Дудко еще не стал губернатором, а область уже протестует
Активисты ОО"Черниговская областная организация Майдан"требуют отстранить от власти всех регионалов.
Сегодня утром под Черниговской ОГА митингующие установили палатки.
Они выступают против возможного назначения на пост главы Черниговской ОГА Валерия Дудко.
Как сообщал «Висскоий Вал», по городу ходят слухи о новой должности перекрашенного регионала.
Видео Garmata TV
| Версия для печати Отправить по e-mail Обсудить на форуме |
| Просмотров : 6509 |























Комментарии (20)
Семен Палій | 2015-01-15 13:17
верхуша петр | 2015-01-15 10:38
Не свариться, будь ласка, не пишіть більше дурниць. Головою Чернігівської ОДА буде Василь Амельченко або Олег Купрієнко. Ми вже подали документи на конкурс, який оголосила Адміністрація Президента України та який буде проведений серед народних депутатів України.))
Партіот | 2015-01-15 07:57
Патріот | 2015-01-15 07:52
Олег Купрієнко | 2015-01-15 01:00
І Дубіля, і Атрошенка, і Дудка, і Журмана!!!
Всі хапуги. Дорогу новим політикам, за якими майбутнє України.
Країна потребує радикальних змін!!!
лампа | 2015-01-14 22:01
Василь Амельченко | 2015-01-14 21:11
Не свариться, будь ласка, не пишіть більше дурниць. Головою Чернігівської ОДА буде Василь Амельченко або Олег Купрієнко. Ми вже подали документи на конкурс, який оголосила Адміністрація Президента України та який буде проведений серед народних депутатів України.))
Наталія Яременко | 2015-01-14 20:17
лампа | 2015-01-14 18:55
Петр Верхуша | 2015-01-14 18:22
Павло Правдолюб | 2015-01-14 18:18
Один Журман ні в чому не замараний. А про гідних людей - покажить хоч одного прелюдно. Всі інші "патріоти" можуть тільки піаритись для себе любих. Я це знаю, бо їх всі знаю по їх справах та можливостях..
Павло Правдолюб | 2015-01-14 18:16
2. Дудко ніколи не був членом Партії регіоінв. Навіщо Вал бреше?
Відповідь зрозуміла кожному читачу, але хотілося б почути, що скажуть Адміни. ***
admin | 2015-01-14 16:39
Читач | 2015-01-14 16:38
2. Дудко ніколи не був членом Партії регіоінв. Навіщо Вал бреше?
Відповідь зрозуміла кожному читачу, але хотілося б почути, що скажуть Адміни. ***
Василю | 2015-01-14 15:58