Останнє оновлення: 08:19 неділя, 29 листопада
оборона
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / «Повернись живим» проводить курс мінної безпеки у «Десні»
«Повернись живим» проводить курс мінної безпеки у «Десні»

«Повернись живим» проводить курс мінної безпеки у «Десні»

Благодійний фонд «Повернись живим» організував та проводить курс з мінної безпеки у «Десні».

Про це повідомляє Фонд у пресрелізі.

Провів курс інструктор з мінної безпеки Фонду, ветеран війни на Донбасі Євгеній Антипенко.

Відмінність цих навчань полягає у тому, що вони відбудуться з офіцерським та сержантським складом, а також з інструкторами, які надалі навчатимуть особовий склад різних підрозділів.

Програма курсу складається з трьох етапів, кожен з яких супроводжується теоретичною програмою з інженерної справи та відпрацюванням отриманих знань в умовах, що максимально наближені до бойових.

Зокрема під час навчань розглядалися тактико-технічні характеристики вибухонебезпечних предметів різних типів, їхнє виявлення та знешкодження на відкритій місцевості, у приміщенні та в автівці, маскування та виявлення «секретів».

Крім цього, проводилися відпрацювання дій під час бойового виходу розвідгрупи та у разі її зіткнення із ворожою ДРГ, надання першої медичної допомоги під час мінно-вибухової травми та евакуація пораненого із зони ураження.Віднедавна у межах курсу проводяться також нічні навчання, під час яких інструктор розповідає, зокрема, як безпечно пересуватися та діяти у темну пору доби, підійти до ворожої ДРГ, не зачепивши пастки противника.

Мета проведення даних занять – дати військовослужбовцям максимальні знання з мінної безпеки та навички, які врятують їхні життя під час виконання бойових завдань на сході України.

У зв’язку з цим, інструктор фонду постійно вдосконалює навчальну програму, враховуючи особливості дій російсько-окупаційних військ на Донбасі та озброєння, яке використовує противник проти української армії.

Отриманий досвід офіцери, сержанти та інструктори зможуть запровадити у власних підрозділах і таким чином підвищити бойову готовність їх особового складу.

Детальніше про територіальну оборону - за посиланнями до теми нижче.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині продовжують воювати з нелегальними АЗС

SVOBODA.FM