Останнє оновлення: 20:14 субота, 19 січня
позиція*
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Добровольця Лапу визнала держава
Добровольця  Лапу  визнала держава

Добровольця Лапу визнала держава

Доброволець Олександр Лапа виконував свій конституційний обов’язок і захищав Україну в районі Авдіївки, Широкиного, Піщаного, Мар’їнки та отримав осколкове поранення під час бою в районі шахти Бутівка улітку 2016-го.

Однак держава не поспішала визнавати його учасником бойових дій. Ні визнання – ні соціальних гарантій. А осколкове порання в голову - не жарти.

Звернувся за допомогою  до правового  центру  Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Там відгукнулись . Юристи  супроводжували в судах.   І виграли -  довели участь добровольця в  бойових діях.

Наступник кроком  супроводу стала обласна медико-соціальна експертна комісія. Вона визнала  поранення Лапи під час бойових дій і дала 3 групу.

Тепер після цих юридичних кроків «Управління праці і соціального захисту населення» за місцем проживання надало добровольцю Лапі статус інваліда війни.

За словами керівника Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області Оксани Голубової,  правовий центр організації  допомагає всім добровольцям у  юридичному забезпеченні їх законних прав.

«Валентин Наливайченко поставив нам завдання: добровольці – це захисники України. Вони, як і воїни Збройних Сил,  віддають  життя і здоров’я  за Україну. Тому  вони і їх сім’ї повинні мати рівні права», - сказала Голубова.

Вона  додала, що за півроку  організація допомогла десятку добровольців забезпечити права, як учасників бойових дій за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України .

За матеріалами прес-служби «Справедливості» 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Комунальнеики підготували трамплін на в’їзді до Чернігова

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор