Останнє оновлення: 20:13 п'ятниця, 29 травня
Прокуратура
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Справа Дмитра Іващика: Позиція прокуратури Чернігівської області
Справа Дмитра Іващика: Позиція прокуратури Чернігівської області

Справа Дмитра Іващика: Позиція прокуратури Чернігівської області

У відповідь на публікацію «Чому чернігівські псевдо правоохоронці бояться Дмитра Іващика?» прес-служба прокуратури Чернігівської області дає власне бачення справи.

Подаємо відповідь без правок і скорочень:

Версія, викладена у статті, спростовується матеріалами кримінальної справи

Версія про нібито необґрунтованість порушення й розслідування кримінальної справи стосовно сільського голови с.Змітнів Сосницького району за фактом одержання хабара, викладена Інтернет-виданням «Високий Вал», спростовується матеріалами кримінальної справи.

Постанову про порушення даної кримінальної справи двічі залишив у силі суд, який розглядав законність її порушення за скаргами адвоката обвинуваченого.

Покази сільського голови мінялися протягом слідства. Версія про нібито отримання матеріальної допомоги, яку згодом би оформили належним чином, була відсутня в цих показах у день викриття злочину, а з’явилася пізніше.

Сільський голова з Сосницького району обвинувачується в отриманні хабара в розмірі 700 доларів США від підприємця за сприяння розгляду на сесії сільської ради та видачу рішення про надання дозволу на розробку проектно-технічної документації по наданню в оренду земельної ділянки, а також за незаконне збільшення розміру ділянки з 0,03 га до 0,04 га.

Важливо, що прохання підприємця про збільшення розміру земельної ділянки сільський посадовець виконав у незаконний спосіб — розпорядився просто поміняти цифру у тексті раніше прийнятого рішення сесії сільської ради.

Розслідування цієї кримінальної справи завершено. Обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд (а не арешту, як повідомило свого часу одне з обласних видань). Усі докази як обвинувачення, так і захисту розглядатиме суд. На сьогодні кримінальна справа знаходиться на стадії ознайомлення обвинуваченого з її матеріалами.

Що стосується інших питань, які автор матеріалу в Інтернет-виданні пов’язує з фактом притягнення цього сільського голови до кримінальної відповідальності, то вони ніяк не пов’язані, але самі по собі будуть додатково вивчені. Про результати перевірок ЗМІ буде повідомлено після їх завершення.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор