
Жінка-підприємець, у якої забрали бізнес, обіцяє спалити себе в центрі Чернігова. ФОТО
22 жовтня приватний підприємець Олена Тараненко разом з чоловіком розпочали акцію протесту на центральній Красній площі Чернігова.
У своєму зверненні до міського голови Олександра Соколова жінка обіцяє 27 жовтня спалити свій автобус і здійснити акт самоспалення через позбавлення її чоловіка ліцензії на перевезення пасажирів за маршрутом «Чернігів-Іванівка».
- Протягом дванадцяти років ми з чоловіком обслуговуємо цей маршрут. Але нещодавно його вподобало підприємство «Чернігівавтосервіс». Його гендиректор пан Козир запропонував нам сплачувати певну суму за право працювати. Ми відмовились, внаслідок чого 7 вересня програли конкурс і нас було викинуто з маршруту, - каже жінка.
За словами Олени Тараненко, її родина опинилася у безвихідному становищі, без бізнесу з кредитом у 100 тисяч гривень і повним ігноруванням чиновниками всупереч діючого законодавства.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 11804 |
Посилання до теми:
14.10.2010 Голодування: Чорноморський флот РФ не платить робітникам
11.10.2010 Голодних членів «Батьківщини» влада спокушала ковбасою
8.05.2009 Банк міняє прострелене вікно. ФОТО
10.02.2009 «ДІСТАЛИ» діставали, але не дістали
Коментарі (37)
Татьяна | 2010-10-25 16:22
А знаків оклику там не надлишок, це я емоційно висловлюю думку!!!
Олександр;) | 2010-10-25 16:07
Темою помилився - можливо, але ж Ви задаючи питання "А чем программисты лучше предпринимателей?" продовжуєте дискусія, от і Вам і пояснив своє бачення за що треба поважати програмістів.
Татьяна | 2010-10-25 15:50
Олександр;) | 2010-10-25 14:45
По-перше, 50% на ринку стоять самі підприємці або їх родичі, інші підприємці самі дозволяють це роботи, тому що прекрасно розуміють, що за ті копійки, що вони виплачують, ніхто до них працювать не піде.
По-друге, щодо програмістів - це одні з небагатьох, хто експортує свою працю, залучаючи кошти в нашу країну і витрачаючи їх тут. Коли країна експортує якусь продуції/послуги (а не сировину), це дає поштовх розвитку економіки. Про те, що Ви говорите, то називається "злочин". Ви хоч поцікавтесь, що саме пишуть українські програмісти, чим заробляють в іноземних роботодавців. І при цьому єдиний податок в проекті Податкового кодексу для всіх в межах 200-600, а їм з якогось дива ставлять 1500 грн. Це відверта дискримінація по виду діяльності.
Татьяна | 2010-10-25 14:12
А чем программисты лучше предпринимателей? Сколько стоят элементарные программы для повседневного использования? Да те же антивирусники, человеку, работающему врачом не по-карману! А вредоносные вирусы, созданные программистами, а взламывание баз... Я долго могу дискутировать на тему недобросовестных программистов, да и не только...В любой сфере свинства хватает.
А в коментариях к этой статье, я еще раз хочу высказать восхищение этой женщине! Молодец, не побоялась! Удачи ей, и пусть у нее все получиться!!!
Олександр;) | 2010-10-25 13:03
Татьяна, на вихідних був на центральному ринку, і знаєте, що помітив - 90% продавців продовольчих товарів так ставлять свої ваги, що у покупця немає можливості подивитись, а коли ти попросиш, то починають "фиркать". Купив сухофруктів - мене обважили, купував 500, а отримав 410. Тоді дані підприємці виходять і кричать, що треба доплачувати в пенсійний. І як в даному випадку мені себе вести, підтримувати їх? Чи справедливо це по відношенню до мене як звичайного користувача/покупця?
Якби була обопільна повага, то це вже інша справа. Наприклад, якщо вийдуть на площу програмісти, яким єдиний податок найбільший стає згідно проекту податкового кодексу, то я з радістю їх підтримаю.
Татьяна | 2010-10-25 12:21
Олександр;) | 2010-10-25 10:47
По своїй роботі мені доводилося стикатися з економічним обгрунтування тарифів на перевезення, і навіть якщо не брати жодного стоячого пасажира, всеодно є прибуток в межах нормальної рентабельності. При цьому, взяти репортаж ТСН, коли зупинили 400 перевізників - до лише !!!ДВОХ не було претензій. В одного автобус з поламаними гальмами, при цьому він віз ЛЮДЕЙ , в другого - водій стомлений (сусід працює, тому прекрасно знаю його так звані плани на день від власника), в іншого - людей набилося як риби в консервній банці. Якщо Вас влаштовує таке надання послуг, то можете звичайно захищати перевізників. Думаю аналогічна ситуація є і з Чернігівавтосервісом, тому що їх послуги ідентичні по якості послугам СПД-ок - однаково погані.
Татьяна | 2010-10-25 09:51
-"А без простих людей підприємці то ніхто - вони ж заробляють то якраз на простих людях..."
Александр, а Вы когда в магазин за продуктами ходите или, допустим, в парикмахерскую, тоже претензии предьявляете, что кто-то на Вас зарабатывает?
Пас. перевозки- это такая же услуга, как и многие другие, которой пользуется простой народ как мы с Вами, если, конечно Вы себя причисляете к этому ПРОСТОМУ народу. А по-поводу уважения к людям... нужно задуматься как раз таким организациям, как "Чернігівавтосервіс"...
Олександр;) | 2010-10-25 08:53
Співчувати доводилось, навіть приймати участь. Я ж і почав участь в темі з питання про причину програшу. Можливо відмова була цілком в межах закону.
Елена | 2010-10-25 08:28
Или вы акционер ВАТ "Чернігівавтосервіс". И почему вы считаете себя истиной в последней инстанции? А никогда в голову не приходило, что можно сочувствовать людям, защищающим свои права?
Олександр;) | 2010-10-24 21:56
Правдоруб"(Глибокий рів") | 2010-10-24 20:18
Потрібно веселіше жить.
"Усіх панів до дної ями,
Всіх бужуїв за буржуями
Буем бить, будем бить, будем бить!"
Елена | 2010-10-24 17:50
Оля | 2010-10-24 12:37
Ольга | 2010-10-24 12:26
СУСІДИ | 2010-10-24 11:59
Пропоную наступний варіант вирішення даної проблеми, наскільки я знаю існує такий рейс як Чернігів - Халявін, хай краще цим непотребом їзде туди, і на кінцевій зупинці щоразу намагається себе спалити, там їй допоможуть вірішити всі проблеми !
Олександр;) | 2010-10-24 00:42
ОКСАНА | 2010-10-23 23:54
Р.S. Олег! подучите сначала грамматику. Это не "в Контакте". Или школота добралась уже и сюда?
Седой | 2010-10-23 21:57
Татьяна | 2010-10-23 21:17
Елена | 2010-10-23 20:00
нормальный человек | 2010-10-23 18:37
Поміркований | 2010-10-23 18:15
Дак в чем проблема. Сейчас есть еще возможность переоформить все имущество на кого-то из родственников. Банк ,как я понимаю, выдавал кредит под залог. Значить отдайте залог и обьявите процедуру банкротства. И остатки кредита вам спишут.
И нефиг костер на площади устраивать.
Елена | 2010-10-23 17:46
Олег | 2010-10-23 14:20
Справка | 2010-10-23 13:54
В начале XXI века маршрутные такси РАФ-2203 выводятся из эксплуатации в связи с моральным и техническим устареванием, то есть, в первую очередь, по требованиям безопасности. В некоторых городах использование РАФ-2203 в качестве маршрутного такси теперь вообще запрещено законодательно.
В регионах с низким уровнем жизни РАФ ещё популярен, в Абхазии и Южной Осетии, например, он до сих пор используется как маршрутное такси чаще чем «Газель».
Производство РАФов было остановлено в начале 1997 года из-за сворачивания их закупок Россией.
Сергей Колесник | 2010-10-23 13:43
Костян | 2010-10-23 13:17
++
Пасибо. Поржал над "нормальным автобусом". Хотя..
Скот только в скотовозах и возят, большего вы не достойны.
голка з ниткою | 2010-10-23 11:46
Эти бездельники только и знают, что завидовать, а сами не желают ни учиться, ни работать. Удивительно, что большинство при совке толком даже и не жили, это им передали родители и бабы с дедами. В совке как раз и было все это: буханка хлебя в одни руки, старая ржавая техника, но эти паны только визжали: "спасибо, родная страна"! А сейчас барами стали, не нравится им, как наши бизнесмены работают. Ну, погодите, будете еще на чоботы 3 года копить, когда ваши любимцы уничтожат конкуренцию!
А предпринимателям сочувствую, да и автобус их на фото не такое уж и "корыто". Нормальный автобус.
А те, кто шипит от злобы, когда вас этот ВАТ или, еще лучше, государство станет на развалюхах 30-летних возить, опять будете визжать от радости, подпрыгивая на колдобинах давно неремонтированных дорог. Желаю здравствовать!
ОКСАНА | 2010-10-23 11:33
Олександр;) | 2010-10-23 11:31
Елена - особисто я хочу підтримати підприємців, які дійсно працюють, а не тих, які косять бабло незважаючи нінащо.
Житель с.Ивановка | 2010-10-23 10:59
P.S. а похудеть кг на 30 ей бы точно не помешало.
Елена | 2010-10-23 09:36
Евгений | 2010-10-23 09:05
Приходи, покажи, как надо!
Смотрящий | 2010-10-23 07:19
Охота заснять это на камеру.
Однако! | 2010-10-23 02:07