Останнє оновлення: 17:15 вівторок, 22 травня
Бюджет
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / У бюджеті області на 2017 рік не вистачає коштів на зарплату медикам, освітянам і театралам

У бюджеті області на 2017 рік не вистачає коштів на зарплату медикам, освітянам і театралам

У Новий рік з новим бюджетом: головний фінансовий документ Чернігівщини затвердили 20 грудня депутати на 7 сесії обласної ради. Бюджет області 2017 року знову буде дефіцитним у частині витрат на освіту медицину і культуру.

 126 мільйонів гривень – рівно стільки не вистачає у новому бюджеті області на зарплати медикам, освітянам та діячам культури. Нестача коштів по галузям виглядає наступним чином: лікарям немає зарплати на грудень, вчителям і театралам – на цілий квартал.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч та голова обласної ради Ігор Вдовенко заспокоюють: затримок із виплатою зарплат наступного року не буде.

«У нас така ситуація повторюється кожного року і завжди протягом року ми вирівнюєм ситуацію. Де будемо брати кошти? Сподіваємось на власні надходження і субвенцію» - сказав Вдовенко.

«Буде частково перерозподіл субвенції як цього року сталося, тому ми змушені чекати, а потім розмовляти з урядом і отримувати ці кошти» - зазначив Валерій Куліч.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Маршрутка застрягла на бордюрі

За інф. «ЧeLine»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор