Останнє оновлення: 11:47 п'ятниця, 13 грудня
Припис зараз, призов - незабаром
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Хто 2002 року – здавайтеся! Військкомат чекає на вас
Хто 2002 року – здавайтеся! Військкомат чекає на вас

Хто 2002 року – здавайтеся! Військкомат чекає на вас

Щороку упродовж січня-березня триває процес приписки громадян до призовних дільниць. Це за законом «Про військовий обов’язок і військову службу».

До призовних дільниць приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років.

Усі громадяни, які викликаються для проходження приписки, зобов'язані прибути до призовних дільниць у визначені терміни.

«Категорично не можна пропускати явку на приписку», – наголошують у чернігівському військкоматі, чи як нині годиться його називати? Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки? Завітайте в свої 17, вас там підтримають незлим тихим словом.

У військкоматі застерігають. що ухилянтів від приписки будуть шукати й притягати до приписки разом з органами національної поліції.  Ще й, цитата, «вирішується питання про накладення штрафних санкцій за порушення правил військового обліку».

Стаття 14.1 вищезгаданого закону говорить: «Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У Чернігові провели Вечір спогадів до дня народження Олександра Норова

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор