Останнє оновлення: 17:36 середа, 23 січня
Специфічна держустанова
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Прокурор перевірив виховну колонію

Прокурор перевірив виховну колонію

Прилуцька місцева прокуратура провела комплексну перевірку в державній установі “Прилуцька виховна колонія”.

З метою всебічного забезпечення дотримання прав осіб, які перебувають в умовах несвободи, до перевірки залучені спеціалісти.

Під час перевірки вивчались питання відповідності встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб, матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення вихованців, тощо.

Працівниками прокуратури опитані особи, які утримуються в установі, щодо умов перебування, стану здоров’я, якості харчування.

За результатами перевірки Прилуцькою місцевою прокуратурою  03.01.2018 внесено вказівку до адміністрації установи щодо додержання встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб.

Довідка
Державна установа “Прилуцька виховна колонія” є установою закритого типу, основним завданням якої є виконання покарання у виді позбавлення волі на певний строк.

Коментарі (1)

10301 | 2018-01-07 10:34

в цій колонії завжди перед приїздом комісії влаштовували окозамилювання і показуху. А що пацан, який за мобілку отримав чотири роки, може відповісти високим дядям в погонах? А мажори і всіляки дебіли, які продовжують гарцевати на дорогах після 1-го січня, за вбивство пішохода отримують або умовно, або взагалі уникають покарання... Отож, ткак вона правда життя, прокурори...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Театральна «Вечеря на Свободі» з «Паном Перевертасом та іншими»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор