Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
Армія / Пропаганда
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / 45 «рогатих» пропагують контрактну службу
45 «рогатих» пропагують контрактну службу

45 «рогатих» пропагують контрактну службу

45 тролейбусів у Чернігові агітують громадян на військову службу за контрактом в Збройних Силах України. На черзі – міські маршрутки та приміські електрички.

Ініціатором такої форми реклами виступив 156-й територіальний центр комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом, що в обласному центрі.

Про це «Високому Валу» повідомили у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України у м.Чернігові.

– Керівництво Чернігівського тролейбусного управління позитивно поставилося до нашого відповідного звернення, - зазначив начальник 156-го ТЦК підполковник Борис Лапа.

– За домовленістю агітаційні проспекти розміщуються в тролейбусах безкоштовно, як соціальна реклама. Тролейбуси агітуватимуть громадян у продовж 2-х місяців, у лютому та березні, - додав він.

За словами підполковника Лапи 156-й ТЦК і Чернігівське тролейбусне управління аналогічно співпрацювали у минулому році. Тоді реклама мала ефект, що дозволило Територіальному центру комплектування у першому кварталі значно перевиконати план набору громадян в контрактники, тут сподіваються, що і цьогоріч результати будуть не гіршими.

Як далі повідомив начальник 156-го ТЦК, відповідні переговори ведуться і щодо розміщення соціальної реклами у міських маршрутках та приміських електричках.

Спочатку року в 156-му ТЦК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України відібрано понад 90 кандидатів, 34 з яких вже призвано. Решта служитиме незабаром. У квітні вони розпочнуть підготовку в навчальних центрах.

Коментарі (3)

гость | 2010-02-12 09:21

Іванов Костянтин
Вы, уважаемый Костя, опуститесь на землю нашу грешную. Насчет службы в армии и о престижности воинской службы Вы спрсите у Андрюши Ющенка да ему подобных, как они собираются Родину защищать, если чего. А ведь им то как раз и есть что защищать. Как хорошо служится контрактникам ВЫ рассказали, только непонятно, а если контрактник семейный - тоже в казарме жить, а семью тоже кормить бесплатно будут? Патронов в армии хоть отбавляй, а топлива вообще нет и много еще чего нет. ВЫ - бывший замполит, работа у Вас такая была: за все переживать, но ни за что не отвечать...

Іванов Костянтин | 2010-02-11 17:09

Служба ніколи не була медом і медом бути не повинна. У жодному війську світу медом не мазано, бо армія, бачте, це для захисту держави і фізичного знищення тих, хто посягне на нашу свободу, незалежність і територіальну цілісність...А Ви, читачу, чи служили увійську? Чи просто потякаєте "на тему"?
Сержант контрактник отримує 1400,00 грн на місяць, живе у казармі безоплатно, харчується безоплатно, форма є, набоїв і стрілецької зброї в Україні вистачить на 40 років ( не дай Боже!) війни.
Ви на генералів не дивіться, читачу, Ви краще будьте готові захищати Батьківщину, якщо буде така потреба, своюю родину, нашу українську землю. Навіть якщо не буде ні зарплатні, ні форми. Цікаво, а Ви, читачу, бідний-голодний? А коп’ютер, інтернет теж по бідності маєте? Як сказав поет, читачу, "Коли віна постукає у двері, не допоможуть ні слова, і ні печатки на папері..."

читач | 2010-02-11 14:26

Служба зараз не мед: гроші малі, житла немає, форми немає, бойова підготовка згорнута до мінімуму. А воно й не дивно - кому та армія потрібна, якщо не рахувати генеральського корпусу, заради утримання яких вона й існує. Зовнішнього ворогу немає, хто ж на голодних та бідних ризикне нападати, олігархи давно за кордоном обосновалися, тут лише роблять вигляд, що працюють. Щоб своїх холопів заспокоювати в разі потреби - МВС напоготові.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM