Останнє оновлення: 20:39 вівторок, 29 вересня
ОТГ
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підтримав спроможну Плисківську громаду
Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підтримав спроможну Плисківську громаду

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підтримав спроможну Плисківську громаду

Плисківська - дійсно спроможна громада, яка активно розвивається, реалізує соціальні програми, налагоджує обмін з гмінами Польщі і потужно підтримує своїх членів.

У цьому запевнила керівництво Чернігівської облдержадміністрації безпосередньо голова Плисківської сільської територіальної громади Марина Вірко.

28-го січня з її ініціативи відбулася зустріч делегації Плисківської ОТГ з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком.

Пояснення ситуації на офіційному рівні стало необхідним після кількох публікацій в пресі і поширюваних у Мережі чуток про ліквідацію Плисківської сільської територіальної громади.

Щоб отримати відповідь на ці закиди її представники на чолі з головою і напросилися на зустріч. Захід викликав велику зацікавленість у представників ЗМІ області.Марина Вірко розповіла Андрію Прокопенку про потенціал Плисківської сільської територіальної громади, яка об'єднує села Плиски, Махнівка, Велика Загорівка, Степ та Сиволож.

Вона запевнила, що  в громаді роблять все можливе і неможливе, що мешканцям громади жилося краще.

Свобода.ФМ вела пряму трансляцію зустрічі:Голова облдержадміністрації запевнив членів делегації, що територіальна громада є у Перспективному плані, і ніякої реорганізації або ліквідації цієї територіальної структури не передбачаєтьсяі громада буде збережена.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО