Останнє оновлення: 19:36 вівторок, 19 січня
Інтерв’ю
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Дубіль про плани на місцеві вибори, про Андроса, Маркова і інвестиції в область
Дубіль про плани на місцеві вибори, про Андроса, Маркова і інвестиції в область

Дубіль про плани на місцеві вибори, про Андроса, Маркова і інвестиції в область

Одне з чернігівських Інтернет-видань днями висловило думку, що Валерій Дубіль не йде до регіоналів, з якими "у нього дружба", тільки через власні плани на місцевих виборах у Чернігові.

«Високий Вал» попросив політика прокоментувати такі закиди і назвати справжні причини політичної твердості. Валерій Дубіль також відповів на запитання щодо планів на місцеві вибори і їх дійових осіб, а також прокоментував деякі суперечливі заяви ВО «Батьківщина»…

- Для мене Закон життя – це Біблія, яка вчить не зраджувати. Я давно є членом партії «Батьківщина» і не збираюсь залишати її лави через те, що повністю підтримую програму діяльності, принципи та ідеї нашої політичної сили, її лідера Юлії Тимошенко. Я балотувався, як народний депутат від Батьківщини і люди розуміли, що Юлія Володимирівна мені довіряє. Перейти до фракції Партії регіонів – це зрадити лідера, наших партійців, тисячі моїх виборців. Батьківщина, як опозиційна сила завжди була, є і буде за народ. Ми завжди відстоюємо інтереси наших пересічних громадян, а не олігархічних кланів і люди це знають. Тому я переконаний, що на президентських, парламентських та місцевих виборах ми завжди будемо мати підтримку від наших виборців. В «Батьківщині» нас об’єднує не бажання прикритися якимось брендом задля перемоги на тих чи інших виборах, а бажання робити ті добрі справи, які вона ставить перед собою.

На місцеві вибори – «з молодою прогресивною командою»

- Чи маєте Ви і ваша команди плани на місцеві вибори? Чи будете Ви особисто змагатися за крісло міського голови?

- Так, я і моя команда маємо серйозні плани щодо участі на чергових місцевих виборах. Ми не збираємося бути осторонь цього процесу, і будемо робити все можливе, щоб не допустити до керівництва містом якихось ділків та бездарів. Ми налаштовані привести до влади на цих місцевих виборах найкращих представників громади, які мислять як лідери, а не просто є виконавцями чиїхось вказівок чи розпоряджень, фахівців нового покоління, авторитетних і успішних громадян, талановиту та прогресивно мислячу молодь, тих, хто бажає самореалізувати себе, хто готовий із нами покращити життя територіальної громади Чернігова. Ми прикладемо всі зусилля аби на місцевих виборах перемогла наша молода команда, яка буде працювати на благо людей.Щодо посади міського голови, то однозначно, ми матимемо свою кандидатуру, і на нашу думку – ним повинен стати справжній господарник. Буде це моя чи інша кандидатура ще рано говорити, час покаже.

Регіональна «глиба» не йде на співпрацю,
а Соколов і Андрос - однакові

- Аналогічні наміри висловив нещодавно ваш колега Владислав Атрошенко, а перший заступник міського голови Сергій Андрос зробив йому зауваження за порушення партійної дисципліни, хоч Атрошенко і не є членом Партії регіонів. Як можете прокоментувати? Чи не є подібні заяви фальстартом місцевої виборчої кампанії.

- Хочу зазначити, що мені як народному депутату нелегко працювати в своєму виборчому окрузі, коли міська влада не бажає співпрацювати, аналогічно думаю і Владиславу Атрошенку, тому його заява про участь у місцевих виборах, бажання замінити діюче керівництво міста, яке також представляє і Сергій Андрос є цілком прогнозованою, яка б мала пролунати рано чи пізно. Чому була така реакція Сергія Андроса? Напевно він не проти перекочувати з першого заступника на посаду міського голови, а тут народний депутат, який представляє фракцію Партії регіонів заявляє, що всіх керманичів міста, які де-факто є членами Партії регіонів треба міняти. Звісно, що йому це не сподобалось. Владислав Атрошенко і Сергій Андрос, як претенденти на владу у місті є представниками діючого владного режиму, а не опозиції, тому гадаю люди розберуться кого підтримувати на місцевих виборах. Якщо розглядати окремо Сергія Андроса, як можливого кандидата на посаду міського голови, то мені одразу приходить на думку математичне правило «від перестановки додатків сума не міняється», Соколов - Андрос, поки що я не бачу якоїсь різниці.

Марков – наш опонент, а достойний Кучма зачекає

- Своїм рішенням Вищий адмінсуд позбавив депутатського мандата вашого колегу Маркова. З цього приводу "Батьківщина" зробила заяву, якою засуджує таке рішення і виступає на захист парламентаризму. Чи підтримуєте Ви особисто цю заяву, що фактично захищає одіозну особу, яку звинувачують у діяльності антиукраїнського і кримінального характеру?

- Дана заява Батьківщини – це не позиція захисту якогось конкретного народного депутата, в даному випадку Ігоря Маркова, а чітка позиція того, що кишенькові суди не можуть перебирати на себе право корегувати вибір народу. Попри те, зазначу, що Ігор Марков є нашим ідеологічним опонентом. В аналогічний спосіб, через суд, були позбавлені мандатів захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко, депутати Павло Балога, Андрій Веревський та Олександр Домбровський. У таку ситуацію може потрапити будь-який неугодний народний депутат. Такі дії не мають жодного відношення до демократії та європейських стандартів.

- На сесії чернігівської обласної ради фракція "Батьківщини" виступила проти присвоєння Леоніду Кучмі звання почесного громадянина Чернігівської області. Чи дійсно не заслужив? Чому на вашу думку облрада не підтримала такого наміру і якою є ваша позиція з цього питання?

- Леонід Кучма багато зробив гарних справ для покращення соціально-економічного розвитку Чернігівщини. Проте, його особу пов’язують до причетності у вбивстві Георгія Гонгадзе. Має він якесь відношення до цього чи ні це встановлюватиме слідство і суд. Напевне тому облрада і не підтримала.

Грядуть революція гуртожитків і інвестиції в Чернігівщину

- Над яким законопроектом наразі працюєте, і чим особиста для Вас є важливою нинішня сесія Верховної Ради?

- Наразі я серйозно працюю над двома досить значимими законопроектами. Перший - це внесення змін до Цивільного кодексу України, який передбачає можливість отримання у власність житла мільйонам мешканців гуртожитків. Цей законопроект є досить революційним, тому зараз проводиться робота щодо його погодження профільним міністерством та адміністрацією Президента. Другий – внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд» задля того, щоб було розблоковано питання створення природних заповідників, регіональних ландшафтних парків, тощо та припинено дерибан землі, на якій ці об’єкти повинні організовуватися. Текст цього законопроекту ми також відпрацьовуємо із фахівцями міністерств.

Маю надію, що нинішня сесія буде важливою тим, що більшість моїх законодавчих ініціатив стануть чинними законами, і моє перебування в Парламенті надалі сприятиме поліпшенню добробуту у виборчому окрузі.

Я планую посилити діяльність міжпарламентських груп, які очолюю. Адже це сприятиме налагодженню співпраці між країнами. Переконаний, що це принесе гарні інвестиції як в Україну, так і на Чернігівщину. Ця сесія формуватиме державний бюджет на 2014-й рік, тому я сприятиму, аби мій виборчий округ було профінансовано належним чином. 

Коментарі (30)

Екатерина | 2013-09-29 22:54

Я ,как и многие,верю Дубилю и его соратникам. Они хоть что-то делают,хотя при этой власти попробуй сделай.И кандидата достойного найдут.Пора эту соколовщину переизбрать.Посмотрите на наши дороги-позор!Питание в детсадах-позор.Поборы в школах-позор. Работа ЖКХ-100 раз позор.Вода на Подусовке -сплошная ржавчина.Все воруется и ничего не делается.Гнать команду Соколова в три шеи!!!!

Наталия | 2013-09-29 22:35

В любом случае команда Дубиля будет лучше и порядочнее команды Соколова,а если опыта мало,то научаться-не Святые горшки обжигают.Если черниговцы поддержат команду Валерия Дубиля,уверена-не пожалеют.Он сам порядочный человек и команда у него такая.

Наталия 2013-09-28 | 2013-09-29 22:34

Я
В любом случае команда Дубиля будет лучше и порядочнее команды Соколова,а если опыта мало,то научаться-не Святые горшки обжигают.Если черниговцы поддержат команду Валерия Дубиля,уверена-не пожалеют.Он сам порядочный человек и команда у него такая.

Наталия | 2013-09-29 22:31

В любом случае команда Дубиля будет лучше и порядочнее команды Соколова,а если опыта мало,то научаться-не Святые горшки обжигают.Если черниговцы поддержат команду Валерия Дубиля,уверена-не пожалеют.Он сам порядочный человек и команда у него такая.

мешканка Чернігова | 2013-09-25 19:15

Виталий
Шановний Віталій, а може Ви не в той бік дивитесь?

Олександр Пономаренко | 2013-09-25 10:49

Олександр ПономаренкоДоброго всім дня! Внесу трохи ясність, що мав на увазі Валерій Дубіль під "молодою командою". Валерій Олександрович добре розуміє, що для участі у місцевих виборах потрібна команда фахівців по різним напрямкам, люди які мислять не шаблоно, а прогресивно. Для того, щоб міняти місцеву владу - потрібно мати на кого її міняти. І ми над цим наразі працюємо. Нами розроблено постійно діючу кадрову програму, суть її ми покищо не розголошуємо. Але зазначу, що в більшій мірі ми будемо робити ставку на молоде покоління. Невдовзі цю програму буде публічно представлено. Ми переконані, що в Чернігові знайдуться бажаючі, які мають необхідні знання, попрацювати на благо міста та побудувати власну кар'єру. Що стосується тих помічників - консультантів, депутатів місцевих рад, партійних активістів, волонтерів, тощо, які пліч - о - пліч сьогодні працюють з нами, то це люди перевірені часом, які віддано роблять свою справу. Ми бачемо як ці люди змінюються, ростуть як у своєму світогляді, так і у професійному рівні. І це приємно. Звісно не всі можуть бути харизматичними особами, лідерами, публічними особами, проте серед сформованої команди на сьогоднішній час, є теж немало достойнох людей для заміни тих чи інших керманичів міста. Тому говорити про те є чи немає у Валелія Олександровича досойна команда на противагу діючій міській владі наразі зарано. Час покаже, проте цілком зі всіма погоджуюсь, що перед тим як робити свій вибір, кого підтримувати на виборах, однією із складових прийняття зваженого з цього приводу рішення має бути чітке розуміння кого і з якими цілями веде до влади той чи інший політик. Помічник - консультант Валерія Дубіля у Верховній Раді Олександр Пономаренко.
Патріот
Доброго дня! Так, народний депутат повинен займатися законотворчістю і у Валерія Олександровича це дуже добре виходить (наразі зареєстровано 21 законопроект). Покищо із тих народних обранців, які закріплені за Чернігівщиною, лише його законопроект став діючим Законом (Закон №398-VII, який унеможливлює ліквідацію в Україні 11 гімназій - інтернатів, 53 ліцеїв - інтернатів, 2 колегіумів - інтернатів, не позбавляє права на якісну освіту близько 12 тис. учнів). Погоджуюсь з тим, що питаннями благоустрою, в тому числі встановлення дитячих майданчиків має займатися міська влада за бюджетні кошти, а не народний депутат за свої власні та спонсорські. Але кому залишається це робити, якщо вона цим не займається? Тому Валерій Олександрович в рамках своїх можливостей і покращує благоустрій міста. Тому він серйозно і націлений міняти міську владу. Влада має працювати на добробут громади, виймати з кишені, а не класти туди. Формування команди Валерія Дубіля - це не піар, а реальна потреба. Всі бажаючі кваліфіковані фахівці із лідерськими якостями, організаційними здібностями та високими моральними цінностями, всі ті, які на справді є ПАТРІОТАМИ, а не лише себе так називають, стануть її членами!

Небайдужий | 2013-09-25 10:34

"Русин и Лебедь уже пенсионеры и старый гей Тертилов, а молодежь - это Федотов парень Лемешей. Команда очень слабая".
Почитал и подумал, что это начало предвыборной компании. И пошло обливание грязью. Никакого конструктива. Русин и Лебеди пока еще не пенсионеры, так что не так уже и слабы!. В отношении Тертилова- так многим можно приклеить любые ярлыки безосновательно. И это пишет человек, живущий в 21 веке, которая стремится в Евросоюз. А мысли дремучие))). А что Федотов, родившийся в с. Лемеши-это тоже преступление или порок? И что эта команда после этой фальши станет слабее?. Думаю, нет. Это сделает их только сильнее, но не слабее. Они должны быть благодарны за такие комментарии.

Я | 2013-09-25 08:57

 А у кого есть команда ? У регионов , коммунистов , удара , свободы ? Команда Дубиля хоть работает и что то делает , а не ворует как нынешняя власть . Позор проплаченным тролям , которые пишут всю эту чушь и грязь о команде Дубиля !!! Регионы идите и делайте хоть что нибудь , а не деребанте город и страну !!!

Патріот | 2013-09-24 19:10

Олександр ПономаренкоДоброго всім дня! Внесу трохи ясність, що мав на увазі Валерій Дубіль під "молодою командою". Валерій Олександрович добре розуміє, що для участі у місцевих виборах потрібна команда фахівців по різним напрямкам, люди які мислять не шаблоно, а прогресивно. Для того, щоб міняти місцеву владу - потрібно мати на кого її міняти. І ми над цим наразі працюємо. Нами розроблено постійно діючу кадрову програму, суть її ми покищо не розголошуємо. Але зазначу, що в більшій мірі ми будемо робити ставку на молоде покоління. Невдовзі цю програму буде публічно представлено. Ми переконані, що в Чернігові знайдуться бажаючі, які мають необхідні знання, попрацювати на благо міста та побудувати власну кар'єру. Що стосується тих помічників - консультантів, депутатів місцевих рад, партійних активістів, волонтерів, тощо, які пліч - о - пліч сьогодні працюють з нами, то це люди перевірені часом, які віддано роблять свою справу. Ми бачемо як ці люди змінюються, ростуть як у своєму світогляді, так і у професійному рівні. І це приємно. Звісно не всі можуть бути харизматичними особами, лідерами, публічними особами, проте серед сформованої команди на сьогоднішній час, є теж немало достойнох людей для заміни тих чи інших керманичів міста. Тому говорити про те є чи немає у Валелія Олександровича досойна команда на противагу діючій міській владі наразі зарано. Час покаже, проте цілком зі всіма погоджуюсь, що перед тим як робити свій вибір, кого підтримувати на виборах, однією із складових прийняття зваженого з цього приводу рішення має бути чітке розуміння кого і з якими цілями веде до влади той чи інший політик. Помічник - консультант Валерія Дубіля у Верховній Раді Олександр Пономаренко.
Депутат повинен займатися законотворчістю, а не дитячими майданчиками. Для цього є місцева влада. То інше питання, що у влади на це ні грошей не має, ні часу. Оцінювати депутата повинні за його закони. На жаль,в нас 20 років оцінюють депутата за виділені кошти на ті чи інші проблеми регіону. А щодо формування молодої команди, то це я пройшов в "Громадській дупці". Це піар, брехня і більш нічого. Коли будуть формувати команду в депутати, то в прохідні списки попадуть свої "доску", а всі інші видібрані в процесі конкурсу будуть в списках, але для масовості.

Стасик | 2013-09-24 15:23

Устанавливать детские площадки это хорошо, правильно и нужно. однако совершенно недостаточно для того, чтоб заявлять о решении проблем города. И для уровня народного депутата мелковато. А то, что у Батькивщины в Чернигове нет ни команды, ни отдельных достойных лидеров - это известный факт не требующий доказательств. И тут никакая программа не поможет.

Олександр Пономаренко | 2013-09-24 13:26

Доброго всім дня! Внесу трохи ясність, що мав на увазі Валерій Дубіль під "молодою командою". Валерій Олександрович добре розуміє, що для участі у місцевих виборах потрібна команда фахівців по різним напрямкам, люди які мислять не шаблоно, а прогресивно. Для того, щоб міняти місцеву владу - потрібно мати на кого її міняти. І ми над цим наразі працюємо. Нами розроблено постійно діючу кадрову програму, суть її ми покищо не розголошуємо. Але зазначу, що в більшій мірі ми будемо робити ставку на молоде покоління. Невдовзі цю програму буде публічно представлено. Ми переконані, що в Чернігові знайдуться бажаючі, які мають необхідні знання, попрацювати на благо міста та побудувати власну кар'єру. Що стосується тих помічників - консультантів, депутатів місцевих рад, партійних активістів, волонтерів, тощо, які пліч - о - пліч сьогодні працюють з нами, то це люди перевірені часом, які віддано роблять свою справу. Ми бачемо як ці люди змінюються, ростуть як у своєму світогляді, так і у професійному рівні. І це приємно. Звісно не всі можуть бути харизматичними особами, лідерами, публічними особами, проте серед сформованої команди на сьогоднішній час, є теж немало достойнох людей для заміни тих чи інших керманичів міста. Тому говорити про те є чи немає у Валелія Олександровича досойна команда на противагу діючій міській владі наразі зарано. Час покаже, проте цілком зі всіма погоджуюсь, що перед тим як робити свій вибір, кого підтримувати на виборах, однією із складових прийняття зваженого з цього приводу рішення має бути чітке розуміння кого і з якими цілями веде до влади той чи інший політик. Помічник - консультант Валерія Дубіля у Верховній Раді Олександр Пономаренко.

Гість | 2013-09-24 11:49

Міська влада нічого не робить, тільки розкрадають майно громади да набивають власні кишені! Народний депутат України Дубіль В.О. - депутат від громади Чернігова. Дубіль В.О. та його команда дійсно працює на благо громади міста. Виконує свої передвиборчі обіцянки: встановлюються дитячі майданчики, проходять "Арт-канікули", проводяться різні соціальні заходи, не припиняється робота з усіма незахищеними верствами населення і багато іншого. Як і обіцяв, разом зі своєю командою контролює діючу владу і заставляє її працювати прозоріше. Якщо проплачені блогери пишуть бридкі коментарі і намагаються вилити бруд на народного депутата та його команду, то це свідчить тільки про те, що робота йде в правильному напрямку і діюча влада боїться.......

Сергею | 2013-09-24 08:06

Іще один таких комент і буде БАН

Колега | 2013-09-23 23:53

Однодумцю та всім не обізнаним
Під висловом " покликання - творити та навчати" прикрите ,мабуть, навмисне закриття природного таланту Шандренко Л.В. до керівництва, розробки та втілення стратегії в розвиток міста, підприємства та інше.
Бо Вона може стати авторитетним конкурентом багатьом кандидатурам

просто хдопець | 2013-09-23 23:03

Не займайте Людмилу Володимирівну,вона занадно правильна,дістанецься всім- своїм і чужим.Воно вам треба.

one | 2013-09-23 22:50

все правильно, только есть ассоциация, в одной стране живет такой себе "проффесиональный " оппозиционер г-н Зю...фф. И вроде все правильно говорит, и вроде однажды даже выборы выиграл на такой волне, т.к. лохторат поддержал, и считали как есть, но он - "чесный малый" - сказал - нет, буду в оппозиции - так там и сидит. Не поймите это как поддержку "провладных", но согласитесь, есть такое.... А жаль.

НАТАЛІЯ | 2013-09-23 22:28

Однодумець
Коли б не зайшла до приймальні Дубіля там завжди людно - до юристів -черга. Вони також помічники, гадаю. Приємно, що статті про Дубіля завжди відкриті для коментарів. Це факт. І про критику - критикувати завжди легко того, хто працює. Бо ледарям одна оцінка. А про Дубіля, - люби Боже правду, - око муляє багатьом у владних закутках. Значить чинить правильно, повчіться ХАПУГИ І НЕНАЖЕРИ!!!

Однодумець | 2013-09-23 21:45

Шановний колега,я з вами не згоден- Людмила Володимирівна має інше покликання- творити та навчати,а це не сумісне з партійними та державними посадами

Колега | 2013-09-23 21:21

 Сама найкраща кандидатура від "Батьківщини" на мера міста
Шандренко Людмила Володимирівна. Не втрачайте достойних. Дайте їм можливість реалізувати здібності на благо міста

Олег | 2013-09-23 21:01

Читач
СергейРусин и Лебедь уже пенсионеры и старый гей Тертилов, а молодежь - это Федотов парень Лемешей. Команда очень слабая.
Дубілю
А от людей, особливо помічників, так ображати не варто. Бо це або ваше незнання, або ваша дурість.

Дубілю | 2013-09-23 20:56

Читач
СергейРусин и Лебедь уже пенсионеры и старый гей Тертилов, а молодежь - это Федотов парень Лемешей. Команда очень слабая.
Згоден!
Команди фактично не має, декілька помічників-невдах, що працюють за копійку.
 Да парочка депутатів міської ради на зарплаті: Русін, лебідь і федотов. От вам і вся команда. Ці люди вже по 2-3 рази депутати міської або районної рад, а де результат і шо вони зробили для людей???
Де нові обличчя?
Де відомі як ви кажете і авторитетні люди?
У вас нажаль як раз - не молода команда. А команда пенсіонерів-підлабузників((

Сергей | 2013-09-23 20:47

Читач
Русин и Лебедь уже пенсионеры и старый гей Тертилов, а молодежь - это Федотов парень Лемешей. Команда очень слабая.

В'ячеслав | 2013-09-23 20:35

Дивні люди у нас! Діючою владою не задоволені, розповідають що дістало все що діється, а як змінити спробувати, то і ці не такі. А стосовно того що Дубіль не робить нічого-не згоден!!! В окрузі працює, питання які обіцяв довести до кінця не бросає, дитячі майданчики ставити продовжує(хоча це робота не депутата, а виключно мецената)...

Читач | 2013-09-23 20:25

Потужна молода команда - це русін і лебідь? а, іще громадські діячі хлєбов і тітка з жабідними очима, не памьятаю як її

чернігівець | 2013-09-23 19:58

Виталий
Шановний, депутат! Ми вже проходили підготовку до виборів від Громади з Романовою та Вєною. Було колись так і з Рудьковським - плафони над входом до під'їздів багатоповерхівок з гаслом Світле майбутьнє, сіті-лайти з фото про дорогу до кращого життя. Припинити? Як такі дії народ називає - лохотрон. Який толк з молодих команд чи чергового бажаючого щось змінити, які повсідаються згодом на посадні крісла і черговий маразм будемо обговорювати після піар міських заходів.

Петя | 2013-09-23 19:52

Кандидат Виталий Федотов

Виталий | 2013-09-23 19:28

Этот депутат только перед выборами пиарится, а дел от него не видно.

Патріот | 2013-09-23 19:16

Корінний чернігівецьВалерію!
Для того щоби брати активну участь у майбутніх виборах, а тим більше виставляти кандидатуру мера, треба вже зараз назвати його прізвище і працювати над цим. А не виставити його за 2-3 місяці до виборів...
Лебідь пробував, не вийшло, імідж очевидно не той)).
Русін - слабкий, тільки говорити трохи навчився)
Хто там ще у вас є? Не має з кого і вибирати, ось в чому проблема...
Не має кандидата!!!
Підтримую вибору не має. Життя показує, що це буде якийсь "зальотний казачок".

Корінний чернігівець | 2013-09-23 16:12

Валерію!
Для того щоби брати активну участь у майбутніх виборах, а тим більше виставляти кандидатуру мера, треба вже зараз назвати його прізвище і працювати над цим. А не виставити його за 2-3 місяці до виборів...
Лебідь пробував, не вийшло, імідж очевидно не той)).
Русін - слабкий, тільки говорити трохи навчився)
Хто там ще у вас є? Не має з кого і вибирати, ось в чому проблема...
Не має кандидата!!!

Я | 2013-09-23 15:30

Одни слова, а дел нет!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Реставрація філармонійного центру у Чернігові: кожна вкладена гривня повернеться трьома

SVOBODA.FM