Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
міліція
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Міліція провела обшук вдома у комбата чернігівського батальйону ДУК

Міліція провела обшук вдома у комбата чернігівського батальйону ДУК

Вчора п'ятеро працівників МВС провели обшук у квартирі комбата чернігівського батальйону Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" друга "Шведа".

Працівники МВС прийшли з обшуком близько 7 години ранку. Вони пред'явили постанову суду від 25 липня, в якій йшлося про справу, до якої друг Швед не має жодного стосунку.

Обшук закінчився безрезультатно. Проте пізніше комбату подзвонив представник МВС і запросив його прийти "поспілкуватися". В УМВС друга Шведа зустрів уже інший офіцер, який зачитав з телефону кілька запитань (по тій же справі, до якої комбат батальйону ДУК не має стосунку) і відпустив.

"Правий сектор" вважає такі дії працівників МВС безпідставними і незаконними. Переслідування патріотів є свідченням антинародної суті правлячого режиму та ознакою його кінця, - заявляє сайт ПС.
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM