Останнє оновлення: 20:14 субота, 23 січня
Благодійність / Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / ЄЦ та "Рідний дім": Благодійність – не популізм, а стан душі
ЄЦ та Рідний дім: Благодійність – не популізм, а стан душі

ЄЦ та "Рідний дім": Благодійність – не популізм, а стан душі

"Благодійність – не популізм, а стан душі" - переконані члени Єдиного Центру та БО БФ "Рідний дім".

Україна завжди славилася благодійністю своїх громадян, які щедро обдаровували без будь-якої користі міста і села. Благодійництво було моральним обов'язком чи не кожної заможної людини.

Ось уже 17 років наша держава є суверенною та незалежною і серед нас з'явилися люди, які мають можливість допомагати тим, хто цього потребує.

Незважаючи на це, на жаль, дані випадки залишаються поодинокими. Оскільки усвідомлення того, що висока мораль має бути підгрунтям будь-якого помислу, ще не стало домінантним.

Звісно, не можливо розповісти в одній маленькій статті про всі добрі справи, проте зрозуміло, що бажаючі допомогти суспільству вирішити хоч якісь із його проблем є.

Про добрі справи БО БФ „Рідний дім”, відомо вже давно, з 2004 року. Цього року до благодійницької діяльності Фонду приєдналася Чернігівська обласна організація Єдиного Центру.

Так, протягом серпня-жовтня поточного року БО БФ „Рідний Дім”, ВАТ „Чернігівське Хімволокно”, партією „Єдиний Центр” спільно з виконавчими органами міської, районної та обласної рад було проведено ряд благодійних заходів для дітей.

Це і привітання дітей в дитячому оздоровчому таборі „Юний хімік”, дітей з багатодітних сімей в громадській організації багатодітних „Сім”я”, поздоровлення до Дня знань дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківських прав і дітей з малозабезпечених сімей у виконкомі Новозаводського, Деснянського районів м.Чернігіова, у Центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Відродження”, у ВАТ „Чернігівське Хімволокно”, у Чернігівській райдержадміністрації, у ЗНЗ №29 та Комарівський школі-інтрернаті.

Близько 1000 дітей отримали цінні подарунки.

Дбаючи про духовність підростаючого покоління, представники Єдиного Центру привітали та вручили подарунки вихованцям Центру дитячої творчості ВАТ „Чернігівське Хімволокно”, Прилуцької гімназії №1 та Прилуцької дитячої школи мистецтв з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці.

І сьогодні хотілося б звернутися до всіх, хто не байдужий до тих, хто потребує людської уваги. Принципи моральності та чуйності – це не лише обов'язок, а й потреба сумлінної людської душі. Адже справжня благодійність не потребує винагороди, вона закладається в самому вчинкові та в добрій волі того, хто дає і співпереживає, це не популізм, а стан душі.

Віце-президент БО БФ „Рідний Дім”
Чернігівського регіонального представництва
Віктор Мозговий

Коментарі (15)

антонов | 2008-11-02 10:04

Хлопці ! Дайте владу ЕЦ !
Завтра буде всім ... дуже гарне життя !

abc | 2008-11-01 18:24

Дякую, Сергій | 2008-10-30 17:16, то дійсно не мої коментарі.
---------------------------------------------------------------------------------
Тепер про ЄЦ. В матеріалі не вказано, якою сумою ощасливив потребуючих сам ЄЦ. Тобто, скоріш за все, йде мова про ту муху, що просидівши на рогах у вола, потім казала: "Ми пахали!". А це рівнозначно тому, що ЄЦ отримала від підприємця гроші і потратила їх від свого імені. Й зробила це, без належного документального оформлення. Тут є над чим поміркувати знавцям закону про боротьбу з корупцією.
----------------------------------------------------------------------------------
Олена | 2008-10-31 12:39 пише: "...кажемо вам "ДЯКУЄМО, за вашу увагу до дітей та батьків, за широку душу". Знайте, ми всі ваші прихильники, всі віддімо голоси за ЕЦ!" Оце вже й правда, в огороді бузина, а в Києві дядько! До чого тут Верховна Рада? Там Закони пишуть, а благодійництвом займаються в благодійних товариствах. До того ж, єдине, чим займався ЄЦ у політиці, так це стромлянням палок у чужі колеса. І все. Нічого їм робити у Верховній Раді. Як і "благодійнику за чужий рахунок", Ляшку.

За ЄЦ | 2008-10-31 12:43

Хто на фото з бородою, так хотів впізнать, Мозговий ?
Чи якась другая "рожа", не підписувать негоже ?

Олена | 2008-10-31 12:39

Віктор Іванович, гарний психолог та людина. Я жінка, яка має дитину інваліда і завдяки Віктору Івановичу дитинка досягла прогресу, а я знайшла віру в себе. Нас багато жінок, які знаходяться на лікуванні в центрі "Відродженні"і від імені усіх кажемо вам "ДЯКУЄМО, за вашу увагу до дітей та батьків, за широку душу". Знайте, ми всі ваші прихильники, всі віддімо голоси за ЕЦ!

СПОСТЕРІГАЧ | 2008-10-31 08:57

Всім анатоліям, сергіям, прес-кілерцям....Шо ви зробили для кого-небудь? Згадайте?Що ви обгажуєте людину.Ви від своєї душевної черствості та червивості за 5 копійок удушитесь.А ти купи діткам 100 грамів конфет - жалко ?!

сергей | 2008-10-31 07:10

 А ТАК ОБІЦЯЛИ...
  Сидят три депутата, соображают значит на троих и плачутся друг другу в желетку. "Что за народ такой пошел? Сколько не обещай а им все мало и мало!
P.S.
Большинству из нас нравится быть обманутыми, верить в красносинебелозеленых. Зато потом можно найти на кого свернуть свою глупость и дурость! Вот ведь какая штука получаеться - депутатов выбираем мы с вами а не прилетевшие марсиане!
  

Олекса | 2008-10-31 06:40

Звичайна PR-акція.

Анатолій | 2008-10-30 23:27

    Ось і маємо ... ДВА БРАТИ , ОДИН МОЗГОВИЙ ВЖЕ В ЕЦ , А ІНШИЙ ПОКИ ЩО СЛУЖИТЬ ООО - ОЛЕГУ ОБУШНОМУ !!! ???
 Чи працює на себе , а щодо благодійності , то більше зверніть увагу на тих людей похилого віку що сімдесят років творили економіку України, а ви за безцінь , за хабарі прихватизували все те і ще кичитесь ,
   ДІТКАМ ДАЛИ КОНФЕТОК СТО ГРАМІВ , НА ДЕКІЛЬКА ГРИВЕНЬ, А У БАТЬКІВ ТА БАБУСЬ ЗАБРАЛИ СОТНІ МІЛІОНІВ.
   А втім у тому році Владислав Мозговий , керівник виконкому НСНУ до СВЯТОГО МИКОЛАЯ надавав подаруночки , правда не з свого карману..
   І на останнє- подивіться як доживають свій вік на селі ветерани, коли навіть хліба немають, придивіться і надайте їм допомогу хоч чим , а втім
 ще є час завтра може бути пізно ... А ще звертаюся до депутатів обласної ради , приїзжайте спілкуватися з виборцями в райони та села області, перед виборами ви щй як обіцяли , а після виборів жодної зустрічі.
 ТО СТАВЛЮ ПИТАННЯ ??? КОГО ВИ ПРЕДСТАВЛЯЄТЕ В РАДАХ-
 САМИХ СЕБЕ, адже ви з виборцями не спілкуєтеся, А ТАК ОБІЦЯЛИ...

Прес-киллер-У | 2008-10-30 21:13

Прес-киллер.3,14..ЕЦ всему! Мозговой снова партию поменял :) Его бы Ленин к стенке поставил как политическую...
Где сытнее там и Виктор Иванович. И почему "как"?

Прес-киллер | 2008-10-30 17:57

.3,14..ЕЦ всему! Мозговой снова партию поменял :) Его бы Ленин к стенке поставил как политическую...

Юрий | 2008-10-30 17:33

Ой, Виктор Иванович. А глаза-то таки добрые :-)

Сергій | 2008-10-30 17:19

авс
Я тут вже писав у публікації про Томенка: РЕАЛЬНА допомога ВСІМ "оптом" сім'ям - сухий закон і закриття ігорних притонів.
Найкращий спосіб допомогти сиротам та інвалідам - усунути причину їх появи. А це наркоманія (включно з легальною - алкогольною).

Сергій | 2008-10-30 17:16

спостерігач
Схоже, це не abc, а якийсь авс.
Хоча зовні дійсно схоже :)

спостерігач | 2008-10-30 16:25

Оце да, а вчора ти АВС гнав на ЄЦ всяку гадость.Я диву даюсь нашим людям - то їдять в голод один одного, то говорять що цього не було. Дивуюсь і тим хто вибирає, а тоді плює в його сторону. Ви всі мені надоїли - гади продажні, мені жалко Україну! Тільки щось почне відроджуватись НАШЕ - ви його загубите, продасте! Так тримати ЄЦ та "Рідний дім"!!

авс | 2008-10-30 16:16

Гарна картина "нарисовується": говорять усі про ПР.БЮТ.НС.НУ, а ці з ЄЦ сидять в засадах і луплять залпами статті про пророблену роботу. Дивіться: вчора про конкурс малюнку, сьогодні про "Рідний Дім". Мені особисто до лампади, хто що робить, но я задаю питання, де, блін, бют. де ПР, де молоді комуністи, де Ляшко з обіцяними дорогами та газопроводами?!!! Люди вже працюють, поки вони БРЕШУТЬ. Я Вас, брехуни, викреслю із списків!!!
Хай помогли не моїм дітям, але ж помогли комусь, хтось залишився задоволеним! Мені сьогодні є смисл думати і вибирати!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Виставку «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір» презентували у Чернігові

SVOBODA.FM