Останнє оновлення: 20:17 неділя, 7 серпня
Як на морі: відкат за відкатом
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Яковишин звинуватив у дерибані його благодійної допомоги
Яковишин звинуватив у дерибані його благодійної допомоги

Яковишин звинуватив у дерибані його благодійної допомоги

Міський голова Бобровиці пан Якушко (на фото поруч) та директор комунального підприємства «Міськдобробут» Георгій Дудар, так би мовити, «зекономили» третину благодійної допомоги від місцевого ТОВ «Земля і воля» і… ймовірно, що забрали зекономлене собі.

Про це йдеться в заяві до поліції гендиректора ТОВ «Земля і воля» – Леоніда Яковишина.

Така інформація міститься в Ухвалі слідчого судді Бобровицького районного суду Чернігівської області Л.М.Демченко. З цим документом можна ознайомитися в ЄДРСР.

З інформації, зазначеної в ухвалі, виходить наступне.

Міський голова Якушко у листопаді 2016 року попросив листом Яковишина про гроші для КП «Міськдобробут», щоб комунальники придбали лічильник і модем до нього.

Леонід Яковишин як гендиректор від імені ТОВ надав 82600 грн комунальному підприємству. Таке бувало і раніше, і не раз. Та чи буде після цього випадку?

«Міськдобробут» дійсно придбав за ці гроші теплолічильник ультразвуковий «Енергомера 125БВ» і модем до нього. Ось тільки коштувало це «не зовсім» 82600 грн.

«Розкриває тему» бухгалтер малого підприємства «Факел», цитата:

«Допитана як свідок особа, що здійснювала закупку модему та лічильника показала, що вона працює бухгалтером в МПП «Факел», а також є фізичною особою-пфдприємцем, одним з видів діяльності якої є роздрібна торгівля санітарно-технічним обладнанням. В кінці 2016 року до неї звернувся директор підприємства, в якому вона працює, та вказав, що їй потрібно укласти договір з КП «Міськдобробут» на продаж лічильника та модему. А ще вказав, що в договорі потрібно прописати суму 82600 грн, що вона і зробила. 28.11.2016 року уклала договір з КП «Міськдобробут». В грудні 2016 року на її банківський рахунок з КП «Міськдобробут» надійшли кошти у сумі 82 600 грн, за які вона через інтернет мережу придбала модем та лічильник. Решту коштів, приблизною сумою 26600 грн, за вказівкою свого керівника, зняла з рахунку та віддала останньому, оскільки той вказав, що дані гроші потрібно віддати голові міської ради та директору КП «Міськдобробут».

Також в документі вказуються ціни придбання обладнання: 3156 грн модем і 52000 лічильник. Загалом – 55156 грн.

Суть Ухвали

Слідчий поліції звертався до суду по доступ до проектно-кошторисної документації міськради, щоб з нею пролити світло на це темне діло з цінами лічильника.

Це він зробив вже після звернення до міськради, на яке вона відмовила. Відмовив слідчому і суддя. Мотивував це тим, що клопотання начебто недостатньо обґрунтоване.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM