Останнє оновлення: 17:06 понеділок, 21 вересня
атака на Церкву
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Київський суд "відмінив" перехід парафії у Ковпиті до ПЦУ
Київський суд відмінив перехід парафії у Ковпиті до ПЦУ

Київський суд "відмінив" перехід парафії у Ковпиті до ПЦУ

Київський апеляційний Господарський суд задовольнив апеляцію РПЦ і скасував рішення Ковпитської сільради про передачу приміщення храму місцевій громаді ПЦУ.

Про це повідомив настоятель отець Євген Орда.

Нагадаємо, що реєстрація переходів з РПЦвУ до канонічної Помісної ПЦУ після приходу до влади команди президента Зеленського помітно пригальмувалася по всій Україні.

Зокрема, протидія багатьом природним процесам йде з подачі юриста Януковича Портнова, який за цієї влади повернувся в Україну і встиг вразити багатьох своїми людоненависницькими постами у соцмережах без жодних правових наслідків таких дій. При цьому Портнов навіть примудрився втратити аккаунт у соцмережі фейсбук.
Тим самим шляхом фінансово-силового повернення парафій через тиск на суди вирішила піти московська церква в Україні.
Нагадаємо, громади сіл Ковпита та Жидиничі (це одна парафія) майже одноголосно проголосувала за перехід до української церкви, тому рішення київських суддів тут називають замовним та продажним.
"Очікуємо силового штурму храму", - повідомив о. Євген Орда.
Як зазначив релігієзнавець Олександр Саган під час релігійної українсько-білоруської конференції у Чернігові, за всі роки незалежності Україною як державою штучно підтримувався Московський патріархат у першу чергу шляхом долучення цієї структури до матеріальної бази і передачею храмів навіть там, де не було жодних релігійних громад. Зокрема, цей процес активно відбувався на Чернігівщині за часів президента Леоніда Кучми і гуманітарного міністра Табачника.
Схоже, цю історію пробують повторити сьогодні.
Щоб охарактеризувати цю релігійну організацію, релігієзнавець навів простий факт. Маючи в рази кращу матеріальну базу і кількість парафій за ПЦУ, Московський патріархат зараз збирає у 25 разів менше матеріальної допомоги українському війську на Сході.
Фото о. Євгена Орди.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  “За майбутне” - “не проросійська і не прозахідна, а проукраїнська команда професіоналів”

SVOBODA.FM