Останнє оновлення: 15:55 середа, 21 серпня
Влада і ЗМІ
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Газеті «Наш край» першій на Чернігівщині заткнули рота?
 Газеті «Наш край» першій на Чернігівщині заткнули рота?

Газеті «Наш край» першій на Чернігівщині заткнули рота?

Сесія Чернігівської районної ради призначила 21 червня на посаду редактора комунального підприємства «Редакція чернігівської районної газети «Наш край» Наталію Бушай.

Про це „Високому Валу” повідомила колишня виконуюча обов'язки редактора газети Любов Потапенко.

Більшість райради 49-ма голосами депутатів поставила на чолі друкованого засобу масової інформації напередодні парламентських виборів свою людину.

Це зроблено всупереч позиції колективу газети та ігноруючи заклик обласного осередку Національної спілки журналістів України.

Більше того, у статуті газети «Наш край» написано, що вибори редактора проводяться на конкурсній основі. Чого не було зроблено. Тобто районна влада свідомо порушила той статут, який сама затверджувала.

Колектив редакції не був почутим ще й тому, що ще у 2010 році районна рада вивела із засновників колектив редакції і перетворила газету на свою вотчину – комунальне підприємство і з відповідними наслідками призначення редактора на власний розсуд.

Три працівники редакції, які займали 4 посади – звільнилися, в тому числі: верстальник і кореспондент в одній особі, в.о. редактора та бухгалтер. Залишилися в «Нашому краї» новий редактор, кореспондент і коректор на півставки.

Як повідомляв „Високий Вал”, колектив газети у червні 2012 року направив своє звернення до Президента України.

На знімках: акція протесту колективу газети „Наш край” 23 березня 2010 року, коли тодішня влада, тодішньої провладної більшості  позбавляла колектив права голосу і співзасновництва і намагалася перетворити журналістів на маріонеток.

Коментарі (45)

Колега | 2012-09-13 22:12

знаю Любу давно. їй взагалі не місце у цьому чернігівському жаб’ячому болоті, де навіть так звані журналісти лякаються судових позовів і принциповості. їм краще нагнутися і лизати чоботи і сраки начальству, ніж бути людьми. тому чернігівці завжди позаду всіх. бо ХОЛУЇ

Ляля | 2012-06-29 07:10

Які ви всі брудні!

Старожил | 2012-06-27 23:43

небайдужа людинаПотапенко і Лисенко, а ще "народна писательниця" Мастєрова це ті люди, яких давно пора було викинути на газетярський смітник. Диву даєшся, як і чого до них прислухався Кудрик, віддавши на розтерзання відомого журналіста Будлянського, котрий ще раніше постраждав, привівши в Чернігів Ісаченка і добровільно віддавши йому свою посаду. ісаченко з "Деснянки" зробив Бог-зна що. Зате тепер всім у нас заправляють разом з дружиною. Гроші гребуть лопатою, а колектив має копійки. Невже, це влаштовує владу?
краянин
І не забувайте: про БІОГРАФІЇ!

краянин | 2012-06-27 21:36

небайдужа людинаПотапенко і Лисенко, а ще "народна писательниця" Мастєрова це ті люди, яких давно пора було викинути на газетярський смітник. Диву даєшся, як і чого до них прислухався Кудрик, віддавши на розтерзання відомого журналіста Будлянського, котрий ще раніше постраждав, привівши в Чернігів Ісаченка і добровільно віддавши йому свою посаду. ісаченко з "Деснянки" зробив Бог-зна що. Зате тепер всім у нас заправляють разом з дружиною. Гроші гребуть лопатою, а колектив має копійки. Невже, це влаштовує владу?
ой, ну я щас просто усс*сь от смеха, в который раз читая про "видомого журналиста" быдлянского. та шо вы читали у него "журналистское"? вы вообще отличаете журналистику (подачу информации) от райцентровского графоманства? будя в газетах отличился тем, что писал гектары текстов. почему так много? да потому что платят за КОЛИЧЕСТВО ЗНАКОВ, а не за КАЧЕСТВО! разницу улавливаете? если не улавливаете, то считайте, что я разговаривал с глухой стеной.

А де ж брати штукатурку? | 2012-06-27 11:24

Лідія
Читач Підтримую і вболіваю принципову і порядну людину Л.Потапенко. Принциповість і чесність завжди її характеризували, як при роботі в Деснянці, так і в Нашому краї. Любов Михайлівно, тримайтесь!
Підтримую! Свою принциповість і порядність Люба багато раз доводила гримаянням дверима щоразу як уходила з чергового місця роботи. Така вже в неї вдача. Без шумових ефектів на кшталт скандалів, судових позовів, пікетувань не обходиться. Де ж взяти свіже відтиньковані двері, що ними можна було гримнути в наступний раз?

Читач | 2012-06-27 00:49

Лідія
Підтримую і вболіваю принципову і порядну людину Л.Потапенко. Принциповість і чесність завжди її характеризували, як при роботі в Деснянці, так і в Нашому краї. Любов Михайлівно, тримайтесь!

Старожил | 2012-06-26 18:51

небайдужа людина
=віддавши на розтерзання відомого журналіста Будлянського=
Краще так:
віддавши на розтерзання відомого журналіста і БІОГРАФА Будлянського

небайдужа людина | 2012-06-26 18:44

Потапенко і Лисенко, а ще "народна писательниця" Мастєрова це ті люди, яких давно пора було викинути на газетярський смітник. Диву даєшся, як і чого до них прислухався Кудрик, віддавши на розтерзання відомого журналіста Будлянського, котрий ще раніше постраждав, привівши в Чернігів Ісаченка і добровільно віддавши йому свою посаду. ісаченко з "Деснянки" зробив Бог-зна що. Зате тепер всім у нас заправляють разом з дружиною. Гроші гребуть лопатою, а колектив має копійки. Невже, це влаштовує владу?

ворог усяких будєй | 2012-06-26 18:21

Нежурналіст
Старожил= "з’їли" прекрасного журналіста Буудлянського.=
Краще так:
"з’їли" прекрасного журналіста і БІОГРАФА Буудлянського.
бачила нещодавно на вулиці "журналіста" Будлянського. готується підсидити нову редакторку - щойно вимитий, поголений, більш-менш тверезий. готується писати нові оди владі. мабуть, знову прийде у "наш крах" суперпершим заступником - суперкомерційним дирехтором. а хто ж за нього буде набирати тексти? бо він же компа вмикнути не вміє?!

Горожанин | 2012-06-26 18:00

слідчийпотапенко і лисенко, надати пояснення щодо пошкодження майна районної газети.
несудимыйпусть лучше бушайка-старшая расскажет, куда делось помещение (более 100 м.кв.) редакции. при ее управлении газетой оно куда-то "пропало". вот по-настоящемй интересный материал!
а если и младшая такое учинит? куда ж газете деваться? в РДА ее делать станут? было бы удобнее. и трио "кураторов" кудрик-литвин-гаевская могли бы ее сразу цензурировать. не надо было бы новой редакторше далеко бегать, а то еще похудеет ))

несудимый | 2012-06-26 17:56

слідчийпотапенко і лисенко, надати пояснення щодо пошкодження майна районної газети.
пусть лучше бушайка-старшая расскажет, куда делось помещение (более 100 м.кв.) редакции. при ее управлении газетой оно куда-то "пропало". вот по-настоящемй интересный материал!

Горожанка | 2012-06-26 17:50

ой, ну снова разтявкались *** из провладной псарни. так любят пофамильно оппонентов называть, а сами со страху за бесцветными никами прячутся. поджав хвосты. та дали вам уже косточку, грызите, не гавкайте. и ню хрюкайте (это я для той, что подписывается "свинка" и на нее очень похожа внешне. правда, с одной деталью - "мелировання свинка")

не следователь | 2012-06-26 17:46

слідчийпотапенко і лисенко, надати пояснення щодо пошкодження майна районної газети.
нова редакторка, виходить, ще й компютери вмикати не вміє?! оце так "зірка" "обласного рівня"! ))

Старожил | 2012-06-26 10:37

Нежурналіст
= "з’їли" прекрасного журналіста Буудлянського.=
Краще так:
"з’їли" прекрасного журналіста і БІОГРАФА Буудлянського.

людина | 2012-06-26 09:54

"Шановна пані" Потапенко я вам раджу сісти та задуматися. І нарешті згадати, що людина може бути не тільки *** і ***, а ще є такі людські якості, як чесність і порядність. Що для втілення мрії "сісти в кресло редактора" не обов’язково не тільки спостерігати, як українська письменниця з’їдає людей, а й приймати в цьому активну участь з "представником трудового колективу". Я вам трьом бажаю, говорячи словами української письменниці, порожнечі. А ще мене здивувала позиція районної влади. Вона дійсно вірила брехні цієї тріїці чи вдавала?

Хакер | 2012-06-25 20:39

Потапенко поламала комп"ютери? Моя щелепа від сміху випала на клавіатуру!!! Ржунімагу!!! Як вона їх ламала? Ну якщо кувалдою, то повірю. Не може вона поламать комп"ютери другим способом. І крапка.

Нежурналіст | 2012-06-25 20:25

 Велика письменниця Мастерова і Любаша Потапенко "з’їли" прекрасного журналіста Буудлянського. А кілька днів тому Потапенко, дізнавшись, ща редактором стала Бушай, поламала в редакції всі комп’ютери.А обласна спілка журналістів, особливо Ірина Мельник, *** захищає Любашу.. Ганьба такій спілці, хай сама Мельник тепер купує ком’ютери.

Юстас | 2012-06-25 20:03

бувалийЯ вам скажу так-районка была нормальной лет ...этак 10 назад...тогда там были уважаемые журналисты..а сейчас-"рупор"))))
бувалішийа я вам скажу, що ще кращою вона була років 20-25 тому, ото дійсно були цікаві журналісти і шановані люди
А я скажу, що все було кращим років 30-40 тому. Бо я молодший був. І газети були цікавішими, і читались вони легше, без окулярів, і сонце неначе краще світило, і дівчата були красивішими.

буваліший | 2012-06-25 19:06

бувалийЯ вам скажу так-районка была нормальной лет ...этак 10 назад...тогда там были уважаемые журналисты..а сейчас-"рупор"))))
а я вам скажу, що ще кращою вона була років 20-25 тому, ото дійсно були цікаві журналісти і шановані люди

бувалий | 2012-06-25 18:51

Я вам скажу так-районка была нормальной лет ...этак 10 назад...тогда там были уважаемые журналисты..а сейчас-"рупор"))))

Юстас | 2012-06-25 18:43

Ну про що балачки?! Їм сьогодні до одного місця думка колективу редакції, позиція обласної спілки журналістів, якісь там акції протесту. Та хоч вся Європа вимагатиме почути колектив чернігівської "районки", проситиме відкрити очі і прочитати статут газети. Їм абсолютно пофіг. Депутати проголосували як сказав місцевий диригент. Не без диригента пишуться тут і деякі коментарі. Якби призначили Потапенко, ці ж самі коментатори підносли б її до хмар.
Хто ще не зрозумів, що громадська думка для влади ніщо, тому можна тільки поспівчувати.

правда | 2012-06-25 16:10

Друзі , згадайте, що творила Люба у Деснянці суцільні чвари. ***

хлопець з Петрушина | 2012-06-25 14:13

 Після засилля "відомої піисьменниці" Мастерової, після *** Любаші разом з *** Лисенком, які попсували в редакції всі компютери, нарешті є чудовий редактор. Ще раз вітаю Наталку!

Ishachenko | 2012-06-25 14:00

маршал Тито=Газеті «Наш край» першій на Чернігівщині заткнули рота?=
Роти інших видань залишились відкритими?
Прохожий
читачпогоджуюсь. В області дійсно не залишилось газет які б правдиво висвітлювали ситуацію і в державі і на місцях. "Районки" давно перетворились у "рупор" влади де тільки і читаєш пасквілі на Юлю Тимошенко якогось віктора кличка(КОЗЕЛ), та "досягнення" Уряду, а "Деснянка" давно перетворилась в особисту газетку хоми, рибака, прокопа. І коли б не силові методи влади щодо підписки, то її б ніхто не виписував Це я пишу їсаченку.
"а "Деснянка" давно перетворилась в особисту газетку хоми, рибака, прокопа. І коли б не силові методи влади щодо підписки, то її б ніхто не виписував Це я пишу їсаченку."
-------------------------------------------
А чого мені писати, я й так знаю. Сам терплю, На нормальній посаді сижу, при зарплаті більше десяти косарів, шо ж тут поганого? Чекаємо кращих часів

маршал Тито | 2012-06-25 10:39

Лідія
= (можливо і через заздрість) =
Свіжа думка!

Бонд | 2012-06-25 10:30

Закрити нафіг всі бюджетні газети! Задовбали! За мій же кошт пишуть та агітують всяке лайно!!!

читач | 2012-06-25 07:39

маршал Тито=Газеті «Наш край» першій на Чернігівщині заткнули рота?=
Роти інших видань залишились відкритими?
Прохожий
погоджуюсь. В області дійсно не залишилось газет які б правдиво висвітлювали ситуацію і в державі і на місцях. "Районки" давно перетворились у "рупор" влади де тільки і читаєш пасквілі на Юлю Тимошенко якогось віктора кличка(КОЗЕЛ), та "досягнення" Уряду, а "Деснянка" давно перетворилась в особисту газетку хоми, рибака, прокопа. І коли б не силові методи влади щодо підписки, то її б ніхто не виписував Це я пишу їсаченку.

свинка | 2012-06-24 23:44

ЛідіяХочу щиро підтримати Любу Потапенко. Знаю з достовірних джерел, що вона вболівала за газету, віддала творчій роботі в "Нашому краї" багато сил. З нею і вчинили несправедливо. Якщо збиралися призначати когось іншого, то треба було робити одразу після виходу на пенсію Мастерової В.М. Враховуючи проблеми, які там були, їй довелося весь цей час "пахать". Несправедливо. Якщо хтось пише "гидоту" на Любіну адресу, то це або ті, хто чомусь (можливо і через заздрість) має зуб на неї, або прихильники новопризначеної редакторки чи ще хтось із зацікавлених так писати. Шановні, а честь, совість, порядність?
зуб на Любов Потапенко! Та борони Боже на цю бідолаху мати образу! Мені її просто шкода. Купирсається в лайні, думай де в якій ще газеті я скандалу не вчиняла! Таких журналісток треба гнати під три чорти. Вона що велике цабе, щоб її редактором ставили?
Бушай теж не ідеал, але принаймі вміє керувати газетою. Де ж у Любки є управлінський досвід у газеті? Скільки її знаю, не памятаю такого...

ДЗУСЬ | 2012-06-24 23:28

Якби були честь, совість і порядність, не хрюкали б. Усі ж усе розумііють. Лідія каже здраво.

Хлопець з Пакуля | 2012-06-24 22:51

 Вітаю Наталку Бушай!
 Куди ж тепер підуть Люба з Лисенком, може, ще розвалювати якусь газету своїми скандалами.

Лідія | 2012-06-24 22:15

Хочу щиро підтримати Любу Потапенко. Знаю з достовірних джерел, що вона вболівала за газету, віддала творчій роботі в "Нашому краї" багато сил. З нею і вчинили несправедливо. Якщо збиралися призначати когось іншого, то треба було робити одразу після виходу на пенсію Мастерової В.М. Враховуючи проблеми, які там були, їй довелося весь цей час "пахать". Несправедливо. Якщо хтось пише "гидоту" на Любіну адресу, то це або ті, хто чомусь (можливо і через заздрість) має зуб на неї, або прихильники новопризначеної редакторки чи ще хтось із зацікавлених так писати. Шановні, а честь, совість, порядність?

гарна пам’ять | 2012-06-24 22:07

цікаво, потапенко і лисенко звинуватили бушай у співпраці з бютом, хоча свого часу потапенко працювала в бюті прес-секретарем, дивина та й годі:)

Читач | 2012-06-24 21:34

ЗМИ должны быть независимые. Если партия и выпускает газету, то пусть сама ее оплачивает и распространяет, а не делает это из бюджтных средств. Везде хотят сэкономить и хапнуть

Прохожий | 2012-06-24 21:28

маршал Тито=Газеті «Наш край» першій на Чернігівщині заткнули рота?=
Роти інших видань залишились відкритими?
Совершенно согласен! В области нет ни одной газеты, которая давала бы объективную информацию. А что касается "заткнули рота", то с наступлением выборов из-за политической рекламы вообще никакой информацции для читателей не будет! Редактора только и думают о том, кому бы продаться.

Міський | 2012-06-24 21:11

"Наш край" завжди лизав ж... районній владі, ну а це, мабуть, не туди лизнув. Ну що ж, буває.

* * * | 2012-06-24 21:09

слідчий
Чи можна детальніше?

Правдоруб("Глибокий рів") | 2012-06-24 20:52

Заткнули рот, не йдуть діла
І все в Вас невпопад.
Тоді до влади треба йти
І дихать через зад !

ФАВЕЛО | 2012-06-24 20:24

Если она думает, что написала с Лисенко письмо Президенту, то ее сразу же назначат редактором газеты! *** наивная! Сколько лет то Тебе Любовь Михаловна? Голову райгосадминистрации назначает же сам Президент! Он ему и поручит разобраться в ситуации, или в крайнем случае губернатору или чекистам! Но это все одна власть.... Не будь наивная, как детский горшок!

свинка | 2012-06-24 20:17

ну ця Любашка вже збожеволіла... Шановна, чого ти добиваєшся? Ти ***! *** рота і сопи в дві ноздрі, тихенько-тихенько. Це ще добре, що тебе з газети не вигнали. Хоча я думаю, що скоро так і буде. По статті підеш!

помічник слідчого | 2012-06-24 19:57

А хто з кореспондентів такий "прєданий" залишився і пошкодив майно редакційне?

слідчий | 2012-06-24 19:28

потапенко і лисенко, надати пояснення щодо пошкодження майна районної газети.

маршал Тито | 2012-06-24 19:12

=Газеті «Наш край» першій на Чернігівщині заткнули рота?=
Роти інших видань залишились відкритими?

Уважний | 2012-06-24 18:59

А Ви, Любове Михайлівно, працюючи у районці, дійсно "порвали" інформаційний простір матеріалами про свавілля влади. Бідні передплатники, як же вони будуть жити без Вашого "гострого" та "принципового" пера?
Чого це ви розписуєтеся за весь колектив? Ви та Лисенко - це ще не колектив.

Леся | 2012-06-24 18:01

 газете зеленый свет)))

прохожий | 2012-06-24 14:33

ну, все! иду устраиваться на работу))
закрити