Останнє оновлення: 17:41 четвер, 9 липня
Застійне явише
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/263878.html
Гепнувся, напевно, останній Ульянов-Ленін на Чернігівщині

Гепнувся, напевно, останній Ульянов-Ленін на Чернігівщині

4 лютого 2019 року успішно завершився другий етап культурно-просвітницької операції національно-патріотичного спрямування «Талалаївська лють» – відбулося довгоочікуване знищення сумнозвісного «Березівського ідола» – останнього в Чернігівській області пам'ятника кривавому кату українського народу Леніну в селі Березівка Талалаївського району.

Про це і саме так повідомляє спільнота «Українська ініціатива» в Facebook.

Усвідомивши згубність існування п'ятиметрового ідола поблизу сільради в селі Березівка, голова Талалаївської РДА Анатолій Дупа, долаючи спротив місцевих «криптокомуністів», увечері 4 лютого нарешті зруйнував ідола, якого було збудовано ще у 1964 році.

Доволі цікавими були обставини його виявлення: про існування цього артефакту голова правління ГО "Українська Ініціатива" дізнався під час зустрічі з тодішнім головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем ще в липні минулого року.

Оскільки точна локалізація ідола не була відомою, довелося докласти значних зусиль для її встановлення.

Так сталося, що напередодні встановлення меморіальної дошки героям Визвольних змагань 1917-1921 років у Талалаївці, перед світанком 25 січня 2019, керівник осередку ГО "Українська Ініціатива" у Сватівському районі Олег Якубов прогулювався територією села Березівка (близько 30 км від Талалаївки), бажаючи повніше зануритися в місцеву проблематику та краще відчути специфіку району.

Під час цієї прогулянки пан Олег і виявив злочинного ідола.

В процесі роз'яснювальної роботи було досягнуто домовленості щодо його знищення, яке, нарешті, й відбулося. Таким чином, правління ГО "Українська Ініціатива" раде повідомити про завершення культурно-просвітницької операції національно-патріотичного спрямування "Талалаївська лють" і про початок нового багаторівневого культурно-просвітницького проекту під назвою "Талалаївське Чистилище", - назва стосується стану суспільної свідомості, - що має тривати до кінця 2019 року.закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор