Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
офіційна позиція
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Вилучення подань з окружної комісії - реакція прокуратури на кримінальне провадження

Вилучення подань з окружної комісії - реакція прокуратури на кримінальне провадження

У Чернігівській облпрокуратурі повідомили, що "з метою забезпечення неухильного додержання вимог законів під час проведення виборчої кампанії органи прокуратури в межах компетенції здійснюють своєчасне та ефективне реагування на факти порушення законодавства про вибори, конституційних і виборчих прав громадян".

Так, прокуратурою області розслідується кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами окружної виборчої комісії по одномандатному виборчому округу № 205 при прийнятті підроблених заяв громадян про надання згоди на участь у роботі дільничних виборчих комісій за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Отримані в ході розслідування кримінального провадження документи, після їх вивчення, повернуто до окружної виборчої комісії, повідомили у прокуратурі.

На даний час, інші звернення на розгляді в органах прокуратури   відсутні – виборчий процес відбувається у рамках закону.

Органи прокуратури не уповноважені здійснювати нагляд, представництво інтересів громадян або держави з питань додержання виборчого законодавства та впливати будь-яким чином на виборчий процес.

Як повідомляв SVOBODA.FM, сьогодні відбулося пікетування обласної прокуратури, яке пов'язують з вилученням подань до окружної виборчої комісії.

Верховною Радою України  призначено проведення проміжних виборів народних депутатів України по одномандатному виборчому округу № 205, які відбудуться 26-го липня.

Коментарі (1)

Гость | 2015-07-10 12:33

"зловживання службовим становищем службовими особами окружної виборчої комісії по одномандатному виборчому округу № 205 при прийнятті підроблених заяв громадян про надання згоди на участь у роботі дільничних виборчих комісій" - більше всіх нервував Гєна, коли вилучали подання, може, боїться, що його махінації викриють?
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM