Последнее обновление: 09:51 вторник, 4 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
Коалиция товарищей
Вы находитесь: Політика / Регіон / ПР, СПУ, НУ, КПУ и БЛ объединялись в коалицию в Черниговском облсовете
ПР, СПУ, НУ, КПУ и БЛ объединялись в коалицию в Черниговском облсовете

ПР, СПУ, НУ, КПУ и БЛ объединялись в коалицию в Черниговском облсовете

Фракции Партии регионов, Социалистической партии, блоков"Наша Украина", Коммунистической партии и Владимира Литвина создали большинство в Черниговском областном совете.

Об этом на сессии сообщила председатель областного совета Наталия Романова.

"Я зачитываю заявление о создании депутатского большинства в Черниговском областном совете", - сказала она.

Романова сообщила, что большинство будет называться "За развитие Черниговщины".

Она поименно зачитала фамилии 51 депутата, которые вошли в состав большинства.

Как сообщало агентство, в мае 2006 года коалицию в Черниговском облсовете создали БЮТ, Наша Украина и Блок Литвина.

В Черниговском облсовете 90 депутатов.

Комментарии (11)

Преображенский | 2010-05-15 23:09

Увійшов, не увійшов, та, шановні, відправте ви всіх куди-небуть на хутір ловити метеликів та займіться ділом. У мене, наприклад, приватний прием громадян по 10рублів (що на наші теперишні гривні десь 400 буде), так що ніколи мітингувати. Ось тільки Шариков сьогодні затопив квартиру, та приніс прямий збиток,не можна приймати громадян, а шкода.

olesmamai | 2010-05-14 21:09

Окупанти
Кроме БЮТ и Свободы все сдались
Землю доделят, бизнес распределят, рот рабам закроют и пахать за кусок хлеба заставят

Владислав Савенок | 2010-05-14 16:54

tima
Владислав Савенок
ОБЛАВТОДОР
зараз вийде матеріал з усіма поіменно

1959 | 2010-05-14 16:43

Від социків Дмитро Іванов не увійшов.

ОБЛАВТОДОР | 2010-05-14 16:36

tima
Владислав Савенок
Вітя Лазар - голова облорганізації ПРП, що утворила БЮТ, увійшов ?
  Во дають Лазар, щоб вижити !

Останні з тубілельців | 2010-05-14 16:34

Саме ця подія у облраді повинна бути предметом обговорення місцевого політбомонда.
На жаль, місцевому бомонду по-барабану, що ними правлять пенсінери і прибульці з Донбасу, Києва.
Звісно, правлять в своїх інтересах, а не в інтересах тубільців.

Владислав Савенок | 2010-05-14 16:06

tima
Лазар, якраз увійшов

tima | 2010-05-14 15:19

До складу більшості увійшли всі депутати від "Нашої України" крім Лазаря та Лабазова, включаючи нприкаяного Олежку Обухо, який здав уже шосту силу на Чернігівщині перебігши в табір суперника!

Владислав Савенок | 2010-05-14 15:14

Слава Україні
Лабазов не увійшов! Він зачитав заяву проти продовження строку перебування Чорноморського флоку Росії в Севастополі. Скоро буде вівішено список всіх поїменно. Романова його зачитала

Сергій Соломаха | 2010-05-14 14:53

У фракціях облради: БЮТ - 35, СПУ - 17, ПРУ - 15, НУ - 12, КПУ - 6, БЛ -5,
Всього - 90.
Без БЮТ буде 90 - 35 = 55
У "ширку-2" увійшло тільки 51 депутат.
Отже, або не всі увійшли з фракції "НУ" , або з інших фракцій-коаліціянтів.
А якщо враховувати можливість ще й "тушек" з БЮТ, то виникає питання: Чи входить в новостворену коаліцію"За РоЧе" фракція "НУ", як фракція, а не "тушки" з неї?

Слава Україні | 2010-05-14 14:24

Бльок "Наша Україна" в усіх місцевих радах Чернігівщини утворено у 2006 році партією "НСНУ" (зараз просто "НУ" ім.Ульянченко) і так званим Рухом (зараз просто партія НРУ ім. героя України В.Чорновола).
Тож хто увійшов від "НУ":
 - обласний еНеРУшнік Лабазов- довірена особа Ю.Тимошенка по Прилукам на останніх виборах?
- обласний фротзмінщик ім. Яценюка Обушний ?
- фінансист Берестовий?
- обласний ЄЦевець Приходько,?
- банкір Тарасовець?
- обласний ПеєРПіст Лазарь ?
?????
Во дають, перевертні !
  Слава Україні !
закрыть