Останнє оновлення: 23:02 четвер, 25 лютого
Медицина
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Чернігівський онкодиспансер став кафедрою медичної академії
Чернігівський онкодиспансер став кафедрою медичної академії

Чернігівський онкодиспансер став кафедрою медичної академії

Відтепер Чернігівський онкодиспансер є кафедрою Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика.

Угоду про співпрацю між НМАПО ім. П. Л. Шупика та ЧООДом підписано 21 листопада.

Як пояснив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, досягнута домовленість щодо розташування кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО на базі онкологічного диспансеру і складена угода про співпрацю.

«Такий медичний проект – це суттєвий крок уперед, адже відтепер пацієнтові не треба їхати до Києва. У межах співпраці найкращі фахівці академії будуть виборювати здоров’я пацієнтів Чернігівщини та передавати свій потужний досвід хірургам онкодиспансеру. Зокрема йдеться про лапароскопічні оперативні втручання», – пояснив очільник онкологічного закладу.

Наразі в онкодиспансері створені всі належні для умови для проведення консультативної, лікувально-профілактичної, навчально-виховної та науково-дослідницької роботи співробітниками кафедри спільно з лікарями онкодиспансеру. Окремий акцент – на укомплектуванні операційних лапароскопічним обладнанням.

Представники медичної академії будуть оперувати щопонеділка. До Чернігова приїздитимуть такі відомі хірурги медичної академії, як Микола Крестянов та Віктор Лисенко.

За повід. ЧООД

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM