Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
Політекономія
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Азаров публічно відшмагає Соколова?
Азаров  публічно відшмагає Соколова?

Азаров публічно відшмагає Соколова?

Піліттехнолог Леонід Щукін, вважає, що інцидент з мером Чернігова зайвий раз доводить, що місцева влада неприховано ігнорує Кабмін.

Про це він сьогодні повідомив «Високому Валу».

За його словами, інцидент з мером Чернігова з приводу отримання ним у користування нового автомобіля Тойота показав абсолютне нехтування місцевої влади, в т.ч. Чернігова, постійних нагадувань Уряду.

Адже Азаров наголошує про необхідність тотальної економії і скорочення витрат на утримання персональних автомобілів.

«Справа навіть не в тому, як Соколов отримав цю машину. Справа як раз в тому, що сьогодні, коли соціальний бунт фактично невідворотний, представники місцевої влади всупереч умовлянням Кабміну і особисто Миколи Азарова, цинічно і байдуже продовжують гнути свою ненаситну політику», - заявив Леонід Щукін.

Він додав, що нещодавно з величезними зусиллями вляглися пристрасті з афганцями і чорнобильцями під стінами Верховної Ради, як сьогодні через якогось мера може спалахнути чергова хвиля соціального невдоволення по всій Україні.

«Сама ж угода щодо передачі автомобіля в користування мера є плювком в бік тих людей, які віддали життя і власне здоров'я, воюючи в Афгані. А сьогодні, маючи практично «свого» представника у владі, нічого не можуть добитися для хоч якогось поліпшення власного життя», - підкреслив політтехнолог.

Леонід Щукін також спрогнозував, що в сьогоднішній ситуації, можливо, мер Чернігова - наступний у списку Прем'єр-міністра на публічну порку.

До теми:

ОНОВЛЕНО. Мер Соколов має нову Тоуоtа Саmrу до 2016 року. Безкоштовну. ФОТО

Чернігів – місто ворон. Пожертвуємо меру вертоліт! ВІДЕО

Подарункова ревізія - сюжет телеканалу СТБ. ВІДЕО

 

Коментарі (17)

Горожанка | 2012-03-28 10:37

Про позор нашего сашика читайте на сайте ВГО "Никто кроме нас" (это сайт нормальных афганцев, которые против нынешней власти) http://www.n-k-n.org/media/videos/view-301.html
там можно оставить коммент

Алекс | 2012-02-17 19:29

Горожанин
Читайте внимательно ! Автомобиль афганцам выделил, как благотворительную помощь, автосалон! Это же написано в каждой стаье на эту тему. Если не умеешь читать, вперёд в 1-й класс школы. там научат !

Черниговец | 2012-02-17 18:25

Давно пора накостылять такому меру- все ему мало, ничего для народа не сделал!

Горожанин | 2012-02-17 14:30

почему-то никто не спрашивает: а откуда у афганцев взялся этот дорогой автомобиль? ведь это очень интересный вопрос

Плаваюча Тойота або гумові чобот | 2012-02-17 13:52

Треба попросити афганську організацію, щоб стоки по місту відремонтувала, а то й поблизу мерії - на перехресті вул. Кирпоноса і Коцюбинського, а також напроти міського телебачення, біля митниці на Жабинського треба плаваючу Тойоту. А нам, простим смертним, і гумові чоботи не допоможуть.

Люся | 2012-02-17 12:18

А отремонтировать подземный переход возле Главпочты денег нет, а центральный переход это позор Соколова, надо машину конфисковать, пускай пешком походит, а то третий срок у власти, а воз и ныне там. Срамота.

asdx7 | 2012-02-16 20:51

дык, Черновецкого и так уже фактически отстранили от руководства Киевом))) Попов рулит, а Космос только номинально числится мэром только чтоб выборы раньше времени назначать не пришлось. И фракция Черновецкого в киевском горсовете развалилась, и половина фракции БЮТовской в тушек превратилась (в итоге большинство стало провластным). Если надо, эти вопросы решаются распрекрасно, не волнуйтесь.

Алекс | 2012-02-16 18:59

Ребята, не забывайте Соколов избранный народом, а Азаров назначеный на должность ! Ничего он ему не нашмагает. Черновецкому много кто чего нашмагал???

петруха | 2012-02-16 18:33

Солдат ребенка не обидит!))))))))))))))))))

Аватара | 2012-02-16 18:27

Всі вони "як казала моя бабуся одним миром мазані".

Ярослав | 2012-02-16 17:42

Шо там тот Щукин сказал, так прямо уже Азаров и поддаст Соколову...
Щукину лишь бы засветиться где-то, а то после провала у Куровского на Президенстких выборах, так не знает где всунуться.
Политтехнолог нашёлся))))))))

Леонид Щукин | 2012-02-16 15:53

Сашко
))))))))

Сашко | 2012-02-16 15:34

Г-н Щукин здесь сторона нанятая, он ранее неоднократно в своих интервью упоминал Чернигов. Скорее всего это свидетельство того, что он будет вести предвыборную компанию какого-то кандидата. И как говориться, на этом всем спасибо, все свободны.

Іван Кампо | 2012-02-16 14:37

Ясно, що це черговий пропагандистський трюк, типа головний боярин добрий, а місцевий князьок - г**но, хоча обидва вони однакі, лише масштаби різні.

Алекс72 | 2012-02-16 14:06

Тавариш ме-е-ер! Ця автівка ста символом "нової ковбасної революції" в місті. побережіть її до осені. біде що поваляти народу.

Веселий Роджер | 2012-02-16 13:39

Чергова пропагандистська комбінація "хорошої" верховної влади. Цікаво, а звідки риба гниє? Ви часом не знаєте?

Алексей_ | 2012-02-16 11:51

*** кары не помешали бы ентому товарисчу.
закрити