Останнє оновлення: 14:10 понеділок, 20 серпня
містечкова влада
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Суд скасував рішення Чернігівської облради і захистив право медсестри
Суд скасував рішення Чернігівської облради і захистив право медсестри

Суд скасував рішення Чернігівської облради і захистив право медсестри

Сьогодні Всесвітній день медичної сестри. У нас їх люблять. У свято. Влада їх вітає грамотами. Проводить Всеукраїнські конференції…

Але, коли медсестра Олена Луцко 25 років пропрацювала медсестрою в обласній дитячій лікарні, місцева влада в особі Чернігівської обласної ради все робить, щоб жінка-матір не мала права на житло.

Владний ребус

Звичайно, знаходячись при владі  можна робити все.

Наприклад, коли ти випивши за кермом, і журналісти бачать і чують запах,  не дихати в «трубку» поліцейських. Та настоювати на аналізі сечі в комунальному закладі, який тобі підпорядкований.

Але люди об’єднуються, щоб не тільки вірити, що в країні, де стукають безвізом у Європу, є ще й справедливість. А самим захищати інтереси тих, хто живе в гуртожитках, а не палацах.

Суд має захищати людину

Чернігівський обласний адміністративний суд скасував рішення Чернігівської обласної ради від 23 лютого 2017 року "Про передачу в оперативне управління навчальному закладу "Чернігівський базовий медичний коледж" гуртожитку Чернігівської обласної дитячої лікарні, вул. П.Осипенко 2-а і захистив право його мешканців на житло, зокрема медсестри Олени Луцко.

Про це повідомила голова  прес-служба Руху «Справедливість» на своїй сторінці  в мережі  Facebook.
До громадської організації звернулися мешканці, які багато років пропрацювали в лікарні і втрачають право на житло, якщо воно передається у підпорядкування освітнього закладу.

Активісти організації і журналісти «Громадського телебачення. Чернігів» гуртом домоглися в суді скасування рішення Чернігівської обласної ради, яке було ухвалене з порушенням.

Що було раніше?

Нагадаємо, 23 лютого 2017 року, усупереч регламенту Чернігівська обласна рада прийняла рішення "Про передачу в оперативне управління навчальному закладу "Чернігівський базовий медичний коледж" Чернігівської обласної ради будівлі, що розташована за адресою: м.Чернігів, вул. П.Осипенко 2-а.

Таке рішення автоматично унеможливлює приватизацію приміщень гуртожитку мешканцями. Більшість з них працювали в Чернігівській обласній дитячій лікарні, на балансі якої і знаходився цей гуртожиток.

Кого захищатимуть ЗМІ?

За інформаціє з джерел Чернігівської обласної ради, її юристи готують апеляцію.

Тож баталії за право мешканців гуртожитку, які пропрацювали в лікарні не один десяток років, продовжаться в апеляційному суді Києва.

Громадські активісти разом  з «Громадським телебаченням. Чернігів» та журналістами України будуть відстоювати право медсестер на жило, як це гарантовано законами і Конституцією  України.

Юристи облради  будуть доводити свою, містечкову законність, яка завжди  упирається в українське прислів’я  «Закон як дишло, куди повернеш - туди і вийшло».

Одне діло  нагороджувати грамотами медсестер, а інше опікуватися  їх правами, в тому числі материнськими, і бути на варті законності.

На заголовковому знімку рокове місце  навпроти  гуртожитку, де живуть  медсестри  дитячої обласної лікарні по вулиці П.Осипенко. Далі: знімки суду та гуртожитку.

Юрій СЛОБОДА

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Присвята Геннадію Касьянову

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор