Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 29 листопада
Майно
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Хлібоприймальне підприємство слід повернути державі
Хлібоприймальне підприємство слід повернути державі

Хлібоприймальне підприємство слід повернути державі

Виший господарський суд України підтвердив правильність позиції прокурора щодо повернення у державну власність цілісного майнового комплексу вартістю 10 млн грн.

Йдеться про хлібоприймальне підприємство у місті Бобровиця, суди щодо якого тривають останній рік.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

З метою повернення цілісного майнового комплексу хлібоприймального підприємства у державну власність прокуратурою області в інтересах Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України у вересні 2016 року заявлено позов про визнання недійсним і скасування рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради 2011 року, свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданого приватній структурі.

Прокурор звернувся до суду, оскільки внаслідок порушення вимог закону посадові особи міської ради за відсутності згоди Кабінету Міністрів України, а також заборони на приватизацію майна хлібоприймальних підприємств, передали цілісний майновий комплекс площею 30 тисяч кв.м вартістю 10 млн грн у власність приватному товариству.

Господарським судом області в грудні минулого року позов прокурора задоволено у повному обсязі. Вказане рішення залишено без змін і судом апеляційної інстанції.

Водночас непогоджуючись із ухваленим рішенням відповідач оскаржив його до суду касаційної інстанції.

На 19 червня 2017 року Вищий господарський суд України врахував обґрунтовані доводи прокурора та залишив рішення судів першої та апеляційної інстанції без змін.

Коментарі (1)

Патриот | 2017-06-27 18:29

Ну пропустим вернули, а мер Бобровицы, который незаконно отдал, наверное не безоплатно, как ничем не бывает и дальше рулит.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Деснянський райсуд вже рік з професійною охороною

SVOBODA.FM