Останнє оновлення: 17:53 середа, 20 червня
Імідж*/свято
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / День учителя: Вітали й відзначали разом із народним депутатом
День учителя: Вітали й відзначали разом із народним депутатом

День учителя: Вітали й відзначали разом із народним депутатом

У першу неділю жовтня вся країна традиційно відзначає день працівника освіти. Вчителів Чернігівського району з професійним святом цьогоріч вітали у Міському палаці дітей та юнацтва.

Особисто до працівників освіти зі словами вдячності звернувся народний депутата України Владислав Атрошенко.

У ході урочистого дійства Владислав Атрошенко відзначив наставників учнів, які показали найкращі результати на олімпіадах та інших інтелектуальних змаганнях.

Наталію Іванівну Александрову, колишню багаторічну очільницю Радянськослобідської загальноосвітньої школи Владислав Атрошенко привітав квітами. При цьому він наголосив, що у її особі дякує всім учителям за наполегливість, бажання створювати для своїх вихованців кращі умови для навчання.

У Ріпкінському центрі дитячої та юнацької творчості того ж дня приймали привітання працівники освіти району.

Владислав Атрошенко поспілкувався з освітянами, привітав працівників освіти Ріпкинщини та побажав їм здоров’я та натхнення. Начальник відділу освіти Ріпкинської РДА Леонід Багмут у своєму виступі сказав, що на підготовку до нинішнього навчального року та опалювального сезону відділ вчасно не зміг виділити необхідних коштів. Але всі навчальні заклади таки підготувалися. І це цілковита заслуга педагогічних колективів, підкреслив керівник освітянської галузі Ріпкинщини.

Вислухавши проблеми освітян, Владислав Атрошенко закликав учителів бути сміливішими та активно звертатися до представників влади із своїми пропозиціями та баченням розв’язання питань.

«І я буду намагатися знаходити можливості для вирішення проблемних питань освітян. Питань, що торкаються матеріального забезпечення і таке інше», – сказав народний депутат Владислав Атрошенко.

Чернігівських учителів вітали у Міському палаці культури. Яскраве дійство з виступами дитячих творчих колективів створювало теплу святкову атмосферу. Зі словами пошани і вдячності до педагогів зверталися їхні вихованці, а також представники місцевої влади та народний депутата України Владислав Атрошенко. У своєму виступі він ще раз наголосив на вагомості ролі навчального процесу та особистого внеску кожного педагога у формування успішного майбутнього країни в цілому.

 

Депутат також привітав і відзначив учителів міста, вихованці яких стали переможцями всеукраїнських учнівських олімпіад. Того вечора відзнаки отримали й переможці міського етапу конкурсів «Вчитель року» і «Вихователь року-2013» та ветерани освітньої галузі.

Прес-служба Владислава Атрошенка

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Комусь завадив клен на вулиці Рокосовського

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор