були порушені під час першої сесії, коли представники згаданих трьох партій переобрали лічильну комісію і обрали керівництво обласної ради з повним ігноруванням інтересів 5-ти партій і їхніх виборців. Такі незаконні дії не можуть породити законних наслідків, – заявив лідер фракції “Європейської Солідарності” у Чернігівській обласній раді Олександр Мисник.

– Ми можемо побачити, як скликалася позачергова сесія. Проекти рішень під час першої спроби її скликати депутатам надіслали лише напередодні ввечері, виказавши таким чином свою повну неповагу. Ті ж самі підходи застосовуються і до утворення постійних комісій обласної ради, коли їхній персональний склад формується одноосібно без консультацій та узгодження з іншими депутатами. Такі підходи не могли утворити нормальний робочий процес і призвели до політичної кризи, – додав Олександр Мисник.

Голова Чернігівської територіальної організації “Європейської Солідарності” також наголосив, що партія вимагає приведення роботи обласної ради до повного дотримання законності, без чого не зможе розділити з більшістю політичної відповідальності.

– Ми не не феодальне удільне князівство зі своїми окремими правилами. Ми – депутатський корпус, делегований виборцем працювати заради інтересів громад і розбудовувати європейські стандарти життя у Чернігівській області. Ми не братимемо участі у підкопах під законність і у руйнації державних інституцій. І іншим не дозволимо, – уточнив Олександр Мисник.

Нагадаємо, що сьогодні керівництво обласної ради опублікувало заяву зі своєю версією подій, а на завтра скликає прес-конференцію.

Коментарі (1)

Сергей | 2021-01-04 17:21

Нарушение регламента - первые признаки логоворняки и последующей уголовной ответственности за ущерб народу


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

SVOBODA.FM