Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
правила вилову
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/264740.html
З понеділка ловити раків зась

З понеділка ловити раків зась

З 1-го квітня цього року в 22 областях України вступає в силу заборона на вилов водних біоресурсів. Про це повідомила прес-служба Державного агентства рибного господарства.

У Києві та області заборона почалася з 29 березня, а Закарпатському регіоні він почався ще 25 березня.
Терміни заборони відрізняються в залежності від областей і водойм. З детальною інформацією можна ознайомитися в наказах відповідних територіальних управлінь.
Крім того, з наступного місяця встановлено заборону на вилов раків у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Сумській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській обл.
У Запорізькій області заборона діє з 1 квітня на Дніпровському водосховищі, а з 10 квітня - на Каховському водосховищі. У Дніпропетровській області - з 1 квітня на Дніпровському і Кам'янському водосховищах і з 10 квітня - на Каховському водосховищі. В Одеській області - з 25 лютого. У Закарпатській області - з 25 березня на річках, притоках і озерах і з 1 квітня - на водосховищах. В Івано-Франківській, Миколаївській та Київській областях заборона продовжений до 30 червня 2019 року.
Нагадуємо, з 15 лютого по 30 квітня 2019 року також ще заборонений будь-який вилов камбали (глоси) в північно-західній частині Чорного моря, причорноморських лиманах, Шаболатському лимані і на ділянці Сухого лиману, в межах Овідіопольського району. Заборона встановлена ​​з метою збереження чисельності цього виду водних біоресурсів під час нересту. Відповідні накази видали Чорноморський і Одеський рибоохоронні патрулі.
Згідно з правилами любительського і спортивного рибальства, під час нересту дозволяється тільки любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.
Рибалити можна з берега в межах населеного пункту в дозволених місцях, за межами нерестовищ (межі визначені в наказах);
Забороняється здійснення будь-якого іншого способу лову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову - три кілограми;
Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства і проведення підводного полювання.
У Госрібагентстве підкреслили, що під час нересту також забороняється проведення вибухових та інших видів робіт, видобуток будівельних матеріалів (видобуток піщано-гравійної суміші, розчищення русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення та ін).
Крім того, згідно з правилами промислового рибальства, в рибогосподарських водних об'єктах забороняється видобуток водних живих ресурсів в даний період.
За порушення правил рибалки можуть отримати штраф, а також стати фігурантами кримінальної справи. Сума штрафу варіюється від 34 до 680 гривень. Кримінальне покарання за порушення правил рибальства відповідно до ст. 249 ККУ передбачає штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор