Останнє оновлення: 10:13 вівторок, 17 липня
*Імідж
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Олег Ляшко опікується проблемами Чернігівщини
Олег Ляшко опікується проблемами Чернігівщини

Олег Ляшко опікується проблемами Чернігівщини

Медичний експеримент, який Уряд видає за медичну реформу, почав проявляти свої перші негативні наслідки.

В Острі персонал місцевої лікарні три місяці не отримує заробітної плати. В установи борги по зарплаті та комуналці перевалили за мільйон. Від безвиході медики почали масово звільнятися, а головний бухгалтер навіть оголосила голодування.

Лікарня отримує державну дотацію, що покриває трохи більше половини фонду заробітної плати. У місцевої громади грошей насилу вистачає аби звести кінці з кінцями.

На допомогу остерським медикам прийшла команда Радикальної партії на чолі з лідером Олегом Ляшком. Під час зустрічі з медичним персоналом лікарні Олег Валерійович пообіцяв звернутися до Уряду з проханням погасити борги.

Разом із тим, якщо не підійти до вирішення проблеми системно, то в наступному році лікарня знову матиме борги, і не лише лікарня в Острі. Борги матимуть більшість медичних установ, що входять до об’єднаних громад. Саме тому команда Радикальної партії вимагає від влади повернути медичним установам державне фінансування, збільшити заробітні плати медичному персоналу, зробити медицину доступною для громадян.

Ми, як ніхто інший в цій країні, розуміємо, що розміри пенсій та заробітних плат залежать від рівня розвитку виробництва. Саме тому «радикальна» команда підтримує національного товаровиробника, виробника, що дає роботу українцям. На селі – це здебільшого ті, хто тримає худобу, бо коли є худоба в хліві – є робота селянинові.

У селі Данівка Козелецького району місцеві чинуші на догоду заїжджим рейдерам роблять все аби викинути з села людей, що займаються тваринництвом. Ми не допустимо нахабного свавілля і станемо горою за тих, хто у ці складні часи дає додану вартість та роботу селянам!

Коментарі (3)

михайло | 2017-08-14 10:20

пройдисвіт . а люди вірять.. горе . велике горе коли отакі авантюристи в політиці

911 | 2017-08-14 08:47

 ВСiх приласкае та приголубе !!! А ДЕ РЕЗУЛЬТАТ?ПОЙИДУ ДО ГРОЙСМАНА КЛЯНЧИТЬ...

Сергій Трегубенко м.Мена | 2017-08-12 09:32

Молодці радикали. Так тримати.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Музично-лірична "Вечеря на Свободі" з людиною-редакцією Петром Антоненком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор