Останнє оновлення: 23:02 четвер, 25 лютого
благодійність заради життя
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Марафон «Промінь надії» зібрав сьогодні для онкохворих понад 64 тисячі гривень
Марафон «Промінь надії» зібрав сьогодні для онкохворих понад 64 тисячі гривень

Марафон «Промінь надії» зібрав сьогодні для онкохворих понад 64 тисячі гривень

У концертних залах буває так, що концерт ще не розпочався, а між глядачами теплою іскоркою вже пробігла енергія добра. Ніби й люди довкола незнайомі, а враз стали ближчими, і посмішки щирішими, і серця відкритими.

Саме така неймовірна атмосфера любові панувала сьогодні увечері в Чернігівському міському палаці культури, де проходив черговий благодійний вечір-марафон "Промінь надії" на підтримку обласного онкологічного диспансеру.

Медичний заклад гостро потребує сучасного лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення. Це обладнання дозволить лікувати онкологічних хворих на якісно новому рівні.

Загальна вартість проекту будівництва корпусу під лінійний прискорювач складає 107 мільйонів гривень. Сума для комунального закладу захмарна, тому кошти збирають дійсно усім миром.

Як зазначає головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, вже зібрано 82 мільйони гривень. Це внесок з державного та місцевих бюджетів, кошти народних депутатів.

А тиждень тому завдяки благодійному вечору-марафону "Промінь надії", започаткованому в Чернігові з ініціативи облдержадміністрації та колективу онкодиспансеру, вдалося зібрати ще майже 125 тисяч гривень.

Сьогодні благодійний мистецький марафон продовжився. Допомогти онкохворим до міського палацу культури прийшли кілька сотень чернігівців, в тому числі самі лікарі онкодиспансеру, педагоги, працівники місцевих підприємств, навіть пенсіонери. А Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сам придбав 300 квитків на концерт.

- Те, що ми зібралися всі разом у цій залі задля такої доброї справи - це чудово. Особисто мені як громадянину важливо взяти участь у такій благодійній акції, - зазначив він, відкриваючи сьогоднішній вечір-марафон.

Зі сцени колектив обласного онкодиспансеру та його пацієнтів підтримали своїми виступами ансамблі і солісти міського палацу культури, обласного музично-драматичного театру, зокрема театр танцю "Слов’яни", заслужений аматорський народний хор України "Десна", фольклорні аматорські гурти "Сіверяни" і "Калита", шоу-балет "Ярмарок" та інші.

А по завершенні заходу долучитися до благодійної акції мали змогу всі бажаючі: у фойє міського палацу культури були виставлені прозорі скриньки для збору коштів на потреби обласного онкологічного диспансеру.

Результати марафону будуть оголошені 27 листопада, проте вже сьогодні за попередніми даними небайдужі чернігівці зібрали понад 64 тисячі гривень.

"Промінь надії" вирушає в райцентри Чернігівщини. Підтримати доброчинну справу можете і ви. Навіть не виходячи з дому.

Реквізити:

р/р 31557301121263
у ГУДКСУ в Чернігівській області
МФО 853592
код за ЄДРПОУ 02006065

Призначення надходжень:

На придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КЛПЗ "ЧООД".

Дізнатися більше:

КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер»
• 14029, м. Чернігів, просп. Миру, 211;
• тел./факс (04622) 5-30-07, 5-99-55;
• (04622) 5-90-08, 72-32-72 - бухгалтерія.

Здолаємо рак разом!

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM